Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

Pogledala sem tisti simpatični link ‘zakaj so ženske samske’. Imela sem mačka. Seveda je počel vse kar nebi smel. Fantu sploh ni dal prilike, da bi se z mano ukvarjal, se mu je neprestano motal pod nogami in njemu se je zdelo vljudno, da ga vesčas boža. Naredila sem romantično večerjo, ampak tisti trenutek, ko si je naložil na krožnik, se je maček znašel točno tam. Na zrezku. 🙂 Pika na i, ko je bil sam doma z muckom, mu je ta izvlekel kabel za wireless.. in moj dragi že ne bo živel tam, kjer niti internet ne dela. … en kabel… madona 😀

Nedeljsko dopoldne, kosilo od včeraj,sam za PC prebiram Vaše komentarje na temo …

Kot opažam je večina vas Samskih, kar že samo po sebi nekaj pove o mnenjih in nasvetih, ki jih radodarno delite.

Nekateri ste precej aktivni tukaj – torej poiščite sorodno dušo na forumih, in čeprav je vse anonimno ima napisana beseda tukaj enako veljavo kot pogled v oči “bodočemu partnerju” ob večerji, saj razkrije tudi nekaj o Vas. Za aktivne po forumih – poiščite sorodno dušo na forumih, raznih online družabnih igrah, itd

Za analitike, ki vse radi popredalckajo, umestijo v nek vrstni red glede na “kvaliteto” – iščite PARTNERJA tako kot bi iskali družbenika v svojem podjetju – torej glede na kvaliteto, vnos dela, znanja in pričakovan izkupiček.
p.s. ne iščite ljubezni in ko vas partner najde bolj dobičkonosno “podjetje” ob odhodu ne bit presenečeni

Za bolj družbeno, športno in kulturno aktivne – tako kot na enem izmed mnenj omenjen junak, ki podeli 100 tel.št. in pol pač ena “pade”, svetujem obisk množičnih prireditev oz. skupinskih športov, družabnih aktivnosti.
Večkrat greš na več različnih aktivnosti, več novih ljudi spoznaš in slej ko prej se srečajo pogledi, ki bi lahko pomenli VEČ. Takrat napravi svoj korak, ker trenutek se ne vrne več.

Za vse, ki iščete ljubezen, hja resno zvezo – ne se bat, skoči in se nauči plavat, še otroci splavajo sami od sebe vsaj v večini; res nekateri potrebujejo pomoč.
Vsi vemo da “resna zveza” ne nastane s prvim pogledom ampak pride s časom, spoznavanjem drug drugega, vedno večjim zaupanjem… predvsem pa jo je potrebno negovat, razumet partnerja, pomagat, včasih popustit tudi , ko misliš da imaš prav, …
Vedet na začetku, da bi to lahko bila resna zveza je preprosto. Hja, kadar VSAK dan vsaj enkrat pomisliš na bodočega/bodočo.

Vendar vsi smo različni, za vsakega posebej velja samo unikatno “pravilo.

ČIMVEČ BIT DRUŽBENO AKTIVNI, TUDI NET, IN NE SE BAT SKOČIT ALI VPRAŠAT ZA ZMENEK KO NEKAJ ZAČUTIŠ.

Edino kar je zanesljivo, da je včeraj minil, da obstaja danes in jutri, le da v jutri gledamo Z EN DAN STAREJŠIMI OČMI.

Če ne ZDAJ, potem KDAJ?

aja, na večerjo, njivo, tenis, gostilno se da it tudi z partnerjem/co je bol fajn če maš malo podpore.

Mejte se, pa ljubezni na 2xm

Dekleta kot fantje jas mislim da se vi sploh ne znate vec slobodno spustiti v eno seznanje .Ker ste vi prevec modelirani z vasimi precepti .Vse je ze vnaprej zmerjeno preracunano in ce typ nima tiste vrste cevljev pa ze to je zadosti da ga takoj sodite in mu zalepite etiqueto ” Salle typ “” Vzamite si malo vec casa in vsako pot ko nekoga srecate pa tudi vec pogogovora in odkrivanja te osebe ..Tiste matematicne precepte kaksen mora biti ta clovek ali dekle kar na strani pustite in se malo bolj spustite v to odkrivanje .
Pa boste videli da je med temi cisto nepomembnimi pravih biserov katere pa vi niste sposobni — ze po prvem pogledu ali besedi da jih odkrijete .Mislim tudi da vi previsoko merite vas potential in se prevec vazno vzamete zato vi tako strogo vse druge sodite MOZKI .Cetudi ste vi jastrebi ki od tam gori gledate tega brezglavne kure ki cvekajo gdaj pa gdaj je vseeno treba se prisluhniti kaj vam te kure zelijo reci .. ce ne pa se tisti ki imajo mogocnost da se sporazumevajo nigdar ne srecajo …Prav isto Pa velja za nase LASTOVKE katere si zamisljajo da so tak prima da je svet poln samih vrabcev.. Ti pa niso vredni da jih kura brcne …Tudi ve postavite se malo na vejico in namesto da ihcete samo negativne tocke skusajte se odkriti tiste skrite ki so pozitivne te pa bojo tudi vcasih zbrisale vse drugo kar vam od zacetka ni blo vsec …Nihce ni parfekten posebno pa se vi ne CE NE PA NEBI BLI SE VEDNO SAMI

Danes je tako kot je, v večini ljudje iščemo tisto, kar nam najbolj “vizualno sede”. To sito je bistveno, ker izloči lep procent “materiala”. Vsak od nas ima svoj vizualni tip človeka, s katerim bi bil. Popolnosti ni, ampak nek približek “popolnosti”. Na žalost ali srečo. 😉 Ljudje, kateri zgledamo povprečno ali kaj več, si iščemo tudi sebi primerno vizualno bitje. Manj zahtevni so tisti, kateri imajo slabši izgled, takšni si hitro najdejo kakšno “Štefko” in je to to. 😉 Moški smo tu v prednosti, ker nam z leti vrednost narašča, ženskam pa pada. Tu se dostikrat pojavi problem, ampak to ni bistvo teme.

Star sem 27 let, imam končano višjo šoli, trenutno sem brezposeln in opažam, da so ženske podobnih in+ let preveč “popolne” in “visokoleteče”. Veliko od teh, bi rade imela fanta, kateri ima “vse”, da ne bi rabila narediti nič zato. V pojem “vse” se šteje: dober neto dohodek, najmanj visoko šolo, dober avto, svoje stanovanje (boljše da je kupljeno, kot rentano),… Sej čez pogovor vidiš,kam pes tako moli. Delikatna so tudi vprašanja o tem, kaj delaš ali nedelaš. Sam imam kar nekaj izkušenj z resnimi vezami, imel sem 3 resne, in ne spadam med tiste, ki bi se zadovoljili z vsako. Večina teh deklin nima življenjih izkušenj, so pa študirane in lepe, ampak povečini zakompleksane same s seboj.

Kot je napisano v enem izmed prejšnih postov, lepo žensko gledaš nek čas in prenašaš njene izpade, ampak vse ima svoj rok trajanja. V kolikor veš kaj želiš jo odstraniš po nekaj mesecih, na koncu vidiš, da ti je dosti boljše tako. Vsaj pri meni je tako.
Obstaja pa ena pomembna razlika med nami, vsaj z moje strani. Jaz bi vzel punco, katera je ok, ima faks, ampak ima cilje, želje, je pridna in delovna. Ženske pri teh letih pa bi rade imele, da je kar nekaj teh stvari že “osvojenih”.

Novo poglavje je:” Kje spoznati žensko ali moškega?” Na vrata ti ne bo prišel noben/a.(poštar edino) :)) Danes je izbire ogromno, kakor tudi povpraševanja.
Kje se da spoznati ženske, moške? Moj odgovor je povsod, je pa za moškega zadeva težja, ker le on more biti tisti, kateri pristopi.V večini. Tisti brez samozavesti, bolj kot ne odpadejo. 😉 Zavrnitve pa niso vedno fajn, ampak se navadiš. 🙂 Če ne probaš, ne veš ali je 1 ali 0. 😉
Spoznavanje preko interneta, je glede tega dosti bolj znosno. Glavno vodilo pa je, da ne iščeš na silo. Vse bolj kot ne jemleš kot zabavo, če se kaj izcimi iz tega, pa toliko boljše.
Lep pozdrav.


Meni se je podobno zgodilo s strani punce. Sredi kraja me na ulici ustavi neko dekle, mi ponudi roko in mi pove svoje ime. Js sem bil čisto paf, rekel sem ji da jo sploh ne poznam in šel naprej. Resda se v družbi punc takrat in še kar nekaj let zatem sploh nisem znašel, pa vseeno.

Sam praviš, da se ne bi zadovoljil z vsako, čemu torej ženskam očitaš zbirčnost?

Pa še to, pri 27 tri resne zveze? Ja kako dolgo so pa trajale. Kaj dolgo očitno ne. Torej niso bile ravno ne vem kako resne. Očitno imaš tudi ti slab radar, ali se ti pa v zvezi več ne da trudit, ko prva zaljubljenost mine..


Meni se je podobno zgodilo s strani punce. Sredi kraja me na ulici ustavi neko dekle, mi ponudi roko in mi pove svoje ime. Js sem bil čisto paf, rekel sem ji da jo sploh ne poznam in šel naprej. Resda se v družbi punc takrat in še kar nekaj let zatem sploh nisem znašel, pa vseeno.[/quote]

Fant ti si pa dobro naredil da se nisi ustavil –to je pa tehnika jehovcev ki uporabljajo dekleta ki so tudi sposobne na brezplacno prostitucijo da novince dobijo v njihov krog . Tudi v delovnih krogih oni tako
rekrutirajo ..Enako so tudi delovali tu v Franciji Secte MOON Korejski sekt in tudi vec drugih manjsih skupin ex Evangelisti ali cerkev Apostolicna ali SCIENTOLOGICNA CERKEV pa te potem ti ljuddje izkoriscajo …Sploh si ti ne mores zamisliti da te bo resno dekle na cesti za roko vzela in se naenkrat zaljubila v tebe to se samo v pravljicah godi ali pa se je godilo v
letit 1965 –do 75 leta v Central parku v USA v casu Peace and love kjer je bla droga se bolj prisotna ***** Nasprotno ce hoces spoznati eno dekle pa jo lahko vljudno ustavis in skusas njo spoznat samo ne smes pa se je dotikat dokler ti ne dovoli in ti da svoje upanje ..V moji mladosti smo veckrat za hec tekmovali z prijatli cela banda kdo bo vec deklet uspel ustavit in jim predloziti srecanje ter jih na kavico odpeljat da bi jo potem boljse spoznal — pa si ne mores zamislit kolko to dobro deluje ker dekleta cakajo da se ji kdo upa priblizat sammo mozki se ne upajo
da nebi grablje v nos dobil -saj ni vazno to kar je vazno kolko bos pa zares uspel –ce pa cakas pa bos cakal celo zivljenje . V Franciji recemo OSER ali po nase” upaj si ”’ zivijo
****v tem drustvu hypiev Pa so nekatera dekleta se takole ponasala da bi enga goloba dobile da jim mamila kupijo …

glej jaz sem ena taka, ista kot ti. iz ljubljana, stara 38, samska-ločena. Preprosta, cool…če si za kakšno daljšo debato mi piši na zasebno sporočilo. ni hudič, da se ne bo našlo tudi kaj za naju, a ne? pa-pa

pozdravljeni vsi ki niste dali nobenemo možnosti nobenmo da se spremeni vsi smo bili mamini sinčki
vsi smo hodli na pir s prijatelji pa smo zaj v očeh drugih žensk samskih popolni.
Ja ampak nekoč nismo bili to pride z leti kot pri starših ljudje smo prilagodljiva bitja
jaz se prilagodim moji ženi ona pa meni to še nepomeni da sem copata to je to kar mora
bit ko sta dva skupaj to pa pride z leti če pa negre se pa pari ločijo.
Na začetko si kaki si če mi je kuhala prej mama boš bol ti kuhala če pa tebe nebo bom si pa sam pa
bom še zate komprimisi so važni in prilagajanje.Seveda ve bi mele takega ko bi že bil zdresiran po
tvojih merilih.Ni problem nekoga navajat na sebe če se ti prilagajaš na njega.Jaz sem se zelo spremenil
verjtno ste že slišali bil je luftar zaj ga poglej ko ma to novo žensko,al pa za žensko isto nism si mislo fa
da bo ta gdaj mela otroka zaj pa ma tri…. teh zgodb je valiko zato pa
spoznj osebo pa zavihat rokave tako kot so naši starši .


Zate bo najbolje, da ostaneš samski. Glede na to, da pišeš kot pišejo komentarje polpismeni retardi na 24ur ter podobnih straneh in ne kot normalen 30-letnik, pove vse o tebi.

Ni treba zato biti nesramen in nekoga žaliti…bo že našel punco za sebe.


Meni se je podobno zgodilo s strani punce. Sredi kraja me na ulici ustavi neko dekle, mi ponudi roko in mi pove svoje ime. Js sem bil čisto paf, rekel sem ji da jo sploh ne poznam in šel naprej. Resda se v družbi punc takrat in še kar nekaj let zatem sploh nisem znašel, pa vseeno.[/quote]
Fant ti si pa dobro naredil da se nisi ustavil –to je pa tehnika jehovcev ki uporabljajo dekleta ki so tudi sposobne na brezplacno prostitucijo da novince dobijo v njihov krog . Tudi v delovnih krogih oni tako rekrutirajo ..Enako so tudi delovali tu v Franciji Secte MOON Korejski sekt in tudi vec drugih manjsih skupin ex Evangelisti ali cerkev Apostolicna ali SCIENTOLOGICNA CERKEV pa te potem ti ljuddje izkoriscajo …Sploh si ti ne mores zamisliti da te bo resno dekle na cesti za roko vzela in se naenkrat zaljubila v tebe to se samo v pravljicah godi ali pa se je godilo v
letit 1965 –do 75 leta v Central parku v USA v casu Peace and love kjer je bla droga se bolj prisotna ***** Nasprotno ce hoces spoznati eno dekle pa jo lahko vljudno ustavis in skusas njo spoznat samo ne smes pa se je dotikat dokler ti ne dovoli in ti da svoje upanje ..V moji mladosti smo veckrat za hec tekmovali z prijatli cela banda kdo bo vec deklet uspel ustavit in jim predloziti srecanje ter jih na kavico odpeljat da bi jo potem boljse spoznal — pa si ne mores zamislit kolko to dobro deluje ker dekleta cakajo da se ji kdo upa priblizat sammo mozki se ne upajo da nebi grablje v nos dobil -saj ni vazno to kar je vazno kolko bos pa zares uspel –ce pa cakas pa bos cakal celo zivljenje . V Franciji recemo OSER ali po nase” upaj si ”’ zivijo
****v tem drustvu hypiev Pa so nekatera dekleta se takole ponasala da bi enga goloba dobile da jim mamila kupijo …[/quote]
Ne pretiravaj, tista punca pomoje nima nič opraviti s tem.

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem samski, star 40 let, ločen po dolgotrajni vezi, otroke imam, že nekaj časa iščem žensko za resno zvezo (več v ZS).
Če je katera za to, da se spoznava, mi piši na ZS (Koroška, Savinjsko-Šaleška regija).

Lp!

No, sicer ponavadi strokovno svetujem moški populaciji, ampak mimo tegale prispevka pa nisem mogel, zato naj poskusim takole:

1. “Videz je seveda na prvem mestu”. Hmm.. ravno po 30. letu so ljudje bolj zreli, da ne gledajo le na videz. Zato ne vem, od kje ti ideja, da so “primerni poročni material” tisti mlajši s plitkim pogledom na svet?

2. “Za pogledat sem simpatična in postavna”. Skromnost, ah, je lepa čednost. Sicer verjamem, da si simpatična, ampak si morda pomislila, da ravno zaradi tega privlačiš napačne ter obenem vzbujaš strah pred približevanjem s strani “pravih”? Tukaj bi bilo morda dobro, če bi kdaj do slednjih ti prevzela pobudo, saj ne boli.

3. “Če grem ven s prijateljico, zahajava v lokale ali klube”. Lahko kar nehaš obiskovati te kraje, saj tam skoraj zagotovo ne boš spoznala nič kvalitetnega. Malce pomisli, kje se zadržuje tvoj tip moškega. Hodi morda na fitnes, obiskuje cvetličarne, ipd.? Poveži svoja pričakovanja s kraji, kjer je tvoja ciljna publika. To je vse.

Pa veliko sreče:)

Tudi sama imam podobne probleme in mi je rekla moja prijateljica sociologinja, da imam premalo samospoštovanja. In tudi moških ne spoštujem, torej se vrtim v krogu kot ti. Razmisli.

Spoštovani moj bodoči partner!
Jst imam dovolj tega čakanja, da te še vedno ni v mojem življenju, da še vedno nekje tavaš in se potikaš tam, kjer ni treba. Kaj ne bi kar direkt prišel do mene, ne da ta je potrebno čakati in iskati. Čakati na pravi trenutek in pravo mesto, da se postavi vse v vrsto? Meni ta samskost že preseda! Dovolji imam uživanja za sebe, biti sama s sabo, sama dopustovati, rasti, odkrivati vesolje, delati dobra dela, čistiti svoje podstrešje, pa kaj ti še vem kaj!?
Nič mi ne tiktaka, nikakor se ni me mudi! Vem pa, da sem čudovita ljubeče ženska in veselim se, da bom to lahko z nekom delila. Hočem imeti svojo dom, hočem biti nekomu predana (ne copata), vzgajati otroke, ker vem, da bom čudovita mati, in mislim, da je skrajni čas, da se mi pridružiš. In sploh ne veš, kaj zamujaš.

Spoštovani moj ljubi, kje se obiraš?


Koliko pa imaš let? Da vem, če sem po letih primeren zate. 🙂 Pa kontakt bi lahko pustila. 😉 Pusti mail, registriraj se. Če želiš tukaj spoznati nekoga, moraš tudi ti ravnati tako, da te on lahko najde.

Poletna cvetka je mlada, šteje šele nekaj čez 30 let, ena velika rožica je … tako da kaj je starostno primerno? Bolj pomembmo, da je človek na isti valovno dolžini z mano.
Sem se pa uspela registrirati 🙂

Nikamor hitet .. vecina moskih se zresni tam po 25. letu. Se spomnem kak sem bil sam takrat: neresen, neodgovoren, zurke… No potem mi je nekako uspelo najti punco, s katero sem najprej bil friends with benefits (v zvezi ni zelela biti ravno zaradi navedenih karakteristicnih lastnosti). Ampak potem se se zacel spreminjat, prilagajat…

Verjetno je res, da moski potrebujemo malo vec casa, da se zresnimo. Kje nas najdes? Mogoce kar kot soseda, le kaksna priloznost manjka. Ce si v studentskem domu je super prostor za nabiranje izkusenj in kontaktov. No ko moski dostudirajo se vecina zresni in’skulira’. Poznas se ze, telefonske tut mas, tak da se lahko tudi iz nedozne ‘pijace’ lahko razvije kasneje kaj vec 😉

Iz lastnih izkusenj pa precej pricevanj sem videl, da moski le potrebujemo zenske oz. so velikokrat dominantne v zvezi in za to moski ni ‘copata’. Nekateri potrebujejo sam kaksno priloznost (posebej recimo tisti ki so manj druzabni .. geeki) in lahko se pricne zelo prijetna zveza 🙂

Me zanima če bi isto mislila, če bi našla nekoga na isti valovni pa bi bil 10 let mlajši kot ti…

New Report

Close