Najdi forum

kje najti normalnega partnerja od 35 dalje??

Lepa hiša in dober avto bi te pomladila v ženskih očeh vsaj za 10 let. ;))
Sicer gledaš preveč pesimistično, moški je pri 40 je lahko še “pravi mladenič”, za ženske to načeloma ne velja, ker jim narava veliko manj prizanaša kot moškim in jih tudi zob časa prej načne. Malce se to sliši morda seksistično, ampak tako je. Tako da nikar ne vrži puške v koruzo, če si sicer urejen moški – ker koliko moških imaš tvojih let z družinami, ki se zapijajo s “svojimi prijateljčki” po raznih beznicah…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj je normalen moški? Govorim o starosti tam nekje 28-40.

odkrit, pošten, prijazen
razgledan (to še ne pomeni, da mora imeti diplomo)
da ima hobije oz. da se rekreativno ukvarja s športom (zame zaželeno, da je so ti hobiji in športi podobni mojim, da bi lahko kaj skupaj počela)
ima službo (pa to ne pomeni, da mora imeti 2 jurja plače, važno je, da je priden za delo, če je pa slučajno ostal brez službe jo mora pa intenzivno iskati)
če slučajno še živi pri starših, je važno, da plačuje za položnice, hrano, da ne živi na račun staršev

odbijajoče oz. zame nenormalno (kar je zame normalno je lahko za koga drugega nenormalno in obratno)
da mu v tej starosti mama še vse pedena, da še nikoli ni hodil v službo, da se ne zna sam preživljat
materialisti
obsedenci z dragimi avti (res ne prenesem tipov, ki dajo vse v avto in mu je avto vse na svetu)
bahači (bahanje z avti, motorji, dragimi luksuznimi dopusti…. bruh bruh)
pesimizem
negativen pogled nasvet
nasilnost (fizična, besedna, predvsem me moti nasilje do šibkejših: vključno z nasiljem do živali)
zagrenjenost
govorjenje, da smo vse ženske slabe, pokvarjene, plehpi***
preživljanje večjega dela prostega časa pred TV, v lokalih, na internetu
popivanje, drogiranje
laganje
obupano prepričevanje ženske, da naj bo vendar z njim (pogost pojav na različnih portalih, ko moški fehtajo ženske, da se naj vendar jih usmilijo in se dobijo z njimi)….

Lepa hiša in dober avto bi te pomladila v ženskih očeh vsaj za 10 let. ;))
Sicer gledaš preveč pesimistično, moški je pri 40 je lahko še “pravi mladenič”, za ženske to načeloma ne velja, ker jim narava veliko manj prizanaša kot moškim in jih tudi zob časa prej načne. Malce se to sliši morda seksistično, ampak tako je. Tako da nikar ne vrži puške v koruzo, če si sicer urejen moški – ker koliko moških imaš tvojih let z družinami, ki se zapijajo s “svojimi prijateljčki” po raznih beznicah…[/quote]

Seksistično? Ah kje pa…. Enemu kolikor toliko urejenemu moškemu pri 40 bi se prav fajn zdelo in ne bi metal puške v koruzo 🙂
Če pa pogledam jaz, pa vržem puško deleč, kolikor moje nežne ženske rokice zmorejo 🙂 Narava ne prizanaša. Tempus fugit.
Mi je pa v tolažbo, da so to vse rezultati mojih ponosnih odločitev 🙂

hahahahahahaha, sej ne morm verjet kakšna izjava :)))))))))))))))))))))) Od pete obletnice mature naprej opazujem sošolce in sošolke..uff te zadnje zgledajo še po 25, 30 tih letih kot rožice, nekatere še boljše kot na maturancu..kar pa za moške nikakor ne bi mogli govoriti: vampi, pleše, postarana koža (pa živijo precej zdravo urejeno družinsko življenje vsi, saj v razredu nimamo niti enega ločenca, pa le za vzorček ostarelih samskih, vsi imajo po 1-3 otroke)…daleč od kakšne tržne vrednosti po videzu. Se pa strinjam, da pri nekaterih mladenkah današnjega časa (kličejo se keš pičke) pa res debelina denarnice, flet in plehovina kar nekaj velja. Pa tud res je, da so moški pod 40 tudi dandanes čedalje večji mamini sinčki in da izbire ni :(((

Ni vprašanje, ali normalni moški so ali jih ni, ampak ali so v Sloveniji.

In odgovor je NE.

Zakaj?
Mogoče zato, ker so grdi? Ja, tudi zato. Grdi kot mariborski župan – tipična krompirjasta faca, v kakršno se slej ko prej zdruzne vsak slovenski moški.
Mogoče zato, ker so materialistični prasci? Ja, tudi zato. Oceane bi popili in Sibirijo peš prehodili, da jim le ne bi bilo treba dati enega evra ob ločitvi ali za preživnino. (In koliko jih plačuje gospodinjske in spolne storitve svojih žena?)
Mogoče zato, ker so mamini sinčki in spolno neartikulirani? Ja, tudi zato. Kakor bi rekel dobri doktor Košiček: polovica slovenskega prebivalstva so homoseksualci, ostalo so ženske.

Ampak vse to so le delni odgovori na vprašanje, zakaj v Sloveniji ni normalnih moških. Pravi odgovor je drugje, in ta se glasi: KER SO SLOVENSKI MOŠKI HUJŠI KOT BRANJEVKE! Toliko, kolikor pa slovenski moški prečveka, prefafla, prepalamudi, prekvačka in preblebeta, ne zmore niti ta zadnja branjevka na tržnici!

Zdaj pa išči vodo na Marsu!

šala dneva

Jah, zakaj pa potem gre prenekateri njihov moški z mlajšo na “ringišpil”. :-))
Moški smo sprva lepi in pametni, potem pa smo še samo lepi, ko pridemo malo v leta. ;))

Jasno in glasno

A nacija pogojuje značajnost moškega in njegove notranje kvalitete ter vrednote? A ni to vzgoja???
Čuj, s takšnim mnenjem ne boš dobila moškega, razen če se odseliš iz Slovenije. :))
Mariborski ali ljubljanski župan sta po moje prevelika partija zate. haha

Glede Košička, prečitaj več njegovih knjig po obdobjih, se je v jeseni življenja zelo “omehčal” glede takšnih ostrih in enostranskih stališč. Ali pa nas ni maral Slovencev, ker je bil Hrvat? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ali pa ti preveč čitaš in premalo bereš?

Ah, matjazko, ti si kar laskaj s svojimi okornimi kvazipsihoanalitičnimi skrpucali (copy-paste iz Smrklje, morda?) …

[/quote]

Jah, zakaj pa potem gre prenekateri njihov moški z mlajšo na “ringišpil”. :-))
Moški smo sprva lepi in pametni, potem pa smo še samo lepi, ko pridemo malo v leta. ;))
]
/quote]

Hahahahaha, na ringlšpil gredo samo tisti, ki imajo dovolj pod palcem, da to odtehta njihov slab videz, pa tisti, ki se tolk dobr lažejo in najdejo naivne mladenke, ki to peljejo… Je pa res, da job ni težak, ker so današnji mladeniči takšni mamini sinkoti, da so čito neuporabni…

Ženske ne hodijo na ringelšpil, ker vidijo bistvo življenja v večjem % drugje kot le v iskanju izgubljene mladosti – ker so še vendo lepe jim je ni treba iskati. Sploh pa..v današnjem času…neverjetno veliko uspešnih in postavnih mladcev greje postelje zrelih dam…) iz zelo enostavnega razloga, ker te dame pač mnogo bolje sexajo kot nezrele mladenke s katerimi se razkazujejo starci)

Oja, mogoče bo bolje, da kar sama ostanem:)

Dobro, torej sem blizu 50, mož isto. Sedaj naj bi bila po mojem mnenju nekje v mejah normale (kaj sploh je normalno?), če se ločiva bova pa nenormalna? Ali bom jaz kot samska ženska normalna, mož bo pa nenormalen? No, itak sem prepričana, da tudi midva marsikomu nisva normalna, ampak eden drugemu si pa ustrezava.
Ne bi torej rajši rekli, da ne najdete USTREZNEGA partnerja glede na vaša merila, ne pa da ni normalnih partnerjev!
Meni se zdi to žaljivo, ker verjemite mi, da poznam veliko samskih oz. ločenih žensk, pa tudi poročenih in za kar precej njih bi tudi lahko rekla, da se mi zdijo fu****** v glavo. Pa tega ne rečem, so samo drugačne kot jaz. Morda pa one mislijo o meni isto. In kdo ima prav?
Žal standarda, kaj je normalno še ni.

Odgovor je enostaven. Ženska lahko po 35 najde dobrega partnerja samo, če dovolj dobro zgleda. Večina jih ne.

In ja, samski moški nad 35 raje vzame lahko. Zakaj-ker lahko.

Ene ženske ( primerek je Jasno in glasno ) se ne morejo sprijazniti s svojo zelo neugodno trženjsko pozicijo, zato pač stresajo svoje frustracije po forumu..

@xxxy (alias m.?)

In moški, ki je uspešen samo na “lahkem trgu”, pa kotira kako visoko?

Lapsus..

Samski moški nad 35 raje vzame MLAJŠO.

Ej kakšne bedarije pa ene tukaj pišete, da me je kar sram, da sem ženska.
A jasno in glasno ti si pol obdelala celotno slovensko moško populacijo, da lahko kar vse slovence tako grdo ozmerjaš. Te res ni nič sram, kako grdo pišeš. Ker jaz poznam mnogo samskih tipov, za katere lahko rečem, da so roba za oženit pa se v zadnjem času niso dobivali s kakšno zafrustrirano obupanko.
No pa rečmo, da si obdelala vse slovence in če jih res tako sovražiš pojdi v tujino. Meje so odprte, nobeden te ne ovira pri tvojem iskanju sreče drugje. Ampak boš kar razočarana, ker tuji moški niso nič boljši kot naši.
Raje išči razloge v sebi, ker vsak je odgovoren za svojo srečo. Saj veš kaj pravijo, vsak je svoje sreče kovač. Me prav zanima kakšna ženska si ti in kaj lahko sploh nudiš moškemu. Verjetno bore malo.
Nasplošno me moti to tarnanje žensk kako primankuje dobrih moških pri nas in kako so sami mamini sinkoti in kurbirji. To so navadne bedarije. Kdo je kriv za mamine sinke? Ženske same, mamice, ki svoje otročke čuvajo do 40 leta (alfa samice). Kdo je krvi za kurbirje? Zopet ženske, ker so tako nivne in neumne, da nasedejo še na tako neumno laž. Najprej punce pometite pred svojim pragom. Včasih je boljše, da namesto investicije v vaš izgled tudi investirate kdaj kaj v vaš intelekt in splošno razgledanost.
Moški so lovci in se prilagajajo razmeram na trgu. Ko boste to dojele boste mogoče znale ločit zrno od plevela. Drugače pa vam ni pomoči.
Aja kaj pa se tiče robe za oženit 🙂 Precej je mojih sodelavcev, mnogo je fantovih prijateljev, nekaj pa mojih. In povem odkrito, da se raje družim z njimi, ker so mnogo bolj zanimivi, razgledani, duhoviti, nezateženi kot pa nenehno tarnajoče samske prijateljice. Tako, da tudi slovenke niso naj naj.

Jasno in glasno, zelo duhovito in pronicljivo (ni dano vsem tako pisati, kaj šele napisano razumeti). Berem tvoje komentarje tudi drugje. Sploh tole s krompirjasto faco he he.

Evaa, ni vse zlato, kar se sveti. Čim starejša sem, tem bolj cenim ženske. Resno.

Lepa hiša in dober avto bi te pomladila v ženskih očeh vsaj za 10 let. ;))
Sicer gledaš preveč pesimistično, moški je pri 40 je lahko še “pravi mladenič”, za ženske to načeloma ne velja, ker jim narava veliko manj prizanaša kot moškim in jih tudi zob časa prej načne. Malce se to sliši morda seksistično, ampak tako je. Tako da nikar ne vrži puške v koruzo, če si sicer urejen moški – ker koliko moških imaš tvojih let z družinami, ki se zapijajo s “svojimi prijateljčki” po raznih beznicah…[/quote]

En vic, pa ne zamerit, ker je v srbščini oz. hrvaščini, ampak dobro povzema stanje na terenu:

Žene neće nikad biti ravnopravne s muškarcima sve dok ne iziđu na ulicu
ćelave i s pivskom trbušinom a da su pritom i dalje uvjerene da se dopadaju suprotnom spolu.

Bravo Eva!

Vsak dobi, kar si zasluži. Nad nasprotnim spolom se pa največkrat zmrdujejo tisti, ki pri sebi nimajo pošlihtano v glavi.

Če se ne bo poboljšala, je baje ne bo noben (Slovenec) oženil! 🙂
Prepričan sem, da si ji doprla oči in da bodo od danes naprej letele same pohvale slovenskim moškim, še posebej bomo v veliki meri deležni njenega laskanja fantje tu na forumu, ko nas bo zasipala s komplimenti. :)) haha

A se lahko spolne preference sčasoma spremenijo, posebej zaradi negativnih izkušenj z nasprotnim spolom? ;))

Biološka danost seveda nima nobene veze z značajem človeka, a ni to edina poštena izjava?
Drugo so klišeji in ozko stereotipsko gledanje oz. celo ideološkost, ko se ustvarja navidezna bitka med spoloma.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

@ Evaa …

Povej, kako gre tole dvoje skupaj: Včasih je boljše, da namesto investicije v vaš izgled tudi investirate kdaj kaj v vaš intelekt in splošno razgledanost in Me prav zanima kakšna ženska si ti in kaj lahko sploh nudiš moškemu.

Mar to pomeni, da naj ženska investira v svoj intelekt in razgledanost, zato da bo imela več ponuditi moškemu???? Da je ženska le toliko ženska, kolikor je moškemu ponudba??????

Odgovarjaš si pravzaprav sama: Moški so lovci in se prilagajajo razmeram na trgu. Ko boste to dojele boste mogoče znale ločit zrno od plevela. Kaže, da si odlična učenka moške šole in si dobro dojela njihovo lekcijo: ženska je ženska toliko, kolikor je moškemu plen.

Je potem čudno, če se ti prikrade takle vzklik: me je kar sram, da sem ženska?

Kakorkoli se tule jajčkate sem in tja, dejstvo je, da nekdo ki se zgraža in obsoja nasprotni spol, ima težavo pri sebi, ki jo lahko reši samo sam. Svet se zaradi njega ne bo spreminjal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close