Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

Samska5:

Saj vse super, vidimo, da znaš zastopati svoje mnenje, vidimo pa tudi, da kljub tvojemu podiplomcu ne veš spraviti skupaj niti poštenega citiranja prejšnjega prispevke. Temu se pravi funkcionalna nepismenost, in v takih primerih resnično niti trije podiplomci ne pomagajo.

Pedenanje dedca ni naloga ženske, tako, kot tudi ni pedenanje ženske naloga dedca… kar pa vas večina hitro pozabi, ko spokate diplomo v žep, ker je popolnoma normalno, da si mož in žena delita vsa hišna opravila, da mož tudi cunje opere, da skuha kosilo, da poskrbi za otroka. Če pa bi rekel ženi, da naj posadi kumare ali pa pokosi travo, pa je seveda takoj ogenj v strehi. To pomeni feministka. Funkcionalno popolnoma neuporabna plehka pi**ka, ki si misli, da je zaradi podiplomca pojedla vso znanje tega sveta in ji iz tega razloga lahko gleda moške navzdolj.

In če smo že pri tem, si večina takšnih žensk zelo hitro poišče kakšnega “delavca”, ki mu je v ponos, da je lahko dobil “nekaj boljšega”, dokler ne spozna, da je bil totalno tele in se zateče k alkoholu in varanju. In seveda je tukaj spet uboga ženska, ki se ji je zaradi tega sesul svet ona pa je bila tako dobra do njega.


Samo ja, sicer napisano nekoliko provokativno si pa vseeno zadel v polno. Ampak saj to je logično, če malo bolje pomisliš. Ženska, ki je dobrega izgleda ima več ponudb kot moški, ki dobro izgleda ( nisem štel celebrity-je ). Lepotci sami prihajajo do njih, potem si pa že misli, da je boga za jajca prijela in da si zasluži nevem kakšnega moškega, posledično pa tudi bolj zbirčna postane. Pa nima veze, tudi, če gre vse skupaj že mimo meje realnosti. Kdo ve, mogoče bi se pa enako dogajalo tudi z nami, če bi punce kar same od sebe prihajale do nas. Ljudje smo že po naravi takšni, da nam bo bolj padlo v oči tisto kar je nedostopno, tisto kar dobimo servirano na pladnju pa še povohamo ne. Zame so to recimo nesamozavestne punce močnejše postave. Tako itak vem, da bi osvojil z lahkoto, torej se raje oziram za drugimi puncami, s čvrsto ritko, napetim trebuščkom in ostalimi extra fu*iš vizualnimi lastnostmi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

no zdaj pa si še 1x preberi odebeljeno in uvidela boš da smo pravkar odkrili prvo lastnost za tebe ki je napisana pod alinejo 5.

1. je tako ali tako mandatorna torej čakam še 1 😉
[/quote]

In kaj je fora s tem odebeljenim? Matkic, ne zastopiš napisanega?

Narobe napisal prejšnji post, briši prosim (oz. ne objavi)!


Tale tema spreminja tvoj aksiom, čeprav nisi pa številčno ali razmersko definiral svoje trditve. 😀


Punca z močnejšo postavo (lahko enkrat primerno) zniža svojo telesno težo, sorazmerno se ji popravi samozavest, tiste “lepe” pa če so “insane inda membrane”, ti pa bolj malo pomaga lep “g’štel”.

Maš prav samo problem je v tem da te ženske sploh niso dobre in samo mislijo da so dobre.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkic, ti si moški, ki mu je bilo stanovanje podarjeno in ki mu mama pere gate (pri tvojih letih bi me bilo sram, če bi mi morali drugi vse to delat). To pojasni vse to tvoje pisanje. Zato me ne čudi, da nisi dojel, da je lažje beton spraviti s škripcem in z vrvjo v četrto nadstropje kot ga nesti.
Kompleksi kar štrlijo ven iz tebe. Pridi kdaj k nam na kmete pa boš videl kako ženske znamo delat. Potem pa ne boš trobezljal neumnosti. Če bi kdaj res delal, bi znal delat. Bi poznal škripec in vrv :).
Uživaj v svoji samskosti. Vidi se ti, da ti je bilo vse podarjeno, zato pa si takšen kot si.

Zato, ker sem grda in neumna :).

Jaz menim,da je treba sam sebe spremeniti, če privabljamo v življenje napačne moške.Se vprašati zakaj privabljamo v svoje življenje takšne moške poiskati vzorec ga ozavestiti. Sami sebe moramo imeti radi kar pa ni tako enostavno še posebej, če nam starši niso znali pokazati ljubezni.Menim, da ni za obupati, če ne srečamo pravega moškega.Potrebno je živeti ta trenutek in ko najmanj pričakujemo potem ga srečamo.
Lp.Vesna

Najprej lep pozdrav,

moram priznati, da me je tema pritegnila v toliko, da sem se celo prijavila na forum, da lahko tudi sama dodam “piskrček”.
Priznati moram, da se v IsaBelinih besedah zelo najdem, pa ne zato, ker sem še ena zafrustrirana, nesamozavestna ženska z visokimi kriteriji, pač pa zato, ker opažam, da ta svet res gre nekam v napačno smer.

Nočem posploševati, lahko pa povem svoj vidik: moškega vzamem kot cel paket, torej, trudim se realno sprejeti vse dobre in tudi slabe lastnosti, seveda pa to pričakujem tudi nazaj, za to pa je potrebna zrelost …
Najlažje je živeti po navodilu “prežveči in izpljuni”. Mislim, da je to problem današnjega časa. Da ne bo pomote, govorim v imenu ženskega in moškega spola!
Res je, da so včasih ostajali v zakonih zato, ker je bilo tako prav, pa vendar, stari časi so imeli nekaj, česar v današnjem času več ni: vztrajnost.
A res dandanes šteje samo avto, hiša, denar, obleka? Kaj pa srce in duša? In ko si enkrat poročen – je res, da je treba kar it, ko nekaj več ne gre?
Vem, vsaka stran ima svoje privržence, pa vendar ne morem kaj, da ne bi opazila, da je dandanes veliko takih, ki bi varali, imeli nekaj za zraven in bili “na varnem”. Ampak to je njihov problem, JAZ NA TO NE PRISTAJAM!

IsaBella, midve pa bova še naprej živeli po svojem merilu, saj z njim nič ni narobe 🙂

Čisto na kratko. Te popolnoma razumem. =) Mogoče pa tako mora biti. Sam verjamem, da se bova z mojo sorodno dušco našla, ko bova oba pripravljena na to. Torej ko bo prišel čas za to. Bo pa takrat toliko lepše. =)) Do takrat pa potrpežljivost in delo na sebi. =))

Najin svet – več kot agencija za zmenke

ha kje najti no jaz sem iskren sem delaven,rad kuham cistm v hisi alkohola ne pijem nisem tip ki bi se prepiral ja imam31 let ce zelis pisi na [email protected] lep pozdrav

Ljubezni (tiste prave ljubezni) ne morete najti, ampak bo ona našla vas.. to je moj nasvet. Dokler vas ne najde se zabavajte in tudi če slučajno ostanete samska tega ne objokujte. Če vam povem izkušnjo od moje babice.. ona je tudi bila velik romantik, oz. je velik romantik še danes. Še vedno je v dobrih odnosih tudi s svojimi bivšimi, pa vseeno že več kot 30 let živi sama.. Tako ali drugače bodite srečni in srečo najprej poiščite v sami sebi.
Lep pozdrav, Alex 🙂

Zdravo.Mene pa resno zanima kako priti v kontakt s moškim…namreč zgodilo se mi je neka nerodna situacija.Imela unetje ušesa,naposled na čiščenju in tam seveda mlad,simpatičen,nežen zdravnik…no mislim da ni bilo samo meni nerodno…no ja jaz osebno sem bila totalno sramežljiva komaj kaj sem lahko spregovorila in ja tega nisem vajena pri sebi,ker nikoli nisem bila taka!Ok…ko čakam v čakalnici pride najprej sestra,ker je rabila kartico…čakam na recept,izvid…ok pride zdravnik…am zopet pove kako se jemlje kapljice v primeru poslabšanja takoj nazaj…am recept je dal kartice ne,imel jo je pa v roki…in jst budala ga še opomnim na njo …ok zmeda… 😛 tako sem bila zmedena da tudi oprašala nisem po njegovem imenu in priimku saj na izvidu se ne da razbrati njegovega podpisa…zanima me sedaj kako hudiča priti do njega oz do njegovega imena in priimka!!!???Lahko povem tudi to da je edini po dolgih letih,ki je v meni zbudil res totalno zaljubljenost kot da sem stara 15let 😛 bi prosila za kako pomoč oz nasvet…kaj kako…hvala vam in lep pozdrav 🙂

Pozdravljeni!

Veliko je ljudi ki menijo, da sredi belega dne, ko se sprehajaš, ali po parku ali po nakupovalnem centru,…,nebi nihče stopil do tebe in te ogovoril…ja res je to redko..ampak meni se je to zgodilo, dal mi je tudi vizitko in vam povem kako sem reagirala…bila sem totalno šokirana, okamenela, za trenutek sem se nasmejala in odšla…in seveda da ga nisem poklicala…ker to, da te kdo kar ustavi..enostavno nam ni normalno..vsaj meni ne.

Kako pa bi vi reagirali??

Lep dan!

sem fant roj 7.6.1986 koroška regija iščem punco s.koroške staro21do25.let..naj bo.s.koroške sem dobrega videza sem prijazen če iščeš fanta in bi me rada spoznala me pokliči na tel 030627110

Malo ste že tečni s tem tarnanjem o iskanju partnerja na Monu. Eni pa še celo oglase pišejo tukaj! Manj za računalnikom bit, pa se bo takoj kdo našel. Če pa že mislite, da ga boste sedečki našli, pa vsaj to počnite na temu namenjenih portalih.
Najbolj smnešno pa je, da vsi poudarjate RESEN partner. Kot da po svetu hodijo sami neresni ljudje. Če nekdo zelo dolgo ne more najti partnerja in pride še celo na Mon ga iskat, mogoče ni težava v tem, da so sami neresni na tem svetu,ampak je mogoče kaj narobe s tem človekom! Če te kdo skensla, še ne pomeni, da je neresen, mogoče je ta človek v vas prepoznal nekaj neresnega. Meni soebno se iskanje partnerja tukaj zdi vse prej kot resno.

jaz rada recem: Za vsako stvar v zivljenju je svoj cas..Za zuriranje za prve poljube za studentarijo za ucenje za prvo sluzbo za napredovanje in za potovanja za druzino in da ne nastevam…. In menim da ce ljubezni-partnerja ne najdes v letih 21-25 ga bos pozneje tezko nasla. In to pa zato ker takrat razmisljas drugace kot pri 30ih!
Sedaj pa moje samske prijateljice iscejo ‘prince’. Prevec zahtev. Toliko zahtev. Strmijo k popolnositi. Predalckajo. Preracnavajo…Ne vem ne vem..to ni vedenje zaljubljencev. To samo pride. Al pa ne.
ven med ljudi, pa se pogovarjat z njimi. ce si bolj introverten, tudi kako knjigo prebrat o tem, pa tudi ‘povadit’ doma npr. kako bos naredil prvi pristop. Spremenit obicajno vedenje. To lahko pripelje do dobrih rezultatov. Seveda pri tem ohranis svojo identteto, da ne bo kake pomote:) In tudi ce bos zavedno sama, saj ne bos v slabi druzbi!

Lušten fant si 🙂 Upam da čimprej najdeš svojo deklico,

New Report

Close