Najdi forum

je v današnjem času res tako težko najti odkritosrčno osebo ki bi naredila za ljubezen vse mogoče samo da se to doseže

Ne da je težko, ampak nemogoče. Ženska ni vredna nič! Pomembno ji je samo širjenje nog za ljubimca!

Bodi samski, srečen, da dihaš zrak, nisi utesnjen v zvezi z pijavko, ki ti pije kri in odvzema trenutke življenja.
Kaj je problem biti samski? Zakaj biti odvisen od zveze? Ljubezen je marketinški proizvod Amerike. Ljubezen ne obstaja, posledica pa so zgodbe gonjenja žensk na temu forumu. Poglej si malo kakšne zgodbe naše čebelice pišejo, potem pa se zamisli, če bi rad droljo doma. Zakaj termin naše? Ker so kot železniška postaja, vsak gre čez njo, vsakega je že imela v sebi in izgubila tržno ceno!

Car si, da si samski. Veš, glede na to, koliko se ženske gonijo okoli, si se kdaj vprašal, katera ženska je vredna, da te okuži s spolno prenosljivo boleznijo? Ker tudi, če se poročita, to nič ne velja. Ona si bo vedno našla ljubimca, zaradi užitka. Pa saj sex brez čustev ni varanje. Vsi smo krvavi pod kožo, kot strela z jasnega me je zadela amorjeva puščica. Poznaš te stavke? Raje imam ljubimca kot moža? Pa daj si malo poglej forum. Katera ženska je vredna, da si zaradi nje bedak, ki ga ovija okoli prsta? Sedaj si se malo raznežil, ker so praznični časi in vsi pričakujejo ljubezen, ker je to pa nek standard, simbol, pa vendar je to samo iluzija. To delajo socialno labilni cucki, ki so odvisni od ljubezni.

Vsaka se zjebe z ljubimcem, ker ženska ne more držati skupaj nog. Ne glede na to, kako si ti dober do nje, kaj vse ji nudiš, zjebala se bo. Pika, zabij si to v glavo!

Pa da mi ne bi zagovorniki varanja in nikoli ne veš kaj se ti lahko zgodi v življenju nabijali, nikoli ne reci nikoli in zarečenega kruha se največ poje., ker vas imam že poln kurac!

Moj kretenski fotr je bil tak prasec goneči in vem kako boli, vse kar je moja mat mogla iti skozi in jaz ne bom nikoli kopija svojga fotra. Vaj je jasno? Debili goneči!!!!!!!!!!!!!

Kar se tiče avtorja, car si. Pojdi s kolegi na sprehod, pijačo, bodi vesel, uživaj življenje, ki ti je dano. Ceni vsak dan, da nimaš vapirke, ki bi se samo nabijala na ljubimčev kurac!

[/quote]

Pravo ljubezen lahko najdem na plesu .
Vendar če se vgledujem kakšne punce si izberem najbolj sletno grem do nje ter se nekaj casa pogovarjava .
Če je muzka jo povabim na prvi ples prijateljstva .
Vendar če je dekle zadovoljna se med plesom pogovarjava v prijatlih ali družbi potem se pa začneva stiskati .
Ko je pavza jo bom peljal na pijačo ter jo plačal .
Če je zepet muzka jo bom zopet povabil na ples .
Vendar če se bi punca rada poljubovala se bi gotovo poljubila .
Tako lahko najdem pravo ljubezen .

[/quote]

Oh, kakšno sovraštvo do gonečih se žensk. Jaz sem ženska in nikoli, nikdar nisem partnerja prevarala. Imela sem samo dva v življenju, odkar sva se z zadnjim razšla, še nisem spala z nekom. Lahko živim brez seksa, ne vlačimo se vse kot ti to misliš. In še vedno se mi zdi, da se bolj vlačijo moški kot ženske. Enim so nam vrednote še pomembne, sploh če ima človek kanček vere!

[/quote]

Oh, kakšno sovraštvo do gonečih se žensk. Jaz sem ženska in nikoli, nikdar nisem partnerja prevarala. Imela sem samo dva v življenju, odkar sva se z zadnjim razšla, še nisem spala z nekom. Lahko živim brez seksa, ne vlačimo se vse kot ti to misliš. In še vedno se mi zdi, da se bolj vlačijo moški kot ženske. Enim so nam vrednote še pomembne, sploh če ima človek kanček vere![/quote]hvala za tako lepe besede,vesel sem da si takšna ,saj v sexu ni vs e,je pa povezan z ljubeznijo.kot sem povedal si zelo želim ljubezni saj je stem povezeno lepše življenje kot ga imam,sem pa vesel da si takšna kot si ,da si bila zvesta partnerju ,cenim to-lp

[/quote]

Oh, kakšno sovraštvo do gonečih se žensk. Jaz sem ženska in nikoli, nikdar nisem partnerja prevarala. Imela sem samo dva v življenju, odkar sva se z zadnjim razšla, še nisem spala z nekom. Lahko živim brez seksa, ne vlačimo se vse kot ti to misliš. In še vedno se mi zdi, da se bolj vlačijo moški kot ženske. Enim so nam vrednote še pomembne, sploh če ima človek kanček vere![/quote]
meni vrednote poštenosti veliko pomenijo zato si mi postala všeč in bi te želel spoznati-LP-prosim oglasi se mi na ZS

zanimivo…. se vsaka stran sprašuje čist isto 🙂 ne bi blo lepo na svetu, da bi se enako misleči našli med sabo… prelepo, da bi blo res 🙂 tko pa je že skoraj zakon narave, da če je ena stran v redu, je druga zihr gnila… tko pač je…


zdravo-hvala za komentar ,ne vem pa kam si meme postavila ,povej prosim.Č esi dobroprečitala moj blog si želim najti res pravo in čisto ljubezen ,vendar je to težko ,zelo težko .najdi me na ZS prosim-lp

Vasa prepričanja so zelo napačna in zato ne “najdete” ljubezni .Bolj kot hrepenite bolj se vam vse izmika.Najprej se naučite imeti rafi sebe .Postanite zaljubljeni vase ,to ne pomeni,da ste narcisoidne ampak,da se sprejemate in imate dovolj rade se cenite in ravnate sabo z ljubeznijo.Ko jo boste pripravljene dajat jo boste prejele .Dokler pa sanjarite kako vas bo nekdo ljubil boste točno take izkušnje imele .Dobile boste nekoga,ki bo želel in pričakoval  enako dobit od vas ,da mu izpolnite mannkajoče dele njih  itd.to pa je nemogoče in na dolgi rok se ne izide,ker se drug od drugega pričakuje “daj mi “

New Report

Close