Najdi forum

kje najti normalnega partnerja od 35 dalje??

Starati se začnemo po 20-tem, potem ne bomo pri 30 zgledali kot pri 20, pri 40 pa ne kot pri 30 itd.!
Ženske, ne vse, definitivno bolj zdela zob časa kot moške, v povprečju gledano seveda. To je hormonalno povezano, ki je drugačna kot pri moških.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

AnaBanana, saj ni nihče rekel, da so ženske stare 30+ za na odpad. Govori se pač o tem, da se pozna razlika med 20 in 30 let, oz. da so to že leta, kjer niso več prva izbira.

Sicer odvisno tudi od ženske. jasno obstajajo tudi 20 letnice, ki so za na odpad in 30+ letnice, ki zasenčijo vse 20 letnice. Vendar, če jemlješ nek naključni vzorec… V katerih letih je več žensk privlačnejših.

Skratka moški star 30 let si namesto 30 letnice komot izbere 22 letnico, ki zgleda bolje od 30 letnice, četudi samo za spoznanje.

In kako je potemtakem možno, da je tukaj gor kar nekaj toliko starih fantov odprlo temo, da ne morejo najti punce? Da tistih, ki še po letu ali dveh objokujejo staro ljubezen, sploh ne govorim. Če pa naj bi bili kot prvo, itak bolje ohranjeni od svojih vrstnic, kot drugo pa “komot” izbirajo od 22-letnic do 40-letnic (če se jim slednjih seveda sploh lušta, no, mogoče potem, ko zmanjka 22-letnic).

Starati se začnemo po 20-tem, potem ne bomo pri 30 zgledali kot pri 20, pri 40 pa ne kot pri 30 itd.!
Ženske, ne vse, definitivno bolj zdela zob časa kot moške, v povprečju gledano seveda. To je hormonalno povezano, ki je drugačna kot pri moških.[/quote]

No, to vprašanje, sicer se pa strinjam.

Res mi ni jasno kje ženske živijo. Vse zgledajo kot nekoč in vse zgledajo 10 let mlajše. Samske so pa vse. Če si star 35 ne moraš izgledati star 20 pika. Napreduješ lahko kvečjemu, če si pri 20 tehtala 90 kg pa si zdaj shujšala. Takrat lahko rečeš celo: “Zgledam bolje, kot nekoč.” Ampak povprečna 20 letnica te zasenči in si jo bo kvaliteten tip prej vzel, kot tebe. Amen.

Ja, saj ne trdim, da enako izgledajo 20 in 30 letnice. Ampak vseeno me čudi, da se 30 obravnava že kot eno mejo, da se ženske bližajo svoji uvelosti. Sploh se mi zdi, da če moški to izpostavljate, da si potem to ženske še toliko bolj k srcu jemljejo. 🙂

”Vendar, če jemlješ nek naključni vzorec… V katerih letih je več žensk privlačnejših.”[/quote”]

Meni so to ženske od 30 do 40. Resno so mi to daleč najbolj privlačne ženske. (No, vsaj tiste seveda, ki skrbijo zase. Ostale že prej niso zgledale dobro in nikdar tudi ne bodo, ker jim pač to ni preveč mar.) Ne vem, na žensko pač ne znam gledat kot na kartonasto podobo iz plakata, ampak jo gledam kot celoto. In tako mi 20-letnica ne more bit bomba, ker je zame še na pol otrok.
Tko da 20+ so mi v bistvu še punčke, 25+ ratujejo babe, potem od 45+ naprej so pa zame že počasi zrele gospe.

Ampak mogoče samo jaz na to tako gledam. Se pa isto trudim gledat na moške, tako da … pač, skušam imet nek zdrav pogled na zorenje človeka. 🙂

Ja, če gledamo na osebo, kot na celoto je eno. Tukaj pa govorimo o enem segmentu osebnosti-spolni privlačnosti. Zrelost je eno, privlačnost je pa drugo. Večina tipov išče oboje in če ima na izbiro zrela 20 letnica ali zrela 35 letnica, bo zbral prvo. Sicer pa tudi 20 letnice obstajajo, ki niso več punčke.

A ti si biseksualna?

Kaj potem kvalitetni tipi naredijo, ko njihove 20-letnice niso več 20-letnice?
A s tem se meri kvaliteta moškega?

[/quote]

Ja, simpatične so ponavadi bolj starejše, ker imajo izoblikovan značaj in so tudi pogovorno bolj zanimive, vizualno pa ne more 30-letnica parirati z18-letnico. To so pač biološki fakti, pa naj ima ženska še tako urejeno telo, obraz izdaja leta. Redke ženske imaš, ki zgledajo mlajše, kot dejansko so, ponavadi se jim pripiše še nekaj več let od dejanske starosti, moški pa je lahko pri 40 še “pravi mladenič”, a ne? :-)) hehe

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, kvaliteten moški se meri po tem kolikšno izbiro imajo pri ženskah. In bolj privlačnejše ženske kot ga obdajajo, bolj je kvaliteten.

Ja, ponavadi si omisli ljubico, ali pa gre z drugo, mlajšo.

Enkrat sem po naključju gledal eno mehiško nadaljevanko. Žensa skuha možu, on jo pa ne jebe in ona se čudi zakaj. On pa odvrne: “Ko si bila mlada, si bila privlačna, zdaj pa si se posušila in lahko mi samo še kuhaš in pospravljaš. Jaz itak lahko dobim katerokoli žensko, tudi tvojo hči. Moški se nikoli ne postaramo.”

Ker so nezanimivi revčki, ki jih nobena noče, zato.

Privlačen zanimiv moški ima ženske, ki se zanimajo zanj, pa če je star 20 ali 50. Neprivlačen in nezanimiv dolgočasnež, ki ne zna povedati ničesar zanimivega, ampak se samo smili sam sebi, pa ostane sam, ali pa dobi kakšno sebi primerno nezanimivo žensko.

Ja, simpatične so ponavadi bolj starejše, ker imajo izoblikovan značaj in so tudi pogovorno bolj zanimive, vizualno pa ne more 30-letnica parirati z18-letnico. To so pač biološki fakti, pa naj ima ženska še tako urejeno telo, obraz izdaja leta. Redke ženske imaš, ki zgledajo mlajše, kot dejansko so, ponavadi se jim pripiše še nekaj več let od dejanske starosti, moški pa je lahko pri 40 še “pravi mladenič”, a ne? :-)) hehe[/quote][/quote]

Poudarek je seveda na lahko. Bojim se, da vam vsem razpravljavcem tu gor ni namenjeno.


Imam znanca, star 29 let, v resni zvezi, toda ko njegove punce ni zraven in gre on sam kam ven, se vsakič poljublja z drugo punco, vsaj jaz sem ga videl pri tem, kdove kaj pa še počne takrat ko ga ne vidim. Je zato on kvaliteten moški?

In potemtakem je brez_punce nekvaliteten moški?

se je Božičk mem peljal :))))) Za tiste moške, ki trdijo, da se moški ne postarajo. OOOOOO pa še kako se :))) Na 10 letnici mature redkokoga še spoznaš (vampki in začetki plešic…), na 20-letnici so že popolni neznanci (pleše in vampi), no kako bo na 30-letnici pa še ne vemo…. Sošolke pa..ufff tiste dobre mačke postanejo še boljše in boljše in boljše :)))) Se sploh ne da primerjat tja do 40tega leta, za naprej pa še ne vemo…

Se je eni moji kolegici zgodil tole: so šle tri 43letnice – dobre bejbe mimogrede – najbrž boljše od povprečja; mal na obalo in pol jim en ful nabildan tipček pri 32tih razgala kako je un njegov kolega pa že fuuuuuul star, tko ene 40set. No taisti pol kasneje reče, da jih ma 39. A je še kje kdo vidu moškega, ki bi se zlagal pri starosti, da bi bil mlajši od bejb, ki jih lihkar peca?????? hahahahaha. Sploh pa so mele tele 43letnice večjo gužvo okrog sebe kot pa 32letnice. Sej ne morš vrjet!

Tko da…moški ne se tolažit kolk kurantni ste še, to so samo tipi ala Clooney, Gere in Brosman, ostali pa se s 25-30 letniki sploh ne morejo meriti!

Bom pa malo nesramna zdejle … žensko seveda “načne zob časa”, glede na vse 3 vogale, ki jih navadno podpira.

Ko bo nek moški rodil 2 otroka, skrbel zanje, vstajal ponoči, jih napajal in vse-kar-pritiče-zraven, poleg tega hodil v službo, vrtel kuhalnico, da bodo lačni kljuni siti, in ta čas še špilal klovna, da dec ne bo ušel v gostilno zaradi “tečne babe”, no, potem se lahko pogovarjamo o tem, koga prej načne “zob časa” in zakaj.

Sicer je tudi meni hecna obsesija nekaterih, ki se ob nekaj let mlajšem partnerju počutijo kot mama/oče.

+y: zanimivo, da spolno privlačnost povezuješ in enačiš z videzom. Sem mislila, da spolna privlačnost izhaja od znotraj, spet, kak kliše, ampak klišeji so se razvili iz resnic. Bojda.

Pa še nekaj, ko sem že pri koritu: kaj pojmuješ z zrelostjo? Filozofski pogled na svet ali izkušnje? Filozofirat zna vsak, ki je prebral par klasik, zrelosti pa ne pridobiš iz knjig.

Ne, kvaliteten moški se meri po tem kolikšno izbiro imajo pri ženskah. In bolj privlačnejše ženske kot ga obdajajo, bolj je kvaliteten.

Ja, ponavadi si omisli ljubico, ali pa gre z drugo, mlajšo.

[/quote]

heh, naivnost…. 😉 Poglej si, koliko moških, ki imajo veliko pod palcem, s kakšnimi mladenkami stopajo naokrog in se šopirijo z njimi kot z avtomobili prestižnih znamk… Imaš pa tudi lepe moške, kjer njihova ženska še zdaleč ni neki super model. Pierce Brosnan z ženo:

[img]http://cache.boston.com/bonzai-fba/Original_Photo/2009/01/11/pierce_brosnan__1231735250_7546.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

mogoče je mlo mimo, ampak moje mnenje je, da se večina punc ne razvije povsem do 20. leta (ne mislim prsi (ki so sicer najbolj vidne, ampak ponavadi prve) tudi boki, določene kosti, razporeditev mišic, obraz). že pol življenja se tuširam s puncami na treningih in je opazna razlika med osebo pred 20. in osebo po 22. eno je punčka eno pa že bolj podobno ženski – baba 🙂 (večina, izjeme so, bla bla bla, zamenjalo se je okrog 50 ali več punc, tko da je do neke mere reprezentativen vzorec).

se mi zdi, da dekletom 25-30 nič ne manjka in so dovolj kvalitetnega izgleda, da si dobijo želenega partnerja. na tematiko po 30 se ne spoznam. povprečne 18 – 20 letnice in 25 letnice pač ne sodijo v isto kategorijo, njihov življenjski slog je ponavadi različen (srednja šola&fax, in študentsko življenje / služba in več odgovornosti) in če si 30 letnik izbere eno ali drugo, dvomim, da je razlika toliko v izgledu, pač pa se ena bolj vklopi v njegov življenjski stil kot druga (možnost družinskega življenja v kratkem / žuranje vsaj še 5 let).

:)))

Pozdravljeni
Moram se oglasiti, ker nekateri res ne veste kaj pišete. Sem fant srednjih let, še vedno samski. Boste rekli zbirčen. Nisem tak, sam po lokalih ne hodim, ker se mi ne da in me vse kaj drugega zanima. Pač nimam sreče, da bi spoznal žensko osebo s katero bi se lahko vezal. Pa do danes še nisem obupal, pač si pravim bo že prišla. Res pa je, da so dekleta med 30 in 40 letom že lahko srečno poročena ali pa ločena in se ne želijo več vezati. Zato menim, da so leta med 30 in 50 najbolša leta za ustvarjanje odnosov med partnerjema. Veliko pa je tudi odvisno od volje, zaupanja, pogovarjanja in sklepanja kompromisov- to je moje mnenje.

Lp. Vsem

Slabo poznaš žensko anatomijo. :)) Nekatere punce so pri 15 lahko že “prave babe”, telesno se precej prej razvijejo, za več let prehitevajo fante iz iste starostne skupine. Ko se zaključi še rast in razvoj sekundarnih spolnih znakov, potem pa se začnemo počasi starati, eni bolj, drugi manj, pač genetski dejavniki in stil življenja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zdaj sem se čisto zapsihirala.
Postajam stara, sem čez 30. Pa še kuhat ne maram. OK, nekaj znam, ampak mi kuhanje ni všeč sploh. Določene stvari moj skuha bistveno bolje od mene (pa do veze z mano sploh nikoli ni kuhal, ampak pogreval stvari iz vrečk, ki so pri meni skoraj prepovedane ali jedel zunaj).
Kaj, zaboga bo zdaj z mano?
Očitno rabiva resen pogovor glede prihodnosti…

New Report

Close