Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

Isabeelaaa jaz te popolnoma razumem :)) psuti kakšen email.. Koliko si pa stara, če ni skrivmost? :))

[/quote]

Ronka kaj pa takrat ko se je delalo plane za bowling na štajerskem, in potem se je to celo izvedlo in v celju in v mariboru, kolikor sem obveščena. Pa ker tebi ni bilo čisto blizu tvojega doma, čeprav tisto v celju je bilo tistim, ki so v celje prišli, precej bolj neugodno, kot bi bilo tebi, se nekak nisi za to zanimala. Ali ker si imela kak drug razlog?
Ma glej, jaz sem zelo podobna tebi, da nimam nobene družbe in to. Ampak vem, da sem sama kriva. Ker če kaj naredim v tej smeri, spoznam koga, navežem stik…je pa res, da se ne zaštekamo vsak z vsakim, tudi prijateljsko ne.
In čisto isto je, nekdo nekoga skensla, ker noče samo spat skupaj, nekdo pa, ker se noče več prijateljsko družit. Tu ni nihče bolj nesramen ali bolj plehki ali v bolj nemogoči situaciji. Saj menda ne boš trdila, da pa ti nisi nikogar skenslala samo na prijateljskem nivoju (no zakaj se pa pol nisi udeležila tistih bowling srečanj?)

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Love the cat 😀 !
Prava zvezda samopredstavitvenega videa. Še kakšen BSOD manjka, ko ga tipka po prenosniku.
Čeprav ta finta, da mačka podi (vsakega) njenega fanta je logična – tudi živali so posesivne.

LP,
12thDNAStrandActive

Kaj je bsod?

V Celje bi prišla, samo tam ni bilo bovlinga. Iz tistega bovlinga ni bilo nič (prečekiraj tisto temo :). MB pa mi je bistveno bolj od rok kot LJ. Do CE imam pa približno toliko kot tisti s Ptuja recimo.
Prijatelj zame ni isto kot kolega, znanec. Zato prijateljev ne skenslamo kar tako, vsaj jaz ne.

[/quote]

Ronka kaj pa takrat ko se je delalo plane za bowling na štajerskem, in potem se je to celo izvedlo in v celju in v mariboru, kolikor sem obveščena. Pa ker tebi ni bilo čisto blizu tvojega doma, čeprav tisto v celju je bilo tistim, ki so v celje prišli, precej bolj neugodno, kot bi bilo tebi, se nekak nisi za to zanimala. Ali ker si imela kak drug razlog?
Ma glej, jaz sem zelo podobna tebi, da nimam nobene družbe in to. Ampak vem, da sem sama kriva. Ker če kaj naredim v tej smeri, spoznam koga, navežem stik…je pa res, da se ne zaštekamo vsak z vsakim, tudi prijateljsko ne.
In čisto isto je, nekdo nekoga skensla, ker noče samo spat skupaj, nekdo pa, ker se noče več prijateljsko družit. Tu ni nihče bolj nesramen ali bolj plehki ali v bolj nemogoči situaciji. Saj menda ne boš trdila, da pa ti nisi nikogar skenslala samo na prijateljskem nivoju (no zakaj se pa pol nisi udeležila tistih bowling srečanj?)[/quote]

OFFTOPIC:

ZivelaPomlad – to je to. Pogost pojav pri Windozih – ga lahko celo tudi povzročiš oz. “invoke-aš”.

ONTOPIC: Kje najti resnega partnerja ?

(poetsko) Tam kjer se stikata sever in jug, tam kjer si roko podajata vzhod in zahod.

PS: Ali pa tako kot onadva[/url] ali pa on[/url]. Imam genetičarko v žlahti. 🙂

LP,
12thDNAStrandActive

No prav, iz tistega bowlinga ni bilo nič, sploh pa ne smem mešat različnih tem, sem bila skregana 🙂 🙂
Drugače pa, prijatelje lahko najdeš tudi dlje, kot imaš do MB 🙂 🙂

Ronka kaj pa takrat ko se je delalo plane za bowling na štajerskem, in potem se je to celo izvedlo in v celju in v mariboru, kolikor sem obveščena. Pa ker tebi ni bilo čisto blizu tvojega doma, čeprav tisto v celju je bilo tistim, ki so v celje prišli, precej bolj neugodno, kot bi bilo tebi, se nekak nisi za to zanimala. Ali ker si imela kak drug razlog?
Ma glej, jaz sem zelo podobna tebi, da nimam nobene družbe in to. Ampak vem, da sem sama kriva. Ker če kaj naredim v tej smeri, spoznam koga, navežem stik…je pa res, da se ne zaštekamo vsak z vsakim, tudi prijateljsko ne.
In čisto isto je, nekdo nekoga skensla, ker noče samo spat skupaj, nekdo pa, ker se noče več prijateljsko družit. Tu ni nihče bolj nesramen ali bolj plehki ali v bolj nemogoči situaciji. Saj menda ne boš trdila, da pa ti nisi nikogar skenslala samo na prijateljskem nivoju (no zakaj se pa pol nisi udeležila tistih bowling srečanj?)[/quote][/quote]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Se mi zdi, da bolj boli to, da se pripelješ 100km zaradi nekoga ali zaradi družbe, ki ti morda sploh ne bo všeč. Če bi že vnaprej imeli neko splošno sliko in bi se ujeli recimo preko telefonskega pogovora ali bi si bili všeč, vam ne bi bil problem 150km v eno smer – imam prav?

To je kalkulacija in kalkulacija prinese s sabo pričakovanja. Ta pa vemo kakšna so.


Love the cat 😀 !
Prava zvezda samopredstavitvenega videa. Še kakšen BSOD manjka, ko ga tipka po prenosniku.
Čeprav ta finta, da mačka podi (vsakega) njenega fanta je logična – tudi živali so posesivne.

LP,
12thDNAStrandActive[/quote]
Super filmček, sem se prav nasmejal. Nekaj bo že držalo glede mačk :))

Glede BSOD pa tule nebi prišel v poštev, ker laptop je MacBook 🙂

A se ni lažje, brez pričakovanj, srečat z nekom, o katerem veš, da ima eno skupno stvar s tabo (npr, da bi rad igral bowling) kot pa da si pišeš, se pogovarjaš po telefonu, ugotoviš, ‘kako sta si všeč’?
Sploh pa če je več ljudi, je skoraj nemogoče, da se z vsaj enim ne bi malo zaštekal, sploh če nimaš pričakovanj, da si moraš bit s kom všeč?


Ja res je, sicer ne vem, če se vidi, lahko da je pc, je pa mac os.
12thDNAStrandActive, ti maš malo preveč aktiviranih svojih 12 vijačnic…pa se malo ven mečeš 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

A se ni lažje, brez pričakovanj, srečat z nekom, o katerem veš, da ima eno skupno stvar s tabo (npr, da bi rad igral bowling) kot pa da si pišeš, se pogovarjaš po telefonu, ugotoviš, ‘kako sta si všeč’?)[/quote]

Itak da ja, napisala sem za tiste, ko si v oni temi pisali, da se ne bi dobili na bowlingu zaradi 3 tipov in onim, ki so javkali, kako jim je Ce, Mb daleč. Ki torej so že apriori imeli neko sliko, pričakovanje v glavi. Pa kaj potem, če bi bili 3 tipi? A oni pa nimajo ženskih kolegic? itd. itd.

Ja res je macbook, se vidi 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ja, pričakovanja imajo lahko pozitivno ali pa tudi negativno vlogo, ker če jih ne razviješ (do nekoga, nečesa), se načeloma tudi ne boš (dosti) “mobiliziral”, da bi “idealizirano, željeno” tudi dosegel. Nerazvijati pričakovanja do nekoga ali nečesa je svojevrstna umetnost, ker če imaš prevelika pričakovanja, bo ponder privlačnosti cilja zelo narastel, tebi bo pa zameglilo presojo kako naprej do cilja. Tako se ti lahko zgodi, da bolj ko se oš trudil, bolj se ti bo to izmikalo – ti se boš pa jezil-a kaj delam narobe. Znaki, da si zavil iz poti se bodo pa postopoma kazali, a jih ti ne boš videl.


Ja odvisno, samo kaj pa če potem (naknadno) ugotoviš, da vse ostalo fali – ali je tista skupna začetna stvar res dovolj dober razlog ali so potrebne “nadaljne analize in primerjave” ?
A ni boljše že prej dosti razvideti kje se ujemaš in kje ne, preden se srečaš oz. greš na “fizično raven” ? V duhu (namerno povzročene) krize – se je treba šparat 😀 ! Gorenj’c pač.
Sam bi pa rajši izbral MSN/Skype/Logitech Vid,… namesto telefona (no, odvisno) – pride ceneje, da človeka dovolj in primerno spoznaš, preden imaš “stroške” (bowling, kino,…). Sam imam skoraj 4m dolg kabel za slušalke + mikrofon, tako da lahko brez težav poslušam kolega (preko prenosnika), ki mi jamra (v MSN) kako naj “zapeca” kolegico v službi, medtem ko sam brskam po parih škatlah, iščoč 100 ohmske upore. 🙂
Lahko si sicer tudi na mobilnem telefonu urediš Skype ali nek drug, podoben IM program – sploh, če si prvo urediš zastonj internet…
Se še učimo (o marsičem).

LP,
12thDNAStrandActive

če je spodnje letelo name: bovlinga sploh ni bilo. In jaz kolege po drugih koncih Slovenije imam pa vem kolikokrat se dobimo. Zato se mi ne zdi smotrno vozit se v MB za srečat neznance. Zato iščem v bližini, za druženje, ki bo bolj pogosto kot tisto druženje s kolegi iz drugih koncev Slovenije.
Za pijačkanje pa mi preprosto ni. Pač sem taka. Bom bolj srečna, če bom šla v CE z dvema osebama, ki ju ne poznam, nisem si še nikoli nič menila z njima, na pijačo? Ni bolj smotrno, da grem raje plavat in poskušam ogovorit dve osebi? S temi dvema osebama imam vsaj eno skupno stvar: plavanje. Če grem na pijačko z dvema neznancema, s katerima se nisem še nikoli menila: o čem bomo debatirali? Tako nekak kot z onima dvema s plavanja bo :).
Če bi bil bovling: tu je večja verjetnost, da se kaj domeniš, kaj pogovoriš. Vsaj pri meni.
Lahko, da so osebe, ki bi prišle na pijačko zelo ok, ampak jaz z izkušenj vem, da to ni zame. TUdi, če so oni ok, pogovor z moje strani ne steče. Sem pač taka, da mi ta način spoznavanja ne leži, da mi je neprijetno. Oz. bi morala reči, da se v večini primerov zelo slabo znajdem kar se tiče spoznavanja, ampak pri pijačkanju pa mi gre sploh katastrofalno (sprobala večkrat).

[/quote][/quote]


Seveda. Najboljše je najprej preverjat vse možne udeležence eventualnega bowlinga, in potem delat analize več kompleksnih spremenljivk, če so vsi ali vsaj en in potem še enkrat vsi kompatibilni s tabo, delat zaključke, da so oz. niso, ko se bowling zgodi ali ne (delno tudi zaradi tvoje neudeležbe) potem pisat po forumu, da bi bil tam, če bi bilo tako ali pa vsaj tako…ali pa če bi vsaj mel wireless internet pa skajp na telefonu…
Sem mislila, da je čas tudi denar 🙂 🙂


Ne vem, kaj si hotel s tem napisat… da svetuješ tipom, kako se zapeca punco, medtem ko ti tudi tega ne veš ali kaj 🙂 🙂
Al je bla samo pozna ura…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Čas v 4D ne obstaja, denar je pa vir vsega zla.


Sam vem kako, samo tega (trenutno še) ne iščem – on pa niti osnovih “namigov” ne razume. Kolega je “dvojni Lev” – tudi v ascendentu. Zaletav in nepremišljen na n-to potenco.
Imam opravilno sposobnost ob katerikoli uri. Če ti pa kaj ni jasno oz. si se zmedla, pa lahko kakšno rečeva (in razčleniva) tudi na ZS-ju.

LP,
12thDNAStrandActive

Seveda.

Ampak, pazljivo beri, kaj sem napisal. Manj lepa, če do 30 nobenega ne najde, ima z vsakim letom manj možnosti.

Lepe punce pa tudi težko obdržijo stabilne zveze, ker ponavadi lepe ženske ne razvijejo sposobnosti, ki so potrebne za dolgoročno zvezo, saj so celo življenje navajene samo izbirati, da vse dobijo na pladnju..

In zato so forumi polni žensk 30+, ki sprašujejo, kje so tipi zanje…

To so ženske, ki so:

-manj lepe in niso pravočasno našle tipa zase
-bivše lepotice, ki so menjale veliko tipov, niso pa bile sposobne obdržati zveze

Zanimiva hipoteza mariborčan, vendar kako bi aksiom potrdil/ovrgel ? Z udeležbo kakšnega srečanja, ki se organizira (za samske) na MON-u (v živo) ali kako ?

Bi lahko kakšno diplomo/magisterij iz tega naredil – če že ne obstaja.

LP,
12thDNAStrandActive

Jaz ugotavljam, da bolj, kot si pošten in delovn, izobražen z dobro službo manj možnosti je da imaš neko dobro partnerko. Če pa si baraba in imaš “jezik” pa takoj dobiš kaj.

Seveda.

Ampak, pazljivo beri, kaj sem napisal. Manj lepa, če do 30 nobenega ne najde, ima z vsakim letom manj možnosti.

Lepe punce pa tudi težko obdržijo stabilne zveze, ker ponavadi lepe ženske ne razvijejo sposobnosti, ki so potrebne za dolgoročno zvezo, saj so celo življenje navajene samo izbirati, da vse dobijo na pladnju..

In zato so forumi polni žensk 30+, ki sprašujejo, kje so tipi zanje…

To so ženske, ki so:

-manj lepe in niso pravočasno našle tipa zase
-bivše lepotice, ki so menjale veliko tipov, niso pa bile sposobne obdržati zveze[/quote]

Cel kup stereotipov!

Oz. ženskomrzecev.

New Report

Close