Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

Objava čaka odobritev

kje spoznati-> Tudi pri 35+ obstajajo čist ok ženske, kot tudi obstajajo čisto ok moški. Če pišeš, da so ženske pri 35+ vse problematične, kam naj potem tebe uvrstimo, glede na to, da si tudi 35+ in samski? Ti tudi lahko kar prilepimo etiketo “problematičen” zgolj na podlagi tvojih let in par slabih izkušenj, ki smo jih imele s fanti?

Nisem rekel, da so vse 35+ ženske problematične. Jih pa ni malo. Kar sem jih jaz spoznal bodisi v živo, bodisi preko neta, čisto vse 35+ letnice so bile problematične. Da ne omenjam da mnoge še živijo pri starših, samske, brez otrok… Lahko rečemo da je to na nek način znak, da mora biti razlog za to? Da na žalost ni ta razlog nič dobrega? Da je nekaj na Isabelinem uvodnem zapisu?

Jaz bi rad spoznal skulirano žensko, primerno svojim letom, naj bo to 30 ali pa 40 let. Ne da ko jo po tednu dni dopisovanja povabiš na pijačo, ona histerično odpiše da bi jo imel samo za praznjenje testisov, čeprav ni bilo o seksu izrečene niti besede. Verjamem da take obstajajo. Kje jih spoznati?

Odgovor na objavo uporabnika
kjespoznati, 06.03.2022 ob 17:02

Nisem rekel, da so vse 35+ ženske problematične. Jih pa ni malo. Kar sem jih jaz spoznal bodisi v živo, bodisi preko neta, čisto vse 35+ letnice so bile problematične. Da ne omenjam da mnoge še živijo pri starših, samske, brez otrok… Lahko rečemo da je to na nek način znak, da mora biti razlog za to? Da na žalost ni ta razlog nič dobrega? Da je nekaj na Isabelinem uvodnem zapisu?

Jaz bi rad spoznal skulirano žensko, primerno svojim letom, naj bo to 30 ali pa 40 let. Ne da ko jo po tednu dni dopisovanja povabiš na pijačo, ona histerično odpiše da bi jo imel samo za praznjenje testisov, čeprav ni bilo o seksu izrečene niti besede. Verjamem da take obstajajo. Kje jih spoznati?

🤣 kako ti očitajo, če tega ne napišeš?

Lej, pa pusti mail. Če drugega ne, si dopisujes. Saj od začetka ne moreš vedet, kako se kaj razplete?

Kaj jih spoznavaš po 50-100 na teden, da lahko zaključiš, kako jih ni malo? Morda bi se bilo za vprašati, kakšne signale ti sam daješ, da se ravno problematične zate zanimajo.

Kaj je tako slabega, če pri 35+ živijo doma? Tudi marsikateri moški pri teh letih živi doma. Še več, ponavadi se celo pričakuje, ko ima žensko, da se še ta k njim preseli, da ji še tašča malo možgane pere.

Sploh pa nismo v 70ih letih prejšnjega stoletja, kjer so hiše rastle kot gobe po dežju. Če še morda ne veš, neka samska oseba zelo težko, da bo nakupčkala toliko denarja, da si bo kar stanovanje ali hišo privoščila. Razen, če ima zelo dober job.

Ni tudi vsem cilj, da hodijo v najem, če imajo kapacitete v domači hiši, da lahko živijo. V bistvu poznam kar nekaj, že tudi 40+, ki nimajo lastne nepremičnine, ker si je enostavno ne morejo privoščit, čeprav so vsi živeči v paru, kjer je dvojni dohodek in bi bilo lažje.

Tema otroci. A bi jih morale vse imeti? Še ne veš, da si jih eni ljudje preprosto ne želijo, ne moški, ne ženske? V moji družbi so skoraj vsi brez otrok, starost okoli 40, eni že čez in vsi imajo partnerje. Ojoj, kaj porečeš na to? 😀 Le kakšni grozotni razlogi morajo ležati za tem? Nepojmljivo, kajne 😀

Malo si se zelo obesil na to eno, ki je naredila halo in niti se nista v živo spoznala. A ne poznaš internetnega spoznavanja ali kaj? Sama ti lahko naštejem celo vrsto nenavadnih situacij in odzivov z moške strani, ko ti ni jasno, zakaj temu tako. Ampak se sploh ne poglabljam v vsakega posameznika, ker je škoda časa. Ljudje odreagirajo kot odreagirajo v veliki meri zaradi kakšnih izkušenj v preteklosti, pa ti povem, da sploh ni važna starost ob tem. Nenazadnje je to samo internetno spoznavanje, tipkanje, nič več od tega. Če iz vsake trapaste reakcije neke virtualne osebe delaš tak halo, pole ojej. Pri vsem skupaj niti nikoli ne moreš vedeti ali je ženska ali moški na drugi strani, če smo že pri tem 😀

Morda bi bilo bolje, da si najdeš drug način spoznavanja 🙂

@Anonimno 6337, maili ne gredo skozi. Jih uredniki foruma ne objavijo.

 

@etiketiranje, ja, res vprašanje zakaj na internetnih portalih, Tinderju in podobno pristane toliko problematičnih. Če ne bi bile problematične, bi našle partnerja v reali in v vsakdanjem življenju? Prva s portala, druga s tinderja. Pa nista edini 35+.

Tudi jaz poznam kar nekaj 40+ ljudi, ki nimajo otrok. Mnogi so samski. Ampak teh ni niti tretjina. Sicer pa sem ti stopil na žulj, da si se sploh oglasila v tej temi? Udaril tja, kjer te boli? Samska in brez otrok, pa to nočeš biti? Saj bi te jaz povabil na zmenek, toda bi imelo smisel? Tudi če bi privolila, zasebnih sporočil ne morem pošiljati, kot moderatorji ne objavijo mailov.

Da ne morem niti vedeti, kdo je na drugi strani. Sem preveril in tisti sta še kako resnični. Razen če je tudi njun FB profil lažen. Samo potem to pomeni, da so slike bile nekomu ukradene in uporabljene na lažnem profilu. Nenavadno, da o tem ni nikjer govora. Če bi jaz ugotovil, da je nekdo ukradel moje fotografije in se predstavlja drugim z njimi, pole ojej njemu.

Madona se nekateri obesite na posamezne besede. A ne vidite, da projicirate samo svoja čustva in ne dejansko stanje?

Pa kaj se sekirat, če je napisal da VSE. pač tako zdaj dojema. Mu pa pokaži, da ni vse.

Nehajte se že kregat, kdo ima prav in dajte kak produktiven nasvet ali pa si prste polomite, da vam ne bo treba tipkat.

A je res treba bit tak zleht do sočloveka? Kaj imate od tega???

Odgovor na objavo uporabnika
kjespoznati, 10.03.2022 ob 13:09

@Anonimno 6337, maili ne gredo skozi. Jih uredniki foruma ne objavijo.

 

@etiketiranje, ja, res vprašanje zakaj na internetnih portalih, Tinderju in podobno pristane toliko problematičnih. Če ne bi bile problematične, bi našle partnerja v reali in v vsakdanjem življenju? Prva s portala, druga s tinderja. Pa nista edini 35+.

Tudi jaz poznam kar nekaj 40+ ljudi, ki nimajo otrok. Mnogi so samski. Ampak teh ni niti tretjina. Sicer pa sem ti stopil na žulj, da si se sploh oglasila v tej temi? Udaril tja, kjer te boli? Samska in brez otrok, pa to nočeš biti? Saj bi te jaz povabil na zmenek, toda bi imelo smisel? Tudi če bi privolila, zasebnih sporočil ne morem pošiljati, kot moderatorji ne objavijo mailov.

Da ne morem niti vedeti, kdo je na drugi strani. Sem preveril in tisti sta še kako resnični. Razen če je tudi njun FB profil lažen. Samo potem to pomeni, da so slike bile nekomu ukradene in uporabljene na lažnem profilu. Nenavadno, da o tem ni nikjer govora. Če bi jaz ugotovil, da je nekdo ukradel moje fotografije in se predstavlja drugim z njimi, pole ojej njemu.

Napišeš s presledki.

kjespoznati-> ma ti povem, da problematične niso samo na portalih, ampak povsod v življenju. Saj iste ženske, ki so na portalih, hodijo tudi povsod drugod, ker ne živijo na kakšnem drugem oddaljenem planetu 😀 Tebi je itak problematična vsaka ženska, ki ne živi točno tako kot si si ti zamislil, da mora živeti.

Mene nisi prav nikamor udaril in me nič ne boli. Ti si iz naftalina potegnil prek 10 let staro temo in začel z razpredanji in opisovanji kakšne so ženske in samo zato sem se javila, ker mi je takšno posploševanje in etiketiranje nesmiselno.

Je pa sicer zelo čudaško, da se greš neko spoznavanje točno takšnih žensk, ki ti sploh niso všeč. Ponavadi ljudje spoznavajo takšne, ki so jim. Je tako vprašanje, če ti je bilokatera sploh lahko všeč, ker ima 100% vsaka nekaj kar se ne sklada s tvojimi prepričanji, da bi ženska morala imeti/početi.

Ne, mene nima smisla kamorkoli vabiti, ker sploh ne iščem.

Bolje, da tudi katerokoli drugo žensko s tega foruma ne vabiš. Če ima sčepec pameti, se te bo v loku izognila. Po vsem prebranem lahko že vnaprej ve, da bo ona naslednja na tapeti, o kateri boš potem tukaj pisal in razpredal, kako je problematična 😀

 

Temo sem slučajno našel in ker je tematika zanimiva, sem jo obudil. Si prepričana, da te res nič ne boli moje pisanje? Po tvojih opisih sodeč mi deluješ ena teh, ki so pri 35+ samske, brez otrok in še pri starših, od katerih niti ne bodo kaj dedovali. Kaj šele streho nad glavo. Namreč sama si podrobneje pričela pisati, domnevam da si opisala svojo subjektivno stanje:

Odgovor na objavo uporabnika
etiketiranje, 08.03.2022 ob 18:08

Kaj jih spoznavaš po 50-100 na teden, da lahko zaključiš, kako jih ni malo? Morda bi se bilo za vprašati, kakšne signale ti sam daješ, da se ravno problematične zate zanimajo.

Kaj je tako slabega, če pri 35+ živijo doma? Tudi marsikateri moški pri teh letih živi doma. Še več, ponavadi se celo pričakuje, ko ima žensko, da se še ta k njim preseli, da ji še tašča malo možgane pere.

Sploh pa nismo v 70ih letih prejšnjega stoletja, kjer so hiše rastle kot gobe po dežju. Če še morda ne veš, neka samska oseba zelo težko, da bo nakupčkala toliko denarja, da si bo kar stanovanje ali hišo privoščila. Razen, če ima zelo dober job.

Ni tudi vsem cilj, da hodijo v najem, če imajo kapacitete v domači hiši, da lahko živijo. V bistvu poznam kar nekaj, že tudi 40+, ki nimajo lastne nepremičnine, ker si je enostavno ne morejo privoščit, čeprav so vsi živeči v paru, kjer je dvojni dohodek in bi bilo lažje.

Tema otroci. A bi jih morale vse imeti? Še ne veš, da si jih eni ljudje preprosto ne želijo, ne moški, ne ženske? V moji družbi so skoraj vsi brez otrok, starost okoli 40, eni že čez in vsi imajo partnerje. Ojoj, kaj porečeš na to? 😀 Le kakšni grozotni razlogi morajo ležati za tem? Nepojmljivo, kajne 😀

Malo si se zelo obesil na to eno, ki je naredila halo in niti se nista v živo spoznala. A ne poznaš internetnega spoznavanja ali kaj? Sama ti lahko naštejem celo vrsto nenavadnih situacij in odzivov z moške strani, ko ti ni jasno, zakaj temu tako. Ampak se sploh ne poglabljam v vsakega posameznika, ker je škoda časa. Ljudje odreagirajo kot odreagirajo v veliki meri zaradi kakšnih izkušenj v preteklosti, pa ti povem, da sploh ni važna starost ob tem. Nenazadnje je to samo internetno spoznavanje, tipkanje, nič več od tega. Če iz vsake trapaste reakcije neke virtualne osebe delaš tak halo, pole ojej. Pri vsem skupaj niti nikoli ne moreš vedeti ali je ženska ali moški na drugi strani, če smo že pri tem 😀

Morda bi bilo bolje, da si najdeš drug način spoznavanja 🙂

 

Kako pa naj bi se po tvojem šel spoznavanje? Nobeni na čelu ne piše, kakšna je. Ne tistim, ki jih srečuješ na ulici, ne tistim na portalih. Samo kako je možno, da je na netu toliko takih… problematičnih. Človek dobi občutek če bi imele glavo na mestu, bi v vsakdanjem življenju koga spoznale. Ne more biti naključje, da je Isabela pred desetimi leti odprla to temo in ugotavlja takorekoč enako. Spoznati kakšno v vsakdanjem življenju je pa tako, da je čista loterija če se nahajaš ob pravem času na pravem mestu. Kar sem srečal žensk v živo preko skupne družbe, so bile že v zvezi. Morda ti veš, kje in kako v živo spoznavati?

 

Ne skrbi, ko se bo našla kakšna zanimiva tukaj ali v živo, jo bom že kontaktiral, pa ti niti vedela ne boš.

Ravno to sem razmišljala.

Malo čez 40, mala otroka, sveže ločena, je možnost, da bi po tem, ko predelam zakon, našla partnerja za daljšo zvezo?

Odgovor na objavo uporabnika
Vanilija513, 23.03.2022 ob 19:12

Ravno to sem razmišljala.

Malo čez 40, mala otroka, sveže ločena, je možnost, da bi po tem, ko predelam zakon, našla partnerja za daljšo zvezo?

Seveda je možno. V službi je bila kemija med mano (33) in sodelavko (45). Če bi bila ona samska, bi postala par.

New Report

Close