Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

Ne vem, zakaj pišeš v v to temo, a se ti po kakem naključju imaš za resnega partnerja 🙂 🙂

Glej,meni je prav vseeno, kolikšen je ta %, važno je da je to 1 in to pri tako velikem številu kot je celotna populacija moških na Zemlji itak ni statistično določljivo, statistika za majhna števila odpove. Razen tega mislim, da je ona imela v mislih svoje študente ( a si tudi njen bivši študent ?) in bi njena ocena celo znala biti ustrezna, s takimi predavanji pa še ustvarja tako klimo pri študentkah, torej inducira nek občutek-učinek pričakovanja, tako da hvala za tako sočustvovanje…ja ne vem no…razen tega pa smo v tisti temi o Svetlani itak ugotovili, da vse skupaj determinirano…tako da vse skupaj ni smiselno oz. je prav zaradi tega 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Moški, ki je kolikor toliko normalen pač ne pristaja na to, da je njegova vloga biti SAMO[/u]odgovoren oče ženinih otrok. No, seveda pa lahko v katera naleti na primerek, ki bo razmišljal v smeri, da se bo ves preostali odnos izboljšal, če bo to funkcijo opravljal res odgovorno in požrtvovalno. Zdaj, ker vidim, da tudi ti nekaj jamraš kako težko je najt zrelega moškega, si morda razmišljala kaj v tej smeri, da morda pa le ni problem le pri moških?

Ja se globoko strinjam, ni nam lahko samskim, zelo je težko res. Še dobro da si napisala, da velja tudi za ženske–mislim samo za družbo– ker tipi so pa vsi po vrsti ali neresni ali mamini sinčki ali pa oboje ali pa je punca po 25. letu prestara za karkoli… no tega se nisem zavedala dokler nisem začela brat tega foruma, no ampak takrat jaz tudi nisem imela te napake.[/quote]
Pa zakaj se ženske postavljate nad moške ?
Saj pa smo vsi iz istega planeta in smo podvrženi bolj ali manj istim načinom vzgoje in vplivom okolice.
Ne moreš rečt, da je problem le pri moških, če ženska ne najde primernega tipa.

Pa saj one rabijo le enega ne cel procent populacije…. ;))

Vrne učiteljica matematične kontrolne in pograja razred, da jih je pisalo 75% negativno
Pa se Matjazko oglasi in reče:
“Tršica pa saj nas sploh ni toliko v razredu….”

Koliko je Matjazko imel matematiko ni treba razlagat…. He,he,he…

Tole predavanje imate na spletu, traja sicer dve uri samo se jo izplača poslušat, razloženo od vzroka dalje, sicer meni ima zoprn glas, osredotočite se ne vsebino povedanega. Vesna strokovno poda mnogo odgovorov, ki se zastavljajo po forumih tudi na to temo ima po moje zelo preprost in zadovoljiv odgovor zakaj so fantje tako dolgo fantki, ki si jih prave punce ne želijo imet za partnerje.
Klik

Poglej si predavanje boš dojel, da mame zaradi odsotnih očetov (v večih pomenih besede) čustveno pohabijo sinove, ki jih nezavedno naredijo za partnerje, ker od resničnih partnerjev nimajo tistega kar potrebujejo.

12th_DNA

Da bi naju kastrirala? :))) Ti si dober v elektroniki, bi se ji lahko vsaj prikupil, če bi ji popravil zvočno “feršterkerijo” v predavalnici. Kaj pa jaz? Mogoče edinole študentkam dal kak nasvet iz prve roke.:D

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz se nisem prav nič nikoli pritoževala, to sem prilično cinično pisala, sem smilila, da je dovolj očitno. Kar me moti, in to se nanaša samo na ta forum, je to, da se tu piše, da je ženska po 25 .letu prestara, da je do takrat sprobala že vse kar je možno s celimi avtobusi badguyev, zdaj pa zaman upa na kakega good guya…mislim neumnost…
V realnem življenju niam nobene take izkušnje, moj bivši, ja na to sem bila opozorjena, da moram poudarit, da sem samska, je dober človek, moji prijatleji, s katerimi sem se družila, so bili vsi prijazni z mano in seveda obratno, moj oče je bil dober z mojo mamo, ne samo da je on njej pomagal kuhat kosilo (to je spet ena cvetka tu na teh forumih), včasih je ona njemu pomagala kuhat.
V zvezi s tem, biti odgovoren oče, pa v bistvu lahko poveš čisto vse. Saj tudi vi si nezavedno iščete partnerko, ki bo kakorkoli dobra mama…toej vgrajeno v naš sistem, če zataji, pa pride do take dekadence druže, ki smo ji priča…itak daje problem pri ženskah, ker menda zbiramo me in potem si zberemo pač slabe približke odgovornih očetov namesto da bi se vsi skupaj trudili in drug ob drugem rasli.

Jaz se prav nič ne postavljam nad moške, poznam preveč takih, ki določenestvari znajo veliko bolje od mene, že samo zato imam eno globoko spoštovanje in do njh in potencialno do vsakega, se tudi zavedam, da je v tej družbi njim ravno tako težko, če ne še težje, da je to narobe, kot piše matjažko, da jih ženske s feminističnimi metodami simbolno kastrirajo , ipd.
Problem je, ker smo menda res podvrženi istim načinom vzgoje, morali bi pa bit komplementarnim načinom vzgoje. Ampak to je zelo težko…no ne vem…poglej samo primer kemične kontracepcije; nastala je iz očitne nuje osvobodit ženske, pomagat ženskam. In kaj je v bistvu naredila?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

No, konkretno od mene nisi nikoli prebrala kaj takega in takih izjav ne jemljem resno.

Mislim, da je to o nezavednem iskanju zelo posplošenain zelo stereotipna trdiitev ter daleč od tega, da bi bila vzrok za dekadenco. Celo mislim, da vlaganje preveč naporov v potomstvo pomeni škodi partnerstvu pri katerem so pomenijo otroci zgolj en segment in dober starš si lahko le, če si prej dober partner oz. če si z dobrim partnerjem, nikoli obratno.

Kaj pa?


Sem hotel pogledati, a ker si mi tako lepo strnjeno vse natipkal, mi očitno ne bo treba. 😀


Da – tako kot MacGyver v eni episodi, ko zamaši luknjo v jeklenem rezervoarju (iz katerega se izteka koncentrirana H2SO4) s čokoladicami. 🙂
Ampak dejansko je to možno…



Glede na moja (trenutna zemeljska) leta, grem oz. bi šel največ do 30 (zgornja meja) pri njej. Nimam Odjipovega/MILF kompleksa – ga pa ima “eden moj pacient”. 😉


Ma neee… ti bi tam samo sedel (ali stal) tam “& act pretty”.


Ja, a ni tako ? Ve izbirate, mi (moški) se pa odločamo ali “oltar” ali pa “ledig život”. Slednje, če si pošten (do nje) – nekateri še tega ne znajo in “vlečejo”, da imajo rezervo. Čas pa gre… in živčki… in persen… ali estri hidroksibenzojske kisline. 😀

Saj nisem jaz nič konkretno pisala čez tvoj post, ti se pritožuješ čez mojega.


Ja, saj vlaganje preveč naporov v vzgojo ni odgovorno starševstvo , ali zate je? Tako na hitro, to počne mati, ki ji nekaj manjka pri partnerju in oče, ki mu nekaj manjka pri partnerici…


Me boš težko prepričal, da nisi slišal ali prebral kaj o stranskih učinkih KT, če se malo potrudiš, prebereš, slišiš, kako (uradna) medicina ljubosumno skriva rezultate raziskav, ki potrjujejo povezavo med jemanjem KT in rakom naprsih pri ženskah in celo pri moških na prostati (partnerjev od tistih, ki so jemale KT, je pa sicer tudi res, da zmanjšujejo možnost, statistično, za pojav raka na jajčnikih.
Kar se pa tiče vpliva na družbo…pa…ženske še vedno popuščajo moškim, ki svojo odgovornost zamenjajo s kemijo. Aja pa ljubezen tudi. En tak tipičen primer je, “kako da imaš probleme zaradi njih, ko jih pa moja bivša ni imela?”

Je pa spet res, da so KT danes drugačne kot pred 50 leti in še drugačne kot pred 10 leti in če se bodo tako n veliko proizvajale in posledično razvijale, imajo dobre možnosti, KT in uporabnice.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Lepo vabljena.
http://www.youtube.com/watch?v=Y1sUTfivY0Q

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

ljudje božji..vsi sprašujete kako ..evo, imate prilko, zadnjič sem pustil mail..iz firbca, če bo slučajn kdo za..(ne gre mi za spoznavanje prek foruma..ampak da gremo skup ven in spoznavamo..da bo izziv)pa nobenga resnega odziva:)) zakaj bi reskiral, če se lahko jamra po forumih:))

hahahaha…pa to je za znoret.

Mariborčan je v resnici ženska, samo ne ve v katero kategorijo spada.

Vse odgovore nisem bral…. jih je preveč…. Samo, ženska, če si želi najde tipa, težje je obratno…. Je pa očitno,da se preveč ceniš, no saj to se verjetno vsi. Pišem pa zato, ker me spominjaš na situacijo, ko sem bil v tvojih letih v ženitveni posredovalnici… Ker sem imel samo srednjo izobrazbo sem bil ženskam nezanimiv, ampak vseen me pokliče enkrat ena kao pravnica po izobrazbi heh….to mi je blo smešno….. Ona je men začela po telefonu jokat … kako je klicala enega inženirja….neuspešno seveda, ker je imel preveč ponudb….. lovač na titule…Pa ok… nisem nič zameril samo poslušal …. po telefonu, samo, ko je začela dobesedno jokat men kot neznancu, ker je mene kot slabšo izbiro poklicala, ker je dobila v ženitveni posredovalnici mojo številko….. sem ji lepo rekel, da njo in njenega inženirja lahko komot nekam pošljem…tako,da je naenkrat onemela z besedami seveda….. Tako sem jaz s svojo srednjo izobrazbo izpadel verjetno nekulturen v njeni zadeti glavi…… Tako je to s precenjevanjem žensk….. in tega je dosti več kot pri moških verjemi…. Kot rečem ….. na raznih forumih pa definitivno lahko najdeš tisto kar si želiš…….in mislim, da ti je to tudi ena gor svetovala……

jaz pa moram reči,da isabelo popolnoma razumem. Sama sem stara 28 let, imela sem tri dolge resne zveze in nekaj časa nazaj sem postala spet samska in se popolnoma strinjam, da je pri teh letih težko najti ustreznega partnerja. Sama dobro izgledam, imam univerzitetno izobrazbo, super službo, dober avto, sem družabna in komunikativna, dejansko imam lepo življenje kar se socialnega in finančnega stanja tiče.. torej je nekako logično, da iščem nekoga sebi kompatibilnega. In dejansko ga ne najdem. Ali so že v zvezi ali so poročeni, ženskarji…v mojem primeru je tako, da sem spoznala dva fanta, ki sta nekako najboljši približek temu, kar iščem, vendar oba v zvezi :/ Tako, da ko sem to izvedela,sem se seveda umaknila. Ne vem zakaj bi morala ženska, ki se zaveda svojih “kvalitet” če lahko temu tako rečemo, zniževati svoje kriterije! Zakaj bi se morala zadovoljiti z nekom, ki me vizualno ne privlači,samo zato, ker je v redu oseba? Ali pa obratno, z nekom, ki je vizualno zelo privlačen, ima pa končano samo osnovno šolo?? In ne strinjam se, da bi bila zaradi tega plehka. Kaj je potem tisti, ki bi bil npr. z mano keš p…? To je zelo ozkogledno razmišljanje. Pač vsak pri sebi ve kaj išče…je pa to danes pri teh letih res težko najti..kaj šele kasneje..

Za vse ženskice, ki pišete na MONU o tem, kako je težko najti sposobnega in privlačnega moškega v današnjem krutem svetu, čeprav po vaših besedah fizično super izgledate, imate super službo, ste visoko izobražene in intelektualno zanimive sogovornice. Pravite, da ste nesrečne, ker naletite na same propalice, alkoholike, mamine sinčke ter poročene avanturiste. To je vaša kategorija moških, ki jo privlačite, vaša ponudba se tukaj ujame s povpraševanjem določenega dela moškega spola. Tiste kategorije moških, ki je vaša željena/ciljna , pa preprostno ne morete dobiti, ker imajo takšni samci ženske ponudbe več kot dovolj ter lahko zato izberejo samo najboljše sadje, srednje kvalitete na žalost ne rabjio. Seveda pa s takšnim podcenjevalnim in zaničevalnim odnosom do določenih skupin moških, marsikoga kvalitetnega odbijete že v štartu, saj izpadete kot napihnjen balon lažne večvrednosti, ki v reali nima potrditve oziroma pristane tam, kjer mu je realno mesto, med vašo skupino moških, ki jih tako zaničujete.

tinatinkica: In kaj od tega naj bi recimo v meni kot samskemu 29 letniku spodbudilo “warm and fuzzy feelings”?

jap se strinjam ampak tvoje definicija ustreznega je verjetno pač zelo redka… tako kto moja, kriva za to pa sva si sama ali?

Za mene je ustrezna partnerica taka ki pač se bi dala vsak dan dol vsaj 1x, nebi težila če grem za 4 ure kam, če sem pijan 1x na 2 meseca, če gledam vse tekme na evropskem/svetovnem prvenstvu itd. Pa da ma službo z vsaj redno plačo 700+ evrov torej toliko kot jaz.

In zato ker take pač ne najdem že 7 let ne pomeni da ni ustrezne partnerice ampak zato ker mam jaz take ”zahteve” tako kot jih imaš verjetno ti.

Ko se mi pač zalušta pa standardi brž tudi padejo, če pa se tebi ne zalušta potem pa pač si ne želiš nečesa dovolj oz po domače povedano nisi dovolj ”obupana”

Emmm odgovor na obe tvoji vprašanji sta zato ker bi ga imela rada?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

“ponudba/povpraševanje” ti si lep primer človeka, ki ozko razmišlja. Recimo tista dva primerka, ki sem omenila, da sta najbližje mojemu idealu, imata oba punci več let (eden 8let, drugi 6let) in iz zanesljivih virov vem, da to nista ženski, ki bi si ju onadva, če bi sedaj ostala samska, izbrala, ampak gre v tem primeru za bolj kot ne navado, navezanost itd…primeri, ko nekako ne upaš narediti konec, ker se v tej zvezi počutiš varnega. Tako, da ne govori, da so taki moški, ki jih npr. jaz iščem izbrali najboljše sadeže, če tudi sami vedo, da temu ni tako. Nimaš pojma,sori. Imaš pa seveda pravico do svojega mnenja. In sama, verjemi, nisem srednje kvalitete, povpraševanja po meni je veliko, vendar vedno nekaj manjka: ali je tip finančno situiran, pa mi vizualno ni všeč, ali je vizualno zelo privlačen, pa je karakterno dolgočasen, ali je visoko izobražen pa kurbir..jaz pa iščem sebi ustreznega. Ne obsojaj ljudi, ki jih ne poznaš. Ta forum ni namenjen zdravljenju kompleksov, ampak razpravljanju o vsakodnevnih življenjskih tematikah. In pri izbiri partnerja žal ne gre kot pri ekonomiji, ker ljudje nismo predmeti, da bi se obravnavali po ponudbi in povpraševanju, ampak smo čustvena in energijska bitja, kjer je za povezovanje dveh nujno potrebno več faktorjev.
“Matkic” po mojem mnenju tvojim kriterijem ustreza kar dosti žensk, nisi preveč zahteven haha 😉
In še replika na tvoj zadnji odgovor..do stopnje “imeti nekoga rad” ne prideš že takoj v štartu. Na začetku seveda mora biti neka kemija ali pa vsaj globlje prijateljstvo. Ampak tu smo že pet pri privlačnosti (kemija) in skupnih interesih (prijateljstvo).

New Report

Close