Najdi forum

kje najti normalnega partnerja od 35 dalje??

Ja, bo izbral prvo – v krogu ljudi, ki jih ti poznaš. V krogu ljudi, ki ga jaz poznam, pa ne. Torej, imava pač različne “večinske” dele moške populacije, ki jo poznava. Mojim prijateljem/znancem/sorodnikom/sodelavcem/etc (cca od 30-35 let) na kraj pameti ne pade bit z 20 letnico. Zakaj? Zato, ker imajo svoji starosti primerno polinkano glavo in tiča in točno vedo, da ugodno prekrvavljene spodnje pritikline niso nikakršna garancija za zadovoljstvo v zgornjih. S 30+ letnimi tipi, ki pecajo 20 letnice jaz nimam res nič skupnega, ker navadno ne znajo izpolnit niti plačilnega naloga brez svoje mame al pa sodelavke.

Lej, maš svoje mnenje, imaš vso pravico do njega … meni se pa ne da 3x razlagat iste stvari na drug način. 🙂

Biseksualna? Hehe, ne nisem. Samo vseeno znam precenit kaj je dobra baba pa kaj je punčka.

Ti se kar prepričuj v nasprotno ja :))

No, jaz sem ena tistih, ki zgledajo precej mlajše in me že to v večini primerov zelo moti, ker me tikajo (v restavracijah?!) , ne jemljejo me resno (razne javnoupravne zadeve), skratka, se pač do mene obnašajo, kot menijo, da se obnaša do 25 letnice (kar je že tako ali tako kiks).

Ne, kar se tiče telesa seveda ne moremo parirati 18-letnicam, samo se mi dozdeva, da nekako nočete razumeti, da normalna ženska niti ne hrepeni po tem. In prav zato, normalna ženska ne hrepeni po dedcu, ki se slini na 18-letnice, ker ji je jasno da je v njegovi glavi vse skupaj precej na knap. 🙂

AnaBanana

Ženske imate ponavadi drugačen estetski okus, kot je moški, če sodite o drugih ženskah. Kar nekaj vas je tudi nevoščljivih, če ima npr. kakšna zelo lepe lase ali kaj podobnega, a ne? 🙂

AnaBanana

Pa to ni res, če si 26, da se zmotio za celo leto! Neverjetno! :))))
Ni samo starost, kar dela žensko privlačno. Deški obraz ali “babyface” ni nujno atraktiven.

Ne zgolj telo, tudi obraz in vse ostalo. Predvsem koža izgublja na elastičnosti mnogo hitreje kot pri moških. 😉 Saj manekenke so tudi rosno mlada dekleta. Naša družba je natempirana na kult mladosti, narcisistična.

Kaj je “normalne” ženska? Večina žensk, ki so tam okrog 30 in nad, bi zavrtela čas nazaj, kar se tiče njihove fizične podobe: sivi lasek, gibice, celulitne oblogice, čvrstost…. Žleht sem, žleht, haha :))

Ja, v isti sapi si že navrgla odgovor, česa te je strah:

Da bi se tvoj moški spogledoval z mlajšimi, ki jim ne moreš biti enakovredna tekmica zaradi razlike v letih. 😀
Sicer pa seveda ženska ne hrepenii po takšnem moškem, saj bi bila ves čas negotova, ampak greh pa vsekakor ni pogledati za lepim dekletom oz. za lepim moškim neglede na starost.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, včasih bi se res lahko ugriznil v jezik … čedalje več modrecev je na tem forumu. Ne vem, kdaj so vam iztaknili oči in odrezali ušesa. In to naj bi bila čustvena RAST? Obup. Prav bruhalni so določeni prispevki. Samo zato, ker ste anonimni, še ne pomeni, da lahko … ma brezveze.

Matjazko … Ne ga no srat preveč. Pa sej ti ženske poznaš bolje, kot se ženske same … La revolución!

Pssst! Če slučajno veš še kdaj točno se zgodi ovulacija (nič googlat!), zakaj v resnici ljubimo barabe, kje delajo najboljše brazilke in zakaj se tako seksi počutimo v visokih petah, potem te povabim na eno nizkokalorično solatko, med tem pa bova poklepetali, pardon, poklepetala o podosobljeni verziji Čas deklištva 2.0.3 ter razdelala teorijo zakaj je seks s pionirsko čepico v resnici bolj pristen od tistega v roza fukštumfkih.

Mjau.

Kakorkoli. Dejstvo je to, da

tudi, če se enako hitro staramo, moškemu staranje ne niža privlačnosti tako hitro, kot ženskam. Zdaj eni zgledajo pri 35 stari 35, eni 25 eni 45. Kakorkoli. Na moškemu izgled ne igra tako ključne vloge, kot pri ženski. Če je moški debelušen, plešat in ima nekaj gub še vedno lahko podre ali 20 ali 30 ali 50 letnico, če bo premožen, uspešen, možat itd. Ženska, ki je debelušna, siva in že v letih… se lahko poslovi od moških.

Na žalost je tako. Ne verjamete? Poglejte si Braneta Kastelica… Se vam zdi lep, se vam zdi vitalen? Pa piše po revijah koliko žensk je dal dol. Poglejte Manco košir. Poznate kakšnega moškega, ki je rekel, da je huda?

Nekaj je izpadlo ven v teh hipotezi:

Kakorkoli. Dejstvo je to, da

tudi, če se enako hitro staramo, moškemu staranje ne niža privlačnosti tako hitro, kot ženskam. Zdaj eni zgledajo pri 35 stari 35, eni 25 eni 45. Kakorkoli. Na moškemu izgled ne igra tako ključne vloge, kot pri ženski. Če je moški debelušen, plešat in ima nekaj gub še vedno lahko podre ali 20 ali 30 ali 50 letnico, če bo premožen, uspešen, možat itd. Ženska, ki je debelušna, siva in že v letih… se lahko poslovi od moških.

Kaj pa debelušna, siva in v letih ženska, ki je poleg tega premožna, uspešna itd.? Mislim, da ima veliko več možnosti kot zgoraj opisani moški, če odvzamemo samo eno besedo – premožen.
Torej je tak moški potem enako hitro star in postaran, pa to nima nobene veze več s spolom, genetiko itd. :p

Pa si ti malo butast, ali kaj?

Slepo zakoreninjen v neko svojo predstavo. Prav, imej jo. Pod nobenim pogojem pa je ne prodajaj pod splošno sprejeto dejstvo. Ker s tem razvrednotiš vse ostale.

Pop znanstvene raziskave in članki o sexy bombah iz Men’s Healtha pač niso neko verodostojno čtivo …

A si vročekrvna najstniška frflja v visokih petkah, potem ni problema, če rabiš kakšno življenjsko lekcijo ali posvet, radevolje pomagam? :))))))))))

PS: Solatka, ja, da ostaneš v formi! ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vsak ima pravico do svojih iluzij.

točno to 🙂

[/quote]

Ravno to ti pravim, da izgled je razločno pomemben glede na spol. Pri ženskah je to njen glavni čar, pri moških pa zgolj ena od stvari.

Pomisli zakaj v nobeni od kultur ni izzivalnih oblačil za moške, zakaj se moški ne ličijo, zakaj ne kažejo nog, trebuha, hrbta, zakaj ne poudarjajo oči, ustnic. Rekli boste: “Ker so pač moški.” Ampak zakaj je bila ta norma prav zaradi tega sprejeta.

Ravno to ti pravim, da izgled je razločno pomemben glede na spol. Pri ženskah je to njen glavni čar, pri moških pa zgolj ena od stvari.

Pomisli zakaj v nobeni od kultur ni izzivalnih oblačil za moške, zakaj se moški ne ličijo, zakaj ne kažejo nog, trebuha, hrbta, zakaj ne poudarjajo oči, ustnic. Rekli boste: “Ker so pač moški.” Ampak zakaj je bila ta norma prav zaradi tega sprejeta.[/quote][/quote]

Rekli bomo: Fantina, pojma nimaš. Pa ti pogledaš kdaj še kaj drugega kot mon in najbližje sosede?

Matjažko, že v redu, samo da se zabavaš 🙂 Ti sicer meniš, da si duhovit, si pa v resnici plitek, žaljiv in izjemno nedostojen. In ne bom se dajala tukaj s tabo, ker a) ne čutim nobene potrebe po tem, b) je bilo dovolj offtopica.

Moški mora imeti mlajšo, ker se ženske postarate. :-)))))))

Malo dražim, ampak če primerjamo naključen par, recimo da sta oba enako stara, npr. štirideset, v 80% moški izgleda mlajši.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, ne, po tem, kar je bilo napisano, je opisani moški privlačen zaradi uspeha in denarja. Nima spol nobene veze. Samo, da je zgoraj ženska izpostavljena zgolj kot siva starka, denar ni omenjen. Samo tu vidim razliko med obema opisanima. Na keš pa pali veliko moških in žensk, tako da v primeru, da ga npr. tista siva starka ima, bodi brez skrbi, da bo mnogim še kako “privlačna”.

Kar se pa tiče moškega lepotičenja – kaj pa je drugega bildanje mišic, radiatorčkov, sekiranje zaradi pleše, ne boš verjel/a porastu estetskih operacij itd.

pa ti nis gladek!!! Večina 40letnic izgleda malajših od svojih debelušastih in plešastih možičkov! Vsaj v krogih kjer se jaz gibljem. Ženske več dajo na rekreacijo in zdravo prehrano, piva ne pijejo in so zato še vedno greha vredne. Ti možaki pa imajo vrednost le zaradi veliokosti njihove denarnice, tipa avta, ki ga vozijo ali plovila v marini. To pa pali le pri keš pičkah. No ker takih ni lih mal imajo seveda svojo “tržno” vrednost, estetske pa nobene. Moški istih let brez keša pa je čisti luzer. Tak uspeva le pri od odnosov odvishih osamljenih ljubezni lačnih nesamostojnih in nesamozavestnih ženskah (ki pa jih v družbi zaradi družbenih meril in vzgoje ni malo), ki ga potem vzdržujejo … Tržna vrednost kot vidimo ni enaka estetski. Prosim, da se to začne ločit v tehle zapisih.

Ne poznam enega moškega, ki ne bi bil “postaran”, je pa vsekakor veliko žensk 40+, ki izgledajo najmanj desetletje ali dve mlajše in so huuudo greha vredne.

Mislim, da so v Hollywoodu že delali primrjave kdaj zvezdnice in manekenke boljše izgledajo, pa glej ga šment, večina jih je pri 40tih boljših kot takrat kot so bile 20 :)))

Itak pa je moška želja po mladih ženskah zelo psihološka, saj so lažje “kos” neizkušeni naivni mladenki, ki jo z lahkoto vlečejo za nos kot pa izkušeni (in sexualno prebujeni) 40 letnici. Te so le za najboljše moške, ki pa znajo ceniti izkušnje in ženski intelekt.

Matjažko, že v redu, samo da se zabavaš 🙂 Ti sicer meniš, da si duhovit, si pa v resnici plitek, žaljiv in izjemno nedostojen. In ne bom se dajala tukaj s tabo, ker a) ne čutim nobene potrebe po tem, b) je bilo dovolj offtopica.[/quote]

Ženska, ki ima komplekse na tem področju, torej s svojim izgledom in sprejemanjem starosti kot biološkega dejstva, kot nekaj samoumevnega in ne kot strašnjo pretnjo, ki ogrozi vse njene temelje “biti ženska”, seveda ne bo razumela takšnega humornega špikanja na svoj račun. In žal je takšnih žensk, ki so hudo obremenjene s procesi staranja, kar precej, ker jih navadaja starost s strahom, sicer ne bi nakupovale “na tone kozmetike”, se ne bi dale “nategovati” kozmetični industriji, ki prodaja obljube o čudežnih zdravilih proti gubican, maže proti debelosti itd. Moramo biti “lepi”, vitalni, vedno sijoči v obraz, ravno prav porjaveli, točno določeno kilogramov…. Dobrodošli v narcisistični kulturi!

Saj bom zdaj nehal, ker vidim, da sem nekatere užalil. Z ženskami pa se ni za hecat, saj če vas je več na kupu, me sesujete ko snop žita kljub mojim 76 kilogramom… Moram se pohvalit, ker sem shujšal in to brez posebnih maž… hehehe :-))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, že v redu, samo da se zabavaš 🙂 Ti sicer meniš, da si duhovit, si pa v resnici plitek, žaljiv in izjemno nedostojen. In ne bom se dajala tukaj s tabo, ker a) ne čutim nobene potrebe po tem, b) je bilo dovolj offtopica.[/quote]

Meni se ne zdi, da bi bil ravno plitek, se pa zabava in me se tudi lahko na ta račun , saj mislim, da je to tudi njegov namen.
Malo bolj plitek je &y (imaš vsopravico zamerit…), ki daje za vzgled moškosti in moškega Braneta Kastelica…ampak tudi prav 🙂

Mladost je pač mladost, zdaj pa to pač obračajmo, kakor hočemo, to seveda ni res, saj ni noben slep, tudi če ima 5 liposukcij, redne injekcije butoxa, lifting obraza, ampak bolj tolažba za nekatere, sploh če so malo domišljave in narcistične. Tak primer pri nas se mi zdi Miša Molk, v tujini pa ravno cel kup filmskih in glasbenih zvezdnic, Cher , Madonna…

Vsako starostno obdobje bi naj osebnostno zrelemu človeku predstavljajo določeno stopničko za “napredovanje”, za nove izzive in osebno rast. Če bi sedaj rade 40-letnice zgledale kot 20-letnice, kot svoje hčere npr., je seveda v taki družbi nekaj hudo narobe, saj potem ni nekega razvoja, če hočejo dejansko nazadovati, stati na mestu, čeprav se jim leta kopičijo – kar odraža njihovo zmedenost v potrošniško tržno naravnani družbi, kjer se njihova vrednost meri le po tem, kako so vizualno privlačne, kako kotirajo na borzi lepih in privlačnih ljudi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mladost je pač mladost, zdaj pa to pač obračajmo, kakor hočemo, to seveda ni res, saj ni noben slep, tudi če ima 5 liposukcij, redne injekcije butoxa, lifting obraza, ampak bolj tolažba za nekatere, sploh če so malo domišljave in narcistične. Tak primer pri nas se mi zdi Miša Molk, v tujini pa ravno cel kup filmskih in glasbenih zvezdnic, Cher , Madonna…

Vsako starostno obdobje bi naj osebnostno zrelemu človeku predstavljajo določeno stopničko za “napredovanje”, za nove izzive in osebno rast. Če bi sedaj rade 40-letnice zgledale kot 20-letnice, kot svoje hčere npr., je seveda v taki družbi nekaj hudo narobe, saj potem ni nekega razvoja, če hočejo dejansko nazadovati, stati na mestu, čeprav se jim leta kopičijo – kar odraža njihovo zmedenost v potrošniško tržno naravnani družbi, kjer se njihova vrednost meri le po tem, kako so vizualno privlačne, kako kotirajo na borzi lepih in privlačnih ljudi.[/quote]

Oprosti, samo jaz imam občutek, da vse tele ugotovitve veljajo predvsem zate? Ti imaš grozen strah pred leti, kar se potrjuje v skoraj vsakem tvojem odgovoru.

New Report

Close