Najdi forum

Kje najti resnega partnerja?


Ljuba duša, niti stika še nisva navezala, pa že kompliciraš. Pravega maila z imenom in priimkom na javnem forumu ne bom objavil. Mail, ki sem ti ga dal je levi mail, ustvarjen ravno za to. Tako da če hočeš, mi piši na mail ki sem ti ga dal, pa ti bom že potem po privat kanalu zaupal pravi mail. Tudi ti dvomim, da bi tukaj kar tako pustila mail, ki razkriva tvojo identiteto? Če češ, mi piši na mail, ki sem ti ga dal. Vzemi ali pusti.

Pa sej kokr vidm iščeš punce starejše od 24, jst sm namreč mal mlajš:)


Napisal sem v rangu 24 do 32 let, +/- nekaj let. To pomeni da pride v poštev tudi, če je malo izven tega ranga. 🙂
Pa ti iščeš fanta? Piši mi na mail, pa se bova tam vse zmenila. 😉

Ne Spavaj (Mala 00) moja muzika dok svira 🙂 Oprosti no. Ne dajem mailov,FB-ja neznancem ipd. več nikomur. Na blind date me ne spraviš več, pa če se po netu štekava u iber. Sm že probu mal te internet fore,1 mesec sm si celo kupu unga Unlimited, da lahk kliknem usee bejbe!, pa dobim vse možne Smartmatche na- Twoo pa je sam čudn folk 🙂 Oziroma tko bom reku padlo je 6 dejtov, 4 negativna presenčenja,(starost- pride punca k ma 17 let names 22-pedofil pač nisem, 2-krat nekomunikativnost predvsem prej na netu pa nonstop talk, izgled- ja sori je pomembno,ker če na slikah gor zgledaš miss Universe prčakujem da pride vsej miss Slovenije ) pa ena avantura, ena se me je pa naveličala, nism ravno najbolje začel zadeve…my bad…xD. Njbolj ušteku sm se pa z eno 18 staro sam mi je razum reku da se ni dobr zapletat s tolk mladimi puncami…pa je pol nism povabu na dejt. Marsiktera ni čisto zdrava v glavi že po pogovoru vidš(daddy issues, nesamozavest, nč se ne moreš zmenit, pač pusto za pogovarjat se, takih niti vabu nism, druge sploh une lepše bi rade sam pozornost, večina gor je pa obupanih. Veš ni tolk men to da punca k ni tok luštna ne potegne, sam k je večina ful nesamozavestnih pa že obupanih in te pol smatra kot en center vesolja k si jo kliknu, out of nowhere in bo njbl vesela k bo na FB končno objavla da ni več samska. In te debate so mi tud hecne k morem kimat k se ti izpoveduje, da pa mi izgled ni pomemben, da je važno srce, ona ne da nč na to ,tisit k se športom ukvarjajo so ekstremisti (that really grind in my gears). Ne mi pol laskat d sm seksi brez majce za pogledat če ti izgled ni važen,pa sovražš šport two face 🙂 Portal pa tko k na AvtoNetu- vpišeš letnik. model, št. prevoženih, gorivo, dodatna oprema sam še cena manjka 🙂 Tko no neosebno, človek ti lahko deluje po slikah ful uredu v živo pa si zelo presenečen. Nekak zbije mi tisto romantiko sponatnosti k se kle točn ve zakwa je folk gor. Get laid or die tryin 🙂 Sj zdj sem mal spremnil pristop, pa področje iskanja, dva tečaja hodim, ki me celo zanimata! pa probam mal navezat stike unimi k jih poznam že navidez od prej pa se mi zdi da sm eno bolj resno spoznal, k se poznava še iz srednje, 3 leta starejša, no par let nazaj se mi je to zdel neki čudnga zdj pa se mi čist navadn…bomo vidli je rekel slepec…kako bo hromi plesal 🙂 Vseem sotrpinom velik sreče res želim vsem, da se najdete svoj manjkajoči kos… Internet spoznavanje pa odsvetujem, le v skrajni sili 🙂 Pa še dnar bi radi zato, barabe 🙂

Hahahaha… Sem se pa nasmejala temu zadnjemu postu 😀

Tudi jaz se sprašujem, kje najti… ni nujno da partnerico, temveč žensko s katero bi vsaj bilo druženje, potem pa bi se že sčasoma pokazalo ali obstaja interes za kaj več. Pa s tem tudi možnost spoznavanja njihovih prijateljic, kolegic in tako širjenja mreže poznanstev. Npr. prejle sem se odpeljal v slaščičarno, na ulicah pa ni bilo žive duše… razen enega parčka (oba stara nekje 25 let), pa nisem bil še niti 1 km oddaljen od doma. Spet nikogar na ulici in glej, nekaj 100 metrov naprej sem videl fanta in dekle (oba prav tako nekje 25 let), ki je šel od izhoda iz trgovine k avtu (edini osebi na parkirišču). Nato v slaščičarni razen prodajalke ni bilo žive duše (MMG da ne bo kdo napisal, zakaj nisem pričel njo osvajat: ker je že oddana). Kupil slaščice in se odpravil proti domu, nikjer žive duše… razen spet enega parčka, ki se je mastil s kebabom, pa malo naprej neka ženska srednjih let (ki pa ne more biti moja partnerica). Sprašujem se, kako so ti vrstniki našli dekleta, jaz pa ne. Morda res še ni prišel moj čas, ali pa dejansko (recimo temu tako) nekaj “delam narobe”? Pravijo naj grem na sprehod, pa na kakšno predstavo ter podobni “nasveti”, pa bom že kakšno spoznal. Moram reči, da se mi to dosedaj še ni zgodilo.
Torej, kje spoznati dekleta? Kje se skrivate?
Pa tisti ki ste v zvezah, kje in kako ste se spoznali, našli?

In ti si domnevam tudi star 25 let?

Najdem ponavadi, ko ne isces 🙂

Sem pristas tega, da gres na sprehod, ker ti je vsec. Da se vpises h krozku, ker te zanima. Da gres v gledalisce/kino, ker te veseli. Ne delaj stvari samo s tem ciljem, da koga spoznas 😉

Se mi pa zdi,da dandanes so osebe 20+ predvsem pred racunalniki. Vecina parov, ki jih jaz poznam, so se spoznali preko neta. 😉


Malce starejši sem, skoraj 30.


Ti najdeš, ko ne iščeš? 🙂
To vsekakor, da se neke aktivnosti udeleži zaradi aktivnosti same, ne zato da bi tam nekoga spoznal. Ne vem, ali se premalo ukvarjam z raznimi aktivnostmi :-P, ali pa preprosto (še) ni prišla (recimo temu tako) namenjena, ni z nobeno bilo iskric.
Glede tega, da se večina parov danes spozna preko neta, nekaj je na tem. Dekleta s katerimi sem bil, sem spoznal preko neta. Po drugi strani se mi zdi da ni vseeno, kje na netu iščeš. Dve dekleti sem spoznal preko specifičnega foruma in se ni dobro končalo. Eno sem spoznal preko kolegice v službi, a to ni bilo to. Ko potegnem črto ugotovim, da sem dosedaj spoznal le eno dekle, za katero lahko rečem da je bilo to – to. Kar pomeni da sva se našla brez, da bi iskala, celotno spoznavanje in zveza sta imela svoj čar, pa ona tudi ni bila obremenjena z raznimi stvarmi.


To lahko recejo samo zenske. V Slo zenske pac ne pristopajo in moski ki ne isce, tudi ne bo nasel.

Jaz nikol nisem iskala, in ja, vedno najdla. Ko sem pa, slabo leto nazaj (iz napacnih vzgibov in ja, tud strahov) zacela iskat, pa nic. Pa sem si ustvarjala ful vec priloznosti. Ko sem nehala z misijo “najdimo nekoga” in se dala v mir, sem v roku 2 tednov nekoga spoznala. So mi pa vsi bolj al manj padli z neba, v smislu, da ni blo pricakovano.

Glede na to, da si samski, z nobeno ni blo to – to. Al? 🙂


Pri meni če iščem ali če ne iščem, ni nekega uspeha. Le enkrat se je zgodilo, da je “padlo z neba”. Verjetno del problema tiči v pomanjkanju stikov z dekleti, ki mi jih pa ne uspe ustvarit oz. ni nekih priložnosti.
Če ni skrivnost, kje oz. kako si spoznala tipe, ki so “padli z neba”?
Le za prvo dekle lahko rečem, da je bilo to – to v smislu, kako je prišlo do tega da sva se spoznala. Ostale sem spoznal preko oglasa in bi se zanje lahko reklo, da niso ravno prišle same od sebe?
Praviš da si spoznala nekoga, ko nisi iskala, ampak omenjaš tudi da si ti bila tista, ki je pristopila. Torej ni šlo za to, da bi ti dvignila roke od vsega in pasivno čakala, temveč si samo spremenila nastop?
Kaj ti meniš, lahko za katerega od tipov, s katerimi si bila rečeš, da je to (bilo) to? (glede na to, da si tudi ti samska). Kaj je razlog, da se z nikomer ni obneslo?


To lahko recejo samo zenske. V Slo zenske pac ne pristopajo in moski ki ne isce, tudi ne bo nasel.[/quote]
Ampak saj pravi, da je ona bila tista ki je pristopila, nakazala nekomu da ji je všeč.

Saj nista nujno sopomenki, al se motim – spoznat (je prvi stik), drugo pa je narest prvi korak oz.nakazat interes. Oni so se pojavili (ko jih nisem iskala in nisem sploh razmišljala o tem, da je možnost, da bom takrat in tam spoznala svojega bodočega partnerja in nisem tuhtala o tem, da me samskost bremeni in da rabim nekoga), pol pa ko so bli v moji bližini in mi bli zanimivi, pa sem pa ja,sama aktivno nakazala,da me zanimajo, “pristopila” 🙂

Hihi,kolk vprašanj.. 🙂 Ne bi razlagala javno moje ljubezenske zgodovine, zrihti pa ti pošljem komot privat.
Ja, za nekoga sem *mislila* (bla ziher, če sem iskrena), da je to to in da se bova skupi postarala. Pa sm se uštela, a to šele pol sčasoma ugotovila. Tako da dans z lahkoto rečem, da z nobenim ni blo to to, noben ni bil pravi. Zato sm pa samska,ne? 😉

Jaz sem precej neučakana in drzna, ne da se mi čakat, a se bo nekdo zganil al ne. Sem od nekdaj taka. Sam sem si s tem delala medvedjo uslugo in se zapletala z brezja*čniki. Tako da zdaj sm ubrala drug pristop, k tud nisem ziher a je pravi, je pa mučen za eno tako neučakano kot sm sama 😀 Če me kdo hoče, naj se potrudi. Majo pa to prednost,da sm odprta knjiga in če mi je nekdo všeč,se vidi-tako da vejo (če le imajo odprte oči),ko majo zeleno luč.

Če se vrnemo k temi,kje spoznat partnerja.Predvsem je treba met odprte oči (in vedet kaj si želimo). Sm lih zadnjič prebrala eno misel: “Love is an accident waiting to happen.”
Mislim,da je res in nekako se mi zdi,da se zgodi,ko se mora.Je brezveze forsirat, je pa prav,da si odprt in aktiven in ne samo čakaš,kdaj te bo zadelo.

Pa kaj ljudje poznate samo internet ali pa pohajanje po ulici? Kaj nimate nobenih aktivnosti, kjer se spozna ljudi, recimo v študentskih časih je to faks in študentske zabave, kasneje služba, ali pa recimo razni tečaji, lahko dobrodelna dejavnost, lahko padalstvo, nekaj pač, kar te veseli…Za moškega je sploh dokaj lahko, ker obstaja cel kup aktivnosti, ki jih obiskuje več žensk, kot moških in če te karkoli od tega veseli, nimaš nekega problema žensk spoznat.

– morda že v času srednje šole
– morda kasneje v času študija v LJ
– morda sta imela skupni hobi
– morda imata skupne prijatelje, znance
– morda sta soseda
– morda sta se spoznala kje zvečer zunaj…

torej si glavni podatek, ki je razlog, da tuki pišeš, lepo zavila v dolgo pismo. tvoj glavni problem je TVOJA BREZPOESLNOST. NIMA ŠIHTA, NIMAŠ SVOJEGA KEŠA. to tebe jebe. mogoče celo res dobro zgledaš pa veš , da bi lahko dobila marsikaterega tipa, to tebe ne skrbi, tebe skrbi sedaj tvoj denar. ko omenjaš tvoj rang. kakšen pa je tvoj rang?? si stara 27 al kok, brezposelna, nisi povedal katro solo imas. ja realnost je udarila. ko macola. bo treba začet delat nekje za 800 evrov, pa za 3 letno šolo. ali pa se priučiti v nek poklic. stara si dovolj. potem ko rečeš, nobne moški mi ni nikdar rekel da nisme vizuelna. ja kdo pa bo tako neumn?? vsak moški, da komplimetn, ker si pač nočedelat problemov in upa na hitrisex mogoče. če bi šlo po taki poti seveda. sploh ne poznam primera, da bi nedko za eno rekel, da je grda!?!
po moje si ti taka pleh pi.čka- všeč so ti dobro situirani postavni in taki, s katerim bi se ti lahko pokazala pred kolegicami. če tebi ni ratalo v laifu v karieri pa bo vsaj tvojemu tipu a ne? ja ne deljuš mi preveč pametno no. igraš neko igro neke 17 letnice. tebe je druzba pojedla! to je ponavadi igra takih tuntik ki imajo 3 etne šole mogoče 5. pa nekej iz neke kmetije, preseljene v mesto. če si kolkrtolko dobra na izgled, ti jaz povem po temkar si napisala, BI TE JAZ OSEBNO SAMO NASADIL. ne bi zelel imeti nič resnega s teboj!

sej se zavedas, a ne, da si odpisal punci, na vec kot 3 leta staro objavo? 😉

Pozdravljena IsaBella!

Tvoje razmišljanje popolnoma razumem. In podpiram tvoje iskanje!
Se popolnoma poistovetim z vsem kar si napisala. Kontaktiraj me na 068 15 68 65, da še kakšno rečeva. Lara

Popolnoma enostavno,da kar kompliciramo.
Nekaj enostavnih;
Kdo si TI v svojem življenju in kakšno osebo si želiš ob sebi.
Kaj si pripravljena narediti zase in kaj za partnerja.
Kaj rada počneš in ali bi to rada delila z partnerjem.

Potem pa lepo odpri okice in pojdi v svet, napiši mail, pocukaj za rokav..whatever..naredi nekaj.

Seveda se vprašaj, kaj lahko TI ponudiš partnerju.

Karma ti bo dala, kar boš dala sama.

ja to kar ste povedali je zelo res. samo jaz sem tudi se precej mlada ampak problem pri meni je da nimam nobenega tudi ce se mecem pred nekoga to ne pomaga. vecino casa sem doma osamljena in se pogovarjam s svojim psom to je kar zalostno se vam ne zdi. vsi moski so ze ali zasedeni ali pa pac cudni.

New Report

Close