Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

Kje najti resnega partnerja? Zelo zanimivo vprašanje, ki si ga tudi sam dostikrat postavljam. Bom poskusil predstaviti svoj zorni kot:

S kar nekaj problemi se soočam, ko si poskušam najti resnega partnerja. Dosti žensk (oz. ljudi na splošno) se mi zdi tako praznih, brez globljega hrepenenja, ciljev, interesov, ne znajo zajeti trenutka s celim telesom, življenja ne znajo dejansko ljubiti – in vse to se čuti. Moram priznati, sam funkcioniram zelo dobro – zanimivi hobiji, dobra izobrazba, različni športi, prijatelji/ce, dosti stvari me noro privlači v življenju, znam pač uživati ko je čas. Pri partnerju je pa problem, ker ne potrebujem le nekoga za stiskanje, seks, premagovanje osamljenosti,… Ali mogoče preveč zahtevam, če bi rad zanimive ženske, ki se neodvisno od drugih ukvarjajo s stvarmi, ki jih zadovoljujejo, so željne znanja, novih izkušenj, znajo povedati kaj bi rade (zelo zelo pomembno), imajo velike zahteve od življenja, itd. Jaz bi rad ob sebi izoblikovano žensko in osebo, ki mi lahko ponudi še kaj več od telesa.

Kot 24-letnik trenutno srečujem bolj ali manj še nezrele študentke vrstnice (recimo sosedi, privlačni 24letnici, večji del dneva zabušavajo na facebooku, sem pa tja kakšen žur, za kosilo vedno iste testenine s tunino (po vonju sodeč), ki si ne znata vzeti v življenju kar potrebujeta in hočeta). Saj za seks ali stiskanje se najde ženska na vsakem koraku, če le znaš malo z besedami in vtisom narediti svoje, ampak poiskati pravo partnerko, ob kateri bi še sam zrasel kot oseba – to je težko.


A se ti hecaš, ob partnerki bi ti zrasel kot oseba ? A sam pa ne moreš, rabiš za to žensko ? Shit kok se smejim 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Haha, verjetno ne tako kot jaz po tvojem odgovoru. Če ti resno misliš, da se lahko popolnoma sam do polne mere razviješ, potem si ti še bolj smešen. Predvsem sem imel v mislih to, da nekaj elementov/lastnosti razviješ šele v interakciji z ljudmi. Sicer pa že tvoja reakcija povzroči, da me malo mine ti sploh odgovarjati.

Ej nimam blage o čem mi pišeš, ampak saj ni važno, važno da ti veš o čem se gre lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Resnega partnerja (mogoče) najdeš takrat, ko se v celoti posvetiš sebi, svojim ciljem in interesom.

Če ti je všeč salsa, ti pa hodiš v diskače s house muziko, je malo možnosti, da boš tam spoznala moškega, po katerem hrepeniš.

Torej…šele, ko človek ve, kdo je in kaj je, kakšne so njegove vrednote in načela, šele takrat je zmožen zaznat in prepoznat potencialnega resnega/pravega/primernega partnerja zase.

Dokler sam/a ne veš, kaj si želiš itd… ni nobenih šans, da boš našla svojo sorodno dušo

. . . . .

maš prav po INTERAKCIJI Z LJUDMI se razviješ DODATNO … AMPAK pozabiš pa da je INTERAKCIJA med ljudmi ne punca ampak gre tudi brez nje za interakcijo med ljudmi razen če ne znaš lokalnega jezika in ti punca prevaja 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Za ponudbo/povpraševanje: imaš morebiti kakšen konstruktiven nasvet za ženske, o katerih pišeš?

Se sicer strinjam s tabo ponudba/povpraševanje, vendar se mi zdi, da obstaja še en vidik, ki ga vedno bolj opažam pri spoznavanju…. zakompleksanost trenutnih punc. Če katera že izgleda dobro in ima tudi intelekt, da se lahko z njo pogovarjaš normalno, se vse hitro zalomi, ko opaziš, da sama s sabo ni srečna.

Pa ne pogovarjam se sedaj o tem, da ima problem z preveč kilogrami, če je to res ampak, popolnoma normalna punca, s proporcionalno razdeljenimi kilami, ki se nenehno sekira za vsak gram in vse kaj poje, da se o tem, če bi človek omenil kopanje ali savno sploh ne pogovarjamo. Ali pa punca s katero se lahko čisto vredu pogovarjaš ampak potrebuješ ure in ure, da se sploh sprosti, ker ji je “bivši” vedno govoril kako neumna je in da je naj tiho…

In seveda namesto, da bi se trudile, in bi najprej našle same sebe, da bi razumele, kaj si sploh želijo in kot najpomembnejše, da bi same pri sebi v celoti razčistile kakšnega partnerja želijo imeti… iščejo a same ne vejo kaj točno.

Moram pa priznati, da se strinjam tudi z IsaBella, da je vse drugo kot preprosto najti punco, ki izpolnjuje kriterije, če si jih ne zastaviš ravno tako, da je vse dobro, kar pride mimo. Res je sicer, da je tržišče s samskimi puncami vedno bolj nasičeno, vendar to velja predvsem za tiste, ki si ne zastavijo ciljev sebi primerno (ali pa so sami na takšnem nivoju) meni je namreč pomembno ob izgledu tudi to, da se lahko s punco človek pogovarja o svetu in ne “mrkne” že pri vprašanju, če bi rada videla Tadž Mahal, ker nima pojma o čem se sploh pogovarjam.

Skratka gledamo lahko iz različnih vidikov in katerega koli si vzamemo so razmere trenutno vedno slabše, vedno več je ločenih ali samskih ljudi, ker enostavno 80% vseh nima pojma kaj sploh išče, nima pojma, kaj si želi in kot najbolj pomembno – definitivno večina ni pripravljena prilagajanja.


Zakaj sem pa jaz kljub temu, da sledim ciljem v življenju ter imam razne hobije, moral dati oglas če sem sploh želel s kakšno punco navezat stik? Draga moja, to kar pišeš, se mi zdi bolj obrabljena floskula. Stvari ki me zanimajo, so izrazito individualne narave ter se z njimi ukvarja le moška populacija. Še nisem videl ali slišal, da bi se punce s tem ukvarjale. Tem zanimanjem nikakor ne mislim obrnit hrbet in se tudi ne mislim ukvarjat z nekimi stvarmi le zato, da bi preko njih spoznaval punce.

Veš realnost postavlja tvoje besede na laž.
V realnosti ugotavljam, da je na kupe samskih žensk. Je pa več kot razvidno, da so samske predvsem tiste, ki vedo kaj hočejo. Večinoma so samske visokoizobražene (vse kolegice s SŠ so večinoma v vezah, sošolke s faksa, predvsem podiplomca pa precej samske) pa ženske, ki imajo kup hobijev, ki rade potujejo in tako naprej. V glavnem take, ki imajo kup ciljev, ne le hišo, moža, otroke in psa.

makadamija: lepo sem že napisal, da dotične ženske na zadevnem trgu ne morejo več staviti na golo fizično lepoto, ker jih v tem segmentu z lahkoto prekašajo mlajše konkurentke. Ponudba takšnih žensk je ogromna, povpraševalcev vse malo. Kaj storiti ? Trg Vam objektivno ni več naklonjen ! Naloga je sedaj veliko težja, ker je potrebno delati na osebnosti in privlačnem zunanjem vtisu. Kot je lepo napisal SamskiFant imajo punce poglavtni problem, ker sploh ne vejo kaj hočejo, tako da je seveda potem potem zelo težko sestaviti fiziko in osebnost skupaj v skladno celoto. Če so seveda v preteklosti izbirale partnerje, ki so jih zatirali in jim s tem onemogočali razvoj njihove osebnosti, imajo še dodatno uničeno samozavest, ki jo potem zdravijo z poudarjanjem lastne večvrednosti navzven proti moškim, ki jim niso nič krivi za to kar se jim je v preteklosti dogajalo. Večino žensk poudarja, da so super inteligentne, moški pa so podn. Ko se seveda spustiš v pogovor s takšnimi ženskami, ugotoviš da je zadeva precej drugačna, kot je že lepo napisal SamskiFant. Njihov spekter komunikacije je v resnici zelo omejen, ker so bile v razmerjih z moškimi z nizko kvaliteto ali pa z moškimi, ki so ves čas zatirali njihov način izražanja. Kako združiti fiziko in osebnost ? Zgolj s poudarjanjem dejstva, da ste ženska in da ste zaradi tega golega dejstva super inteligentni in privlačni, kar tudi potrjujejo vse vaše prijateljice in prijatelji, ne bo šlo. Brez fizike seveda ne bo šlo. Ženske z močnejšimi postavami, ki zasanjano čakajo princa na svojem konju, bodo tukaj nasankale. V tem segmentu fizičnega izražanja ženske, je zelo pomemben način hoje, drža rok in nog, boki, položaj glave. Fizično izražanje ženske pa se mora pokrivati z njeno osebnostjo, ki je prijetna, komunikativna in samozavestna. Priti do takšne stopnje seveda ni lahko. Ženske pri nas v glavnem tega tudi niso nikoli razvijale. Sproščene so v glavnem s pomočjo alkohola. Z zatrto seksualnostjo je takšne cilje skorajda nemogoče doseči. O tem je lepo napisal SamskiFant v svojem postu. Ker nimajo razvite lastne samozavesti temelječe na seksualnosti, senzualnosti in inteligenci, ne spoštujejo tako samega sebe kot svojega partnerja, kar na samem kraju pripelje do tega, da se vedno vrtijo v začaranem krogu. Žensko, ki bi bila danes velik telesni in intelektualni izziv moškemu. je zato zelo težko najti. Za lažji razvoj omenjenih lastnosti se mora razviti tudi konkurenca med ženskami za moške, kar je pri nas še zelo v povojih, zadeva gre celo v obratno smer. Prognoza za prihodnost je zelo negativna, če upoštevamo, da se število žensk, ki ne vejo kaj hočejo, niti ne vejo, kaj ženska sploh je, v tem segmentu trga nezadržno povečuje. Še sedaj je trg zelo saturiran s takšnimi izdelki. Podjetje, ki ima takšno veliko količino neprodanih zalog, je na dobri poti k stečaju, ker samo lahko preživi na dolgi rok le z močnim pozitivnim denarnim tokom iz poslovanja (ženska osebnost, senzualnost, seksualnost).

Morda pa bi moral spoznat kakšnega dečka? hehehehe….. ali pa ostat sam, saj ni nujno da morap a vsak človek met partnerja.

Veš zakaj so te z podiplomca samske?…

– ker so blizu 30tim
– ker so verjetno vsaj MALO feministke
– ker ne znajo kuhat
– ker so neprivlačne zato ker so sedele za knjigami 80% zadnjih 6 let
– ker so čeprav z diplomo še vedno glupe (torej zemljepisno in zgodovinsko ter predvsem INTELIGENTNO neuporabne)
– ker so nesposobne doma popravit karkoli malo bolj zahtevnega (menjat žarnico ne šteje)
– ker na vrtu ne znajo naredit nič ali skoraj nič
– ker so samovšečne in mislijo da so boljše kot vsi moški na tem svetu
– ker HOČEJO imet ”vedno” prav
………..

Za vsako ali pa za 90% teh samskih s podiplomca veljajo vsaj 3 izmed zgoraj naštetih lastnosti.

Dejstvo je da si redki moški želijo zraven sebe žensko ki ga bo na vsakem koraku spominjala da ima ona magisterij on pa je SAMO inženir informatike, mehatronike, ali tržnik-ekonomist ali električar, ampak potem pa pride k njemu jokcat ker ne more po stopnicah nest 2 vrečki z nakupov, ali pa ne zna pokosit z flaksarco svojega vikenda.

In to so običajno te ženske s podplomcem. Prav rad bi vas vido kosit s flaksarco po halozah, zvezat elektriko, popravit PC, sestavit PC, nest 50 kilske betona po stopnicah v 4. nadstropje… ampak ker pa majo podiplomca pa so one kar naenkrat nekaj več… HAHA, pol pa bodte same pa samske

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

ponudba/povpraševanje

Problem v sloveniji (in marsikje drugod je sledeč)

Imamo kopico žensk ki so;

– psihično nestabilne,
– malo ali fejst posesivne,
– paranoične(ne ekstra ampak preveč)
– vzvišene (do moških)
– neinteligentne (učenost ni ENAKO inteligenci)
– feministke (od blagih do ekstremnih)
– fizično neprivlačne

In od prvih 5 alinej so take večinoma ki na 2meseca do 1,5 leta razidejo z moškim ker jo je prevaral(neinteligntna in jo na suho nateguje) ali vzvišena, ali pa zato ker mu je ni več za prenašat ker je paranoična itd.

Zadnji 2 alineji pa ena zato ker redkokdo hoče ker če si pa povrhu še fizično neprivlačna pa jetak brezveze… deministke pa so itak strup

zakaj ženske ne najdete moških je prvo krivo to da niste več ŽENSKE…. Torej da ne želite kuhat, skrbet za stanovanje(DOM)(večinsko)(jaz vedno pravim da delo v stanovanju in v hiši je 70:30 na ženski okrog hiše ali na vikendu pa 70:30 za moškega, če se pa kera ne strinja pa naj naslednič pride nosit 50 kilske žakle cementa 4 ure potem bom pa jaz doma zlikal, podpišem takoj.)

in osnovni problem, ker ženskam primankuje HUMORJA, ampak ne tistega humorja ”glej kak je grdo blečena ona HAHAAHAH ” ampak inteligentnega humorja, in sploh redkokere ženske razumejo in sprejmejo šalo na svoj račun….

Rečem prijatlu ”ti si debil” ko reče nekaj neumnega in dobim nazaj ”mogoče res samo ne pa taki kot ti” rečem enako ženski čoba do tal pa še teden dni jo bo za sabo vlekla… ja kdo bo pa tako žensko pol gledal doma celo življenje no lepo vas prosim.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Hvala za odgovor. Sicer po vsem prebranem mislim, da ravno ne ustrezam tvojemu opisu, se pa najdem v tistem delu o fizičnem izražanju. Tega mi manjka, to vem, ne poznam pa vzroka, ker sem se šele v zadnjem času začela tega zavedati in pravzaprav nisem še dovolj razmišljala o tem.

SamskiFant & ponudba/povpraševanje – da najdeš nepokvarjeno robo moraš potem imeti srečo, a ne ? Razen, če omenjenim spektrom okvarjenih duš sprva nudiš neko psihoterapevtsko pomoč s katero jim pomagaš nazaj popraviti nizko samozavest (ipd. zaradi zatiralskih ali intelektualno inferiornih moških). Nato pa, če je “operacija uspešna in če pacient preživi”, pa lahko nadaljuješ običajno pot, ki bi jo sicer pri neokvarjenem osebku. Tukaj je pa seveda odvisno kolikšna je privlačnost cilja in s tem potrpljenje posameznika, da se bo nekomu igral pokojnega dr. Ruglja… 😐 😀

Lahko se ti pa tudi zgodi, da ko se osebek ozdravi frustracij zaradi bivših, da padeš le in samo v “friend zone”, ne pa tudi v “luv/m8 zone” kamor si nasplošno hotel priti. Torej profesorja preseže študent tako rekoč.

Kako preprečiti poslabšanje oz. sesuvanje trga nepokvarjenih, samskih žensk ? Sektaški boji med samimi moški ? Torej, da začnemo etično-moralni biti bitko, vojno s tistimi, ki kvarijo in prizadevajo ženske ? Da/Ne ?
Mislim da je Miha Brejc rekel, da proti množici neumnosti ne moreš zmagati. 😐

Oglas, še zmeraj nam ostane ona.
A geek, a woman & sort of not annoying. 😀
Drugače pa poznam tudi par punc, ki so “še kar” in znajo tipkovnico v konzoli v Linuxu bolje vrteti kot z miško klika nek GUI “MS-certified” strokovnjak.

Matkič, res je to kar si napisal, glede humorja. Ampak jaz sem počasi tudi tu začel postajat vedno manj zahteven. Zakaj ? Zato, ker če sem mogoče samo na eno punco do zdaj naletel v življenju, ki ga je res orng pokala, en štos za drugim. Zdaj nevem kaj je zate mišljen inteligenten humor, preveč inteligenten tudi ni dobr da je, ker potem na koncu sledi samo še – heh – in ne – HAHAHAH -. Recimo british humor je bolj tak, crap, ali pa candit camera fore, tiste nezgode, padci ipd. Tudi vici me ne pritegnejo kaj preveč. Meni je všeč tist trenutek, ko se zgodi nekaj popolnoma nepričakovanega. Ali pa kakšna res f*** up zgodba, v kateri se popolnoma vživiš v vlogo sogovornika. Torej, če se že lotiš nečesa razlagat, razlagaj čimbolj energično, navdušeno in niti ni treba nevem kako previdno izbirati besed, ker čene vse skupaj izgubi na pomenu. Tudi to, da se začneš režat, še preden sogovornik sploh dojame, ali pa sliši celotno štorijo lahko kar hitro pokvari celotno vzdušje.

Točno tako je kot si napisal na tistem primeru. Ali pa recimo, ko se sprehajaš ob njej in se pred vama ob robnik ceste spotakne kakšna starejša gospa in spet isto – HAHAHA. Najprej se boš vprašal, če je vse uredu z gospo, ki je padla po tleh, kasneje pa še za to punco, ki se kar nemore in nemore zaustavit.

Mah, po eni strani mi je pa popolnoma vseeno za to. Že to, da moj humor dojame, mi pomeni veliko, če ga pa še sama zna pokat pa še toliko bolje.

Resne, vzvišene, pesimistke, emoidne in še najhujša vrsta – drama queens, to pa sodi v kontejner 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tipičen primer samskega moškega, ki je totalno zakompleksan.
Starost: ene tudi 40tim.
Kaj naj bi pomenila feministka? To, da noče pedenat dedca?
Kdo mi je pa do sedaj kuhal? Veš, če smo samske, moramo vseeno jesti.
Neprivačne, ker so sedele za knjigami, kako ima pa to vezo? A so bolj privlačni tipi, ki visijo ta čas v gostilni ali pa na netu ali pa pred TV?
Glupe? Hja, to ponavadi govorijo tipčki, ki so komaj prelezli skoz srednjo šolo in so zanje vsi ostali glupi. TIpična izjava nerazgledanega tipa.
Doma znam še kaj drugega popravit kot zamenjat žarnico. Šteje priprava drv, sušenje sena, sajenje na njivi…? Tega verjetno ti ne znaš, jaz pa seveda znam.
Vrt? Veš dragi tipček, imam njivo doma in vrt. In ne zrihta se sama.
Samovšečne? Ja, samo za tipe, ki so taki kot si ti. Za razliko od tege, ki sovražiš ženske, imam jaz rada moške. In ne k sreči niso vsi takšni kot si ti, veliko je pametnih, razgledanih, ingeligentnih, pridnih za delo. Naj ugibam? Ti imaš raje gostilne kot ženske,a ne? No jaz imam pa raje moške.
Imeti vedno prav? Ah daj no, ti imaš pa res veliko število kompleksov.
Da nisi ti ta SamskiFant, ki je pred kratkim tu gor pisal, da išče fanta za razmerje. Potem pa kasneje iskal še žensko.
Veš gospodič, ni važna stopnja izobrazbe, važna je razgledanost. In kdo mi je do sedaj vrečke nosil? Verjetno niso same prišle po stopnicah gor. In ne boš verjel, da fleksarce res ne znam uporabljat, ker je nimam, znam pa uporabljat buharco, to pa ti verjetno sploh ne veš kaj je to, a ne? Le zakaj bi rabila vikend?
Zakaj bi morala pa sestavit PC? Jaz ga kupim v kosu.
Veš Haloze niso nič posebnega, drugje je delo dosti bolj intenzivno, tam, kjer so bolj strmi hribi.
Ne vem pa zakaj bi morala nositi 50 kg betona v 4. nadstropje? 4 nadstropij sploh nimam. Tako, da ni težav. Če smo pa ravno že pri temu smo pa ženske, ki ti gremo tako na živce in misliš kako smo neumne, bolj iznajdljive kot ti. Namesto, da bi nesle 50kg betona v 4. nadstropje bi obesile škripec, napeljale štrik in zadevo lepo dvignile s pomočjo škripca. Poskusi, boš videl, da gre lažje kot tvoj način. Zgleda, da boš moral res še malce v šolo hodit, da boš dojel kaj je škripec.
Pa mogoče boš dojel, da je fleksarca čisto mimo za resno uporabo. A veš, pobič. DOmenvam, da si samski, živiš pri mami, mama ti kuha, pere, ti pa visiš po gostilnah.

[/quote]

Veš zakaj so te z podiplomca samske?…

– ker so blizu 30tim
– ker so verjetno vsaj MALO feministke
– ker ne znajo kuhat
– ker so neprivlačne zato ker so sedele za knjigami 80% zadnjih 6 let
– ker so čeprav z diplomo še vedno glupe (torej zemljepisno in zgodovinsko ter predvsem INTELIGENTNO neuporabne)
– ker so nesposobne doma popravit karkoli malo bolj zahtevnega (menjat žarnico ne šteje)
– ker na vrtu ne znajo naredit nič ali skoraj nič
– ker so samovšečne in mislijo da so boljše kot vsi moški na tem svetu
– ker HOČEJO imet ”vedno” prav
………..

Za vsako ali pa za 90% teh samskih s podiplomca veljajo vsaj 3 izmed zgoraj naštetih lastnosti.

Dejstvo je da si redki moški želijo zraven sebe žensko ki ga bo na vsakem koraku spominjala da ima ona magisterij on pa je SAMO inženir informatike, mehatronike, ali tržnik-ekonomist ali električar, ampak potem pa pride k njemu jokcat ker ne more po stopnicah nest 2 vrečki z nakupov, ali pa ne zna pokosit z flaksarco svojega vikenda.

In to so običajno te ženske s podplomcem. Prav rad bi vas vido kosit s flaksarco po halozah, zvezat elektriko, popravit PC, sestavit PC, nest 50 kilske betona po stopnicah v 4. nadstropje… ampak ker pa majo podiplomca pa so one kar naenkrat nekaj več… HAHA, pol pa bodte same pa samske[/quote]

Matkič, sem šla čekirat tvoje nekatere ostale poste. Ti se najbolj repenčiš pa ti mama pere gate :). Stanovanje si pa oz. boš zastonj dobil.
Drugače pa ni problema, menjam likanje za cement :). Ti pogosto nosiš ta cement, a? Vsak dan verjetno to delaš :). Sploh v tistem stanovanju, ki si ga zastonj dobil, vsak dan nosiš cement gor.
Ja, boga tista, ki bi tebe dobila. Ti si moraš dobiti pivskega prijateljčka za partnerja in bo življenje lepo.
Joj pa še vikend imaš.

HAHAHAHAAHAHAHAHA evo dokazala si svojo ”glupost’ v nezmožnosti debate.

pa da ti osvežim moje besede ki si jih vzela tako k srcu.

[/quote]

no zdaj pa si še 1x preberi odebeljeno in uvidela boš da smo pravkar odkrili prvo lastnost za tebe ki je napisana pod alinejo 5.

1. je tako ali tako mandatorna torej čakam še 1 😉

Vzela si vse dobesedno k srcu medtem ko tu teče debata.

In četudi bi ti bila po slučajnem naključju IZJEMA v tej moji teoriji bi s tem samo potrdila mojo pisanje, zato ker izjeme potrjujejo pravilo 😉

Sem registriran tako da lahko preveriš moj IP oz po želji ti bo primož povedal da samskifant in jaz nikakor nisva ISTA oseba…

Aja točno tam kjer maš njivo na bolj ali manj ravnem terenu 😉 saj res….

še en dokaz tvojega IQja ko ne vidiš da ni POINT tega ali se lahko to naredi drugače ampak da mislite da ste boljše od moških ki to delajo…. tu je point….

Ti oz tvoje samske sošolke s faksa ste samske PREDVSEM zato ker si želite prince na belem konju to je to.

Tu je bistvo vsak dan pa vaša vrednost še dodatno pada ker SE STARATE biološka urica tiktaka nekatere si želite otroka… nekatere samo enega moškega, moški pa se za vas ne zanimajo (vsaj taki ne kot ste si jih ve v vaših lucidnih sanjah zastavile)

moški imamo vsaj realnost v glavi pač sanjamo pornozvezdnice pa salmo hayek, jennifer aniston, jennifer lopez, evo longorio , Giselle Bundchen itd. pa smo vseeno zadovoljni na koncu z kmečko štefko … Ve pa bi mele Brad Pitte, Orlando Bloome ki za povrhu imajo še vse lastnosti mitičnega moškega, in seveda ste jim ve na prvem mestu pa še 1 mestu pred tem…

No za mene pa se ne sekiraj imam službo in kmalu tudi svoje stanovanje… Živim pa tako življenje da imam več kot dovolj časa za sebe žensk pa tudi ne manjka 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

samska5 in zakaj si pa potem ti samska, če si tok perfektna, kot si se opisala zgoraj ? 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

New Report

Close