Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?

ni tak hudo

Če si večino časa doma, kako veš kakšni so moški? Koliko jih sploh srečaš? Psi so odlična iztočnica za navezovanje stikov (če niso popadljivi), seveda pa jih moraš peljati na sprehod nekam, kjer se sprehajajo pe drugi ljubitelji psov. Sicer pa se vpiši v kako društvo, npr. planinsko in hodi z njimi na izlete, ali v gledališko skupino, ali k pevskemu zboru … nekam, kjer boš navezala stike z ljudmi. Tam se najde tudi kak normalen samski moški …

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Evo tukaj imaš pa si najdi ljudi za družbo

https://www.semaforum.si

Res sem vesel, da mi je ta BS prihranjen 🙂

No, vsi moški pač niso zasedeni ali čudni.
Ti se pogovarjaj z vsemi, tudi če je zaseden ali čuden. Tako boš vadila za tistega, ki ne bo ne eno ne drugo in se boš potem pri njem bolje znašla 🙂 In mogoče ima kak zaseden samskega prijatelja. Nikoli ne veš.

jaz sem šel v sredo pomagat prijatelju v gozd pripravit drva za zimo in se dol ustaviva v trgovini, da si kupiva hrane, pa pravi trgovec, nocoj bodo pa tončku mlaj postavili.
greva okol 21h pogledat kaj dogaja, tam je bla cela vas še živa muska je bila.
in lej jo. usedla se je zraven in se ni ganila. noro. kdo bi si mislu na mlajih?

Vidim da nisem edini, ki imam probleme da bi spoznal eno normalno žensko. Star sem 32 let in opažam da se ženske pod 30 let prov izogibajo oziroma še kar niso za resno zvezo ali še kaj več naprimer družino , otroci. Ko pa spoznam kakšno mojih let ali kakšno leto več so pa enostavno vse razočarane nad moškimi in me prov odbijejo.

Tako da bi res rabil nasvet oziroma pomoč kje spoznati recimo resno žensko za normalno skupno družinsko življenje staro naprimer od 27 do 35 let lahko tudi kakšno leto gor ali dol.

Lep pozdrav in hvala za pomoč

Mal sem brau Mariborcan je v nekaj postih vse povedov in ma prov. Se ena lena monotona rit, ki caka da jo mr perfect, najde. Aint going to happen ever.

Odgovor na objavo uporabnika
IsaBella, 11.01.2012 ob 15:35

Pozdravljeni.

Naslov se mogoče zdi komu čuden, a verjetno samo takim, ki niso bili nikoli dolgo časa samski oz. so skakali iz zveze v zvezo, tako da praktično niti spoznavati niso imeli časa.
Sicer sem še kar mlada, a vse bolj opažam, da je resnega partnerja “treba” (v kolikor ima človek željo po resni zvezi in nekega dne družini) najti že v teh letih, najkasneje tam do cca 28. leta, ker pozneje ostanejo na razpolago samo še kakšne propalice, če se tako izrazim, ki nimajo urejenega življenja, ali ločenci, ki skačejo iz zakona v zakon/zvezo, imajo zraven še ljubico, so več v družbi kolegov ob piru kot s partnerko, skratka, vse manj je izbire, saj se le-ta oža. Žensko oko namreč hitro opazi moškega, ki je “material” za pred oltar in s katerim si predstavlja preživeti preostanek življenja. Videz je seveda na prvem mestu, zatem sledi energija, ki jo oddaja, izobrazba, in nenazadnje (roko na srce) nas radi privlačijo takšni predstavniki nasprotnega spola, ki so v očeh drugih prav tako zaželeni. To nam da še večji zagon, da ga dobimo.
Sama se sicer nikoli nisem “metala” nekomu pod noge, ponavadi so dosedanji moški opazili mene in me nagovorili, prišli do mojega kontakta ipd. Seveda če je šlo za nekoga, za katerega sem sčasoma ugotovila, da je vreden mojega časa, se tudi meni ni bilo težko potruditi zanj in mu pokazati interes. Ne rabim pozornosti za pumpange ega, v smislu da me mora moški osvajat kot ledeno goro, nisem pa ena tistih žensk, ki izvedo, da je nekdo good-looking, ima ogromno povpraševanja med nežnejšim spolom, je situiran, vozi dober avto itd. in si začrtajo, da ga bodo dobile, ne glede na vse. Konkretno vem za dve takšni znanki, ki sta si to misijo vbili v glavo in cilj tudi dosegli. Obe imata že družino s partnerjem, za katerega sta se pred leti pozanimali, kam zahaja, koga pozna itd., skratka, meni to sliči na zasledovanje, pa dobro – očitno je morala biti neka kemija tudi s strani teh dveh moških. 🙂

Kar hočem povedati, je to, da z leti vse bolj opažam, kako težko je najti moškega, ki te pritegne, ima resne namene (kar ne pomeni nujno družino v naslednjih 5 letih, dovolj je le resna želja po skupnem življenju), in bo takšen ostal tudi po 10 letih, ko bo zveza po vsej verjetnosti vsaj tu pa tam že podobna neki rutini, in ne, da bo začel pogledovati za drugimi ženskami ter poskušal vzpostaviti kontakt z njimi, obenem pa še vedno ždel v odnosu, ki ga očitno več ne bi izpolnjeval, navkljub trudu boljše polovice, da bi obnovila strast. Vse več zvez propada, tudi zakonov, in ko jih takole opazujem, se vprašam, ali še sploh obstajajo srečni pari v pravem pomenu besede. Če pogledam svoje in še čigave starše, verjamem, da ja. Za svoje sem sicer (edino) lahko 100% prepričana, da nobeden ne vara, toda kaj se je zgodilo z mlajšimi generacijami? Vse se je pokvarilo kot jogurt po preteklem roku uporabe, tistih nekaj izjem, ki še obstajajo, pa niso nujno osebe, ki bi me pritegnile ali bi jih lahko smatrala za sorodno dušo.
Imam ogromno poznanstev, a hkrati tako malo izbire, da včasih ne vem več v kakšnem svetu živim.

Če se zazrem vase in pričnem razmišljati, ali je nemara z mano kaj narobe, vedno znova pridem do zaključka, da ni. Za pogledat sem simpatična in postavna, še vsak moški do sedaj mi je rekel, da sem tudi privlačna in obenem zanimiva osebnost, ter za razliko od veliko žensk nisem zakomplicirana ali zakompleksana, le da privlačim napačne … Pri nekaterih se zatakne pri tem, da ko mi je na dolgo progo končno nekdo všeč v celem paketu, čez čas ugotovim, da je v celoti predan svoji karieri in bo njegova edina punca v življenju ostala služba, je oddan in me vse mine, ko vidim, da ena že greje njegovo posteljo, in to ne tu pa tam, pač pa kar lepo število let ter podobni primeri. Nekateri, ki so mi prav tako všeč, so neresni in ne razmišljajo o tem, da bi se ustalili, čeprav so že vstopili v 30. leta, tretji so deloholiki, ki si želijo resne partnerke, a ne zmorejo obdržati zveze, četrti pa imajo kakšen drugi minus, ki ga ne morem akceptirati (ne gre za malenkost). Kot sem že napisala, nisem picajzlasta s previsokimi kriteriji, še vedno pa mislim, da si zaslužim nekoga vsaj tako dobrega kot sem jaz v vseh ozirih, z enim predpogojem, da je resen, pod kar spadata iskrenost in zvestoba.

Tako pa nisem sposobna imeti niti intimnega preživljanja časa s komerkoli, četudi bi me močno privlačil, saj vem, da če ne vstopam v razmerje z osebo, ki mi zagotovi, da si me želi tukaj, zdaj in za vedno, potem raje prenašam “sušo” kot jo zalijem, a bom potem na koncu jaz potegnila takratko, ko bodo čustva postala preveč intenzivna.

In se vprašam, kje hudiča dandanes še lahko spoznaš koga normalnega? Kaj je zame normalno, sem pa razjasnila že med pisanjem tega dolgega prispevka. 😉 Trenutno ne delam nikjer, ko pa sem, se nisem želela zapletati z nikomer med sodelavci, ali še manj – z nadrejenim. Če grem ven s prijateljico, zahajava v lokale ali klube, kjer ni “frocovja” in študentarije tam do 25. leta, pa še vseeno ne spoznam nikogar v mojem “rangu”, ampak raznorazne večne študente, ki pri 30 pijejo pogosteje kot kakšen 20 letni študent, raznorazne biznismene, ki iščejo občasno družbo ali trofejo, obupanci, ki še niso preboleli bivše in rabijo eno za tolažbo, skratka … Brez pretiravanja lahko rečem katastrofa. In me vedno znova zmede spoznanje, da so najbolj izbirčne znanke in kolegice na koncu pristale skupaj z nekim povprečnežem (pa nisem materialistka, da ne bo pomote), ki je daleč od njihovih kriterijev izpred nekaj let, s katerim se več dolgočasijo kot uživajo v dvoje, pa si upam trditi, da so same tako vizualno kot tudi sicer po mnenju 90% moških prva liga. Kaj šele potem čaka mene?
A se še kdo ukvarja s podobnimi vprašanji? 🙂 Do zdaj sem bila srečno samska, le da si čez čas po nekem samskem obdobju zaželiš nekoga podobnega ob sebi, ko spoznaš koga, ki ti zmeša glavo, a kaj drugega ne štima, ob tem pa se ti poraja vprašanje, če takšni kot je ta še sploh obstajajo, ne da bi posedovali enako serijsko napako kot zgornji, ki sem jih naštela.

Imam enake izkušnje s samskimi 30+ letnicami. Še huje je s samskimi 35+ letnicami. Preko bivše partnerke sem spoznal njeno stranko iz kopirnice, ženska je 1983 letnik. Probleme ima s čisto vsemi ljudmi okoli sebe, že dalj časa je pri njej prisotna paranoidnost. Ko je bila stara 12 let, naj bi jo stric spolno zlorabil. Kako je s tem? Je po toliko letih še možno dati kazensko ovadbo? Namreč ženska je psihično čisto uničena.

 

Potem sem preko Tinderja navezal stik z neko 38-letnico. Ženska pravnica, tudi zaposlena na tem področju. Živi pa še pri starših. Kakopak samska in brez otrok. Sem jo povabil, da bi 8. februarja izkoristila prost vstop na kulturne dogodke, pa je ona raje šla na smučanje.

 

Na spoznavnem portalu sem navezal stik z neko 39-letnico. Klepet z njene strani je bil čisto brezpredmeten, niti po imenu me ni vprašala. Po tednu dni jo vprašam pa fb, pa je vzkipela, da bi jo imel samo za praznjenje jajc. Kakopak tudi ona samska in brez otrok.

 

Že leta 2011 sem na tem forumu navezal stik s tedaj 32-letnico. Ženska ima trajne duševne motnje.

 

Torej, je sploh možno najti samsko 35+ letno žensko, ki nima hudih problemov sama s sabo?

Odgovor na objavo uporabnika
kje spoznati, 09.02.2022 ob 17:49

Imam enake izkušnje s samskimi 30+ letnicami. Še huje je s samskimi 35+ letnicami. Preko bivše partnerke sem spoznal njeno stranko iz kopirnice, ženska je 1983 letnik. Probleme ima s čisto vsemi ljudmi okoli sebe, že dalj časa je pri njej prisotna paranoidnost. Ko je bila stara 12 let, naj bi jo stric spolno zlorabil. Kako je s tem? Je po toliko letih še možno dati kazensko ovadbo? Namreč ženska je psihično čisto uničena.

 

Potem sem preko Tinderja navezal stik z neko 38-letnico. Ženska pravnica, tudi zaposlena na tem področju. Živi pa še pri starših. Kakopak samska in brez otrok. Sem jo povabil, da bi 8. februarja izkoristila prost vstop na kulturne dogodke, pa je ona raje šla na smučanje.

 

Na spoznavnem portalu sem navezal stik z neko 39-letnico. Klepet z njene strani je bil čisto brezpredmeten, niti po imenu me ni vprašala. Po tednu dni jo vprašam pa fb, pa je vzkipela, da bi jo imel samo za praznjenje jajc. Kakopak tudi ona samska in brez otrok.

 

Že leta 2011 sem na tem forumu navezal stik s tedaj 32-letnico. Ženska ima trajne duševne motnje.

 

Torej, je sploh možno najti samsko 35+ letno žensko, ki nima hudih problemov sama s sabo?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

A se ti s stand up komedijo ukvarjaš?

Preko bivše spoznat žensko? Hmmm. Ok, super odnose imate 🤣.

Pravnica, ki živi pri starših? Saj  če ona gospodinjstvo gor drži, je to kul. Ni? 🤣 pa zakaj je slabo, da je šla raje na smučanje? Je pač bolj aktiven tip. Ti kulturnik, v osnovi nista šla skup.

Tista iz portala, ko te še po imenu ni vprašala… ji pač očitno nisi bil zanimiv, je bila sita kakih butlov (od prej) ali pa ji pač ni bilo do pogovora. Če te ne vpraša po imenu in če pogovor ne steče… je res ne vprašaš po fb. Ampak ji zaželiš srečo in se poslovis.

Ampak me pa zanima, tole tvoje diagnosticiranje? Imaš izkušnje iz študija na MF ali iz izkušenj?

In, nazadnje. Iskanje partnerja je čista loterija. Eni so pravi igralci/igralke. Nikoli ne veš, kaj te zadaj zadane (po glavi). Pol je spet čisto odvisno, koliko kompromisov si pripravljen sprejet. Ampak golden rule… nikar ne leta visoko, če se bojiš višine. In, pri teh letih, najbrž veš, da ne moreš sestavljat modela.

Nekateri se učimo na hard way 🤣.

Evo, veliko sreče. V iskanju popolne ženske in na Eurojackpotu 🤣.

Posodobljen forum je slabši od prejšnjega, ne moreš citirati samo dela besedila. Daleč od tega, da bi bil stand-up komik. Toda take izkušnje z moškimi, kot jih ima IsaBella imam jaz izkušnje z ženskami. Se sprašujem, če je možno najti v redu 35+ letnico, ali pa so tudi te že zasedene, samske pa so samske z razlogom?

 

Ne iščem popolne ženske, samo normalno. Da ni karieristka, ki živi pri starših in za vsakega misli, da bi jo samo podrl. Klepet s tisto s portala je stekel in je na koncu napisala, da bi jo po dveh tednih moral vprašati za fb, ne enem. Ampak potem se ne čudim, da so take še samske in brez otrok. Želim spoznati žensko, ki ne bo iskala dlake v jajcu in se spotaknila od vsako banalnost. Ne iščem ženske za razplod že naslednji dan, toda človek dobi občutek, da so samske pri 35+ samske, ker so problematične?

Ne vem, kako te nasloviti, ker nimaš stalnega nicka 😊.

Na napačnem mestu iščeš.

“Normalna” pa…  kaj normalno sploh je. Dandanes srečujem “normalne” moške, samo normala ni tisto, kar je prej včasih bila 😊. Dandanes je namreč normalno ravno to, kar gori pišeš. Torej, išči nenormalno žensko. Na mestih, kjer se nenormalne zadržujejo. In uspeh je zagotovljen 🤣.

Kakšna je pa nenormalna ženska?

Odgovor na objavo uporabnika
kje spoznati, 14.02.2022 ob 04:23

Kakšna je pa nenormalna ženska?

Vsaka, ki odstopa od normale. Poenostavljeno.

Kolker jaz vidim, je normala danes vse umetno. Nohti taki, da ne rabi zobotrebca za zobe. Oči ji nikoli vode ne srečajo, ker ima trepalnice od kune gor. Polti sploh ne vidiš, ker je polna fajn prekrivne kremice. Pol so tu še razni filerji. Lasje, ce prevec cuknes, ji potegnes dol zadnjih 40cm podaljskov. Za postavo raje gre v kozmetični salon, kot v telovadnico ali v hrib. Živali so ji všeč samo v kletkah, v živo jih še ni videla. Lahko bi se naštevala.

Pojdi v naravo. Pojdi na kakšno klopco in začni pogovor. Zadnjič je mene en star možakar kar na mojem treningu ustavil in mi celo življenjsko zgodbo povedal. Nič slabega ni hotel, samo nikogar več nima. Z veseljem sem poslušala in mu ppritrjevala.vse o pokojni ženi, sinu, zdravju…

Pač… Pojdi tja in v tiste konce, kjer se zbirajo takšne, kot bi jo imel. Skupni hobiji so tako zakon. ce pa isces to novodobno normalo, pa se prilagodi, da bos tudi ti novodobna normala – povoskan po celem telesu, pramena si se naredi. Siva so moderna. Tatoo po celi eni roki. Telovadnice vsak dan, da se fajn izrezes.

Ovce med kravami pač ne boš našel. In krave v kurjeku tudi ne.

Nič slabega ne mislim. Ampak ljudje iscejo/mo na napačnih mestih. In, pol se čudimo, kaj smo našli.

Vso srečo 😉

Razumem. No, jaz ne srečam ne enih, ne drugih. Pa mi ni problem začeti pogovor, ravno kak mesec nazaj sem se zaklepetal z neko žensko pred Lidlom pri BTC-ju. Samo kaj, ko je bila dvakrat starejša od mene. Pa sicer ženska doma iz Ormoža. Kar zadnja leta ugotavljam o Ljubljani je, da je polovica ljudi od drugod. Še sam sem s periferije Slovenije, pa me je pot pred dvema desetletjema pripeljala v prestolnico. Nato sem skoraj desetletje bil doma, pred tremi leti pa me je pot spet pripeljala sem.

 

Sicer pa, bi privolila, če bi te povabil na zmenek? 🙂 Koliko pomladi šteješ? Jaz jih 36.

Odgovor na objavo uporabnika
kje spoznati, 17.02.2022 ob 13:00

Razumem. No, jaz ne srečam ne enih, ne drugih. Pa mi ni problem začeti pogovor, ravno kak mesec nazaj sem se zaklepetal z neko žensko pred Lidlom pri BTC-ju. Samo kaj, ko je bila dvakrat starejša od mene. Pa sicer ženska doma iz Ormoža. Kar zadnja leta ugotavljam o Ljubljani je, da je polovica ljudi od drugod. Še sam sem s periferije Slovenije, pa me je pot pred dvema desetletjema pripeljala v prestolnico. Nato sem skoraj desetletje bil doma, pred tremi leti pa me je pot spet pripeljala sem.

 

Sicer pa, bi privolila, če bi te povabil na zmenek? 🙂 Koliko pomladi šteješ? Jaz jih 36.

Mlad Si. Za zmenek… ne vem. Ampak, če nekoga spoznaš nekje tako, saj ne greš na zmenek, ampak se začneš druzit. Pa 1x, pa 2x in več in šele potem se odločiš za zmenek.

Leta pa… nekateri so odgovorni pri 20ih, drugi pa pri 50ih se ne znajo sami živet. Meni leta ne definirajo odnosa. Niti osebe. Je vse prej, kot to (pustimo ekstreme).

V redu, potem te vabim na druženje. Če ne drugega, bo poznanstvo ali prijateljstvo več. 🙂 Si upaš?

Mimogrede, koliko pomladi šteješ?

Odgovor na objavo uporabnika
kje spoznati, 22.02.2022 ob 11:20

V redu, potem te vabim na druženje. Če ne drugega, bo poznanstvo ali prijateljstvo več. 🙂 Si upaš?

Mimogrede, koliko pomladi šteješ?

Lahko Mi v zs pišeš.

Neva, skušam ti poslati zs, pa ne gre skozi. Ne vem, kaj ga forum biksa. Probaj ti meni pisati.

Odgovor na objavo uporabnika
kjespoznati, 25.02.2022 ob 17:54

Neva, skušam ti poslati zs, pa ne gre skozi. Ne vem, kaj ga forum biksa. Probaj ti meni pisati.

Pusti Mail 😊

New Report

Close