Najdi forum

kje najti normalnega partnerja od 35 dalje??

Ne poznam kolk tolk normalnega tipa, starejšega od 30 let, ki bi mu bil kakršenkoli problem dobiti žensko.

Glej, debata je brezpredmetna, ker ženske skušate dokazovati nedokazljivo, to je, da moškemu starost bolj škodi, kot ženski, ko je vendar od daleč vidno, da je obratno. Večino žensk zanimajo starejši moški. 25-letnice padajo na 30-letnike in tako naprej. O čem se torej sploh pogovarjamo..

Samo res!!! Kako to, da ima 75% žensk starejšega moškega, če pa starost moškim škodi bolj, kot ženskam???

Logično zakaj par let starejšega: ker je bolj zrel, ker je značaj pomembnejši kot videz.
Komu starost najbolj škoduje? Tistemu, ki najprej umre. V povprečju je pa jasno kdo prej umira :).

Moj je sicer mlajši 8 let, je pa precej bolj zrel kot njegovi vrstniki. Pa tudi jaz sem malo manj zrela kot moje vrstnice 🙂 Zato pa klapava.
Sicer pa se najdejo tudi še fejst fantje in dekleta nad 35 let. Ampak ne na silo. Pa s pravim pristopom. Ne mseš zgledat obupan pri iskanju, pa vse pride samo od sebe 😉

Moški, ko smo mladi, smo lepi in pametni, ko pa se postaramo, pa smo še samo lepi. Pri ženskah pa ravno obratno. :-))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bo kaj ? 🙂

Vidim da sodeluješ v drugih temah, si tukaj.

Hvala.[/quote]

Po alinejah, hehe :D. Še kakšna glasbena želja razen mojega življenjepisa, vpogleda v osebno kartoteko, psihološkega in telesnega profila? :)))

To ni važno, pomemben je le horoskop, le po njem vidiš začrtano usodo človeka in s kom se ujema. Moje sončno znamenje je dvojček, ascendent pa imam v tehtnici. Zdaj pa itak veš vse o meni… 😀

Aja, še to, živim pa blizu Drave, južno od Ptuja, tam me lahko srečaš, ko lovim ribice, pri roki imam vedno tudi hakeljc za krščene, pa ti dam tam nadaljne informacije iz prve roke po alinejah s presledki, če bi jih slučajno rabila. Tudi svojo palico ti bom pokazal, ali bi raje videla kurentove zvonce? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazko, ni čudno, da se punce kar lepijo nate 🙂

Matjazek. Vprašala sem te, vse si zignoriral, kot da te nekaj napadam.

Da me prav stisne to, kar sem tu spoznala, kako se kdo lahko na netu samo pretvarja, samo teoretizira, v resnici samo o vsem razmišlja, toda niti osnovne kolegialnosti ne premore niti zanimanja za druge, pač pa je zase globoko občutljiv in vse vzame kot osebni napad. Da v praksi potem, če ga dregneš, ker ti je zanimiv, ne premore niti osnovnega človekoljubja odgovoriti na neko vprašanje ali vsaj nekaj, če je komu kot sem jaz, zanimiv. Ker nima ljubezni v sebi, pač pa vse jemlje osebno kot nekakšen napad !

Mislim, Matjazek, me je že minilo kaj vedet o tebi, ker okovanosti v svoj svet pa res ne maram. Mislim da tudi če bi prišla v tvoje življenje prava ženska, pametna, da je ne bi spoznal nikoli, ker ne daješ. Osnovne prijaznosti nimaš, ampak obsojanje kot mene obsojaš, saj zato pa ignoriranje. In ignoriral bi jo, kot si mene, ki sem samo nekaj vprašala. Bodi brez skrbi, ne ustraši se : nisem imela namena spoznavanja. Samo namen komunikacije s tabo, pa si nisi upal niti to .

Lepo poletje vsem!

To sploh ni komunikacija, ampak zahtevek po razkritju mojih nekih specifičnih zasebnih podatkov! Če se že kaj privatnega vpraša, so zato namenjena zasebna sporočila, pa še takrat je potrebna določena stopnja zaupnosti, da človeka poznaš nekaj časa, da veš, da ne bo zlorabil tvojih osebnih podatkov ali jih uporabil kot obliko izsiljevanja z grožnjami ali čem podobnim.

Pod drugo, če se ti zdijo vsi moji odgovori teoretiziranje, pač ne čitaj, sploh ne bom užaljen, jaz jih tudi skorajda pol izpuščam, ker je vsega preveč in me vse ne pritegne, niti ne trdim, da bi imeli moji odgovori kakšno uporabno vrednost, ker gre zgolj za moja osebna razmišljanja, to prepuščam lastni presoji posameznika. Na forumu pišem izključno iz tega razloga, da delim in izmenjujem mnenja z drugimi ljudmi, pa ker mi je to tudi v zabavo.

Pod tretjo, kje sem te obsojal, če si pa anonimna, še pravega vzdevka si nisi nadela. Očitaš mi neprijaznost, ampak kaj drugega pa si ti spisala zdajle: polno očitkov, zamer, obtoževanj, osebnih označb in razvrednotenj….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Svetujem ti, da pozorno prebereš še enkrat vse očitke Matjažku in razmisliš, ali kateri veljajo predvsem za tebe. Tvoj poskus komunikacije je bil res že v štartu obsojen na propad, glede na tvoj agresiven pristop.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Naj še jaz nekaj rečem na vse to:):), imam 41 let, že štiri leta samski, bivša je odšla, ker se ji je kar naenkrat zahotelo samsko življenje, pred tem sem kupil stanovanje, ga prenovil itd, ko smo skupaj živeli, sem kuhal, pospravljal..itd, vendar ni blo nič vredno, imam visoko izobrazbo, finančno dokaj dobro stojim, praktično sem v življenju naredil vse sam, brez kake pomoči staršev ali bilo koga…., tudi jaz sem poiskusil najt kakega primernega partnerja, spoznal sem jih kar nekaj, pa lahk rečem, na to kar preberem tukaj, da ženske obsojajo kaki smo moški, velik žensk sem srečal tam pri 35+, ki so bile totalno nezrele, pri teh letih, žalostno, še sploh ne vejo kaj bi rade, imajo službo, po možnosti svoje stanovanje, ki ga je kupil očka ali pa so v najemu, nekaj coffe kolegic in to je to, ne vem kaj naj reče, pa moram rečt da ne zgledam slabo, se redno ukvarjam z športom, doživel pa sem velik domišljavosti, ošabnosti..itd, skratka “normalno” žensko najt v Sloveniji, sploh pa na ljubljanskem območju, misija nemogoče

Ej, alpoart, ne no s takimi. Ne moreš kar orodja v koruzo zagnat. Vprašaj se kako da srečuješ ravno take, kot si jih opisal? Jaz dvomim da ponesreči ravno tovrstni izbor žensk tebi hodi na pot. Da bi bile pa kar vse povprek za v isti koš pa še bolj.
Jaz se sicer v prvem delu tvojega opisa zelo najdem, le da sem par let za tabo (šele v fazi ločevanja). Trudim se ostat pozitiven, čeprav bi me razmere lahko odpeljale marsikam. Najprej moram itak poskrbet zase in za umiritev, prostor za drugo srce še nekaj časa ne bo odprt.

Moških, ki iščejo striktno mlajše punce, sem se od nekdaj izogibala. Nekak me je odbilo to, da je bistvo moje ‘vrednosti’ zanje predvsem moja mladost in napeta koža. Na srečo v realnem življenju nimam kaj dosti opravka s tako razmišljujočimi.

Mi je pa zanimivo, da v sosednji temi 32letnik razlaga o svojih težavah kako dobit punco. Zadnje čase sem prav šokirana nat tem koliko je takšnih. Star 30+ dobro izobražen, dobro zgleda, pa še nikol ni mel punce. Sem vedno mislila, da je kontra, da fantje prej začnejo ‘raziskovat’ te zadeva, sprobavat. Pa zgleda znamo bit punce bolj pogumen.

Moja kolegica ima malo čez 40. Ko greva ven, vsi mislijo, da sva vrstnici (10 let je starejša). Po razvezi si je dosti hitro našla novega, ponudb ji ni manjkalo. Hočem povedat, je lahko izbirala. Čeprav ni 25 letnica.

Ja je res, koža je lepša pri 25 kot pri 45. Sam to ni vse, kar žensko naredi privlačno. Sama opažam, da sem imela pri 20-25 precej manj ponudb kot zdaj pri 32. Zanimivo.

Sicer to, kar si napisal o sebi, zveni skoraj prelepo, da bi bilo res, saj bi skoraj vse, kar si ti napisal o ženskah, jaz rekla o moških …
Ampak vseeno. Zdi se mi, da le ne more biti vse tako črno in da se mogoče včasih ne najdemo prav zato, ker hodimo preveč vzporedno in nas nikoli ne zanese levo ali desno, da bi se naše poti križale, pustim tukaj svoj mail (ime seveda ni pravo):

[email protected]

Če se ti zdi tak način spoznavanja seveda primeren. LP

Se ne strinjam, alpoart. Je mogoče. Jaz sem že ena takšna, ki nima problemov, kot jih opisuješ oziroma mislim, da jih nimam (mam pa kake druge napake). Sam srečat se še morva. Ampak bom to predala usodi v roke.

Če so materijalne dobrine in višina plače tisto, kar je merilo za normalnost, potem ni čudno, da so odnosi vedno bolj nenormalni in pusti……
Pozabljamo in zanemarjamo duševne vrednote, kar pušča v nas praznino…..Zato se pojavljajo želje po normalnem partnerju. A ker srečujemo in spoznavamo le takšne, kakršne si zaslužimo, ostajajo naše želje nepotešene..A ne zaradi drugih, ampak zaradi nas samih.

Ljudje so nasplošno duševno prazni in nezadovoljni s sabo in če že ne morejo (beri, ne znajo) poiskat zadovoljstva v sebi, ga vsaj iščejo v materialnih dobrinah. Ampak tam ga nikoli ne bodo našli, pa naj še tako kažejo to zadovoljstvo navzven. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, za vse si je treba vzet čas, tudi za žalost. Nikamor se ti ne mudi. Drži se.

Hej, druščina! Slučajno sem zašel k vam, ko sem vtipkal iskalni niz ” kako najti žensko”.
Dobil sem vtis, da ste ena velika srečna družinica, kjer se nenehno kregajo, pa tudi drug brez drugega ne morejo:)). Večina vaših prispevkov me je nasmejala..nekateri tudi zaskrbeli…
Ne vem sicer, koliko je to pametno, to se bo šele pokazalo, a želel bi se vam pridružiti. In z vami poklepetati. Konkretno – s kako prijetno damo, saj mislim, da je katera s temi lastnostmi tudi tukaj gor. Tako vas berem, vsaj nekatere.
Aja, da se malo predstavim-pred kakim letom sem ostal brez komarčice, s katero sva si veselo pila kri-pa sploh ni blo slabo,), a karte so padle drugače.(.
In ker ednina ne predstavlja tolikih možnosti kot dvojina (velik + za slovenščino;)), bi se malce družil z vami. Vnaprej nekaj zelo splošnih podatkov-(okrog 40, dve diplomi in ena polomija.), super služba, šport, poezija in želja po spoznavanju z žensko vrsto bitij;)).By

Če si po komarki upaš med pijavke … ŽivelaPomlad nas vabi na pohod, pa se ji javi na ZS za podrobnosti.

New Report

Close