Najdi forum

kje najti normalnega partnerja od 35 dalje??


True, true…

Toplavoda, dejtaš lahko takega človeka kot si sam. Torej nekdo ki zelo dobro izgleda lahko dejta take ki so kot on/ona. In obratno. Saj tudi če pogledaš pare so si precej podobni. Nekdo ki je recimo debel si bo po vsej verjetnosti vizualno in tudi karakterno našel enakega partnerja, če ne bo ravno debel bo pa zelo povprečen vizualno. Pa itak saj se ne zaljubimo v nekoga zato ker ima ne vem lep nos, tukaj igra veliko vlogo usoda in pa feromoni. Dišijo nam pa v večini primerov ljudje ki so podobni nam.

Fora je v tem da iščemo podobne ljudi kot smo sami, in nas podobni kot smo sami tudi privlačijo. Vsaj v veliki večini je tako. Pustimo sedaj tiste bogate starčke, ki imajo ob sebi sexy 20 letno manekenko.

Pika3131, ali ti kaj na Šmarno goro hodiš?


Tako kot ona[/url], ja. 😀


Ali pa ti moški že imajo… fante. 😉
Hec.

Če hočeš normalnega partnerja, moraš najprej biti sam normalen. Veliko “urejenih samskih žensk” je vse prej kot to..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kako lepo si zadel bistvo vseh problemov hahahahahahaha

+1000 točk za tole Spider … 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kako lepo si zadel bistvo vseh problemov hahahahahahaha

+1000 točk za tole Spider … ;)[/quote]
Eo par pik še od mene 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz sem mojega našla na ona-on in že 3 leta sva srečno poročena.

Erm… toplino, ljubezen, spoštovanje, manj teženja, pogojevanja, jasnejšo delitev vlog v partnerstvu,… ?

Vse tisto, česar ženske praktično nikoli ne omenjate, ko govorite o odnosih 🙂

Dober si!

Nenormalno je bit normalen. Vsak ima kakšno svojo posebnost. Je pa tako da se nekatere lastnosti z leti tudi potencirajo. Mogoče smo pa ženske nekemu moškemu nenormale?

Kdo bi vedel.

Sama sem stara 36 in se niti ne počutim tako. Ljudje mi pripisujejo vsaj 10 let manj. Simpatij imam več kot pri svojih 20-ih. Pa vendar opažam da je problem nekje drugje-predvsem pri meni.

Zrelost in izkušnje mi dajejo nov pogled na moške, ljubezen in odnose. Pri teh letih se mi zelo malo zdi možno da bi se zaljubila in našla partnerja. Ne da si ne bi želela, pač pa realno gledam na moški spol. Preprosto ne da se mi ukvarjat z nekom ki ima težave s sramežljivostjo, komplekse, prevelik ego, psihične težave ali težave z intimnostjo. In tega je pri starejših moških precej. Želim si nekoga ki ima voljo do življenja, veselje in zdravo mero samozavesti. To pa lahko najdem samo pri fantih ki so mlajši od mene. Povem tudi da so bistveno bolj spoštljivi in (so)čutni do žensk kot starejša generacija.

In če se bom zaljubila se bom zagotovo v mlajšega 😉

Nihče ni normalen. Kako pa si lahko sploh normalen na tem planetu?

Haaa prva stvar kar bi zelel vedeti pa je –tvoji joski so debeli in lepi daj mi no tvojo mero
da zacenjam se z tvojim slucajem baviti ..

imas eno prima postavo in lepo ritko kar lep profil telesa ?

Tvoje noge so kako – dolge in lepe ali pa cisto zavite in debele

ha tvoja glava kaka pa je cisto zabutana in grda z debelimi ocalami
v tem primeru nimas srece jas se ze pobegnil .

Kaj pa tvoja starka je kaj mirna ali bolj nervozna in zajebana
ki bi mi kri kot vampir pila

pa tvoja deca komu so podobni postarju ali trgovcu rib tam na cesti .

ima debele ocale kot ti in vse skozi krici ??

Delo ti reces delo –bi me ze lahko malo vzdrzevala da se jas nekaj let pocinem
treba mi bo denarja za pivo prijatelje in vino
koliko mi ti mores dati ??

Pa tvoj avto je velikega kalibra –tega pa mi ti lahko posodis jas ti pa bom pustil mojega starega fica

pa ti kuhas kaj dobro in znas kaj hiso pobrisat ?? to pa je interessantno

KOT VIDIS TO JE SREDNJI SLOVENEC TAKIH PA IMAS POLNO TAM

PRIDI TUKAJ V FRANCIJO DA ENGA FEJST FANTA NAJDES KOT JAS

SEVEDA CE BI BLA PRISLA PRED 5 LETI

SEM PA JAS BIL SLOBODEN KAKA SKODA DA TEGA NISEM PREJ CITAL

OSTANI POGUMNA IN IHCI ZMERAJ IHCI ENKRAT BOS PRAVEGA NAJDLA

nekaj od tega sem prebral,moje mišljenje je tako,vsaj pri meni je tako da sem vase zaprt,sramežljiv,pa še kaj bi se našlo,zato pri svojih tridesetih še nisem imel resne zveze,spolnih odnosov,Vam puncam je lahko,greste ven in komot brez da se potrudite lahko najdete fanta,pri meni je tako da blokiram ko vsaj za uro hoćem vprašati kakšno punco,zato sem že kar obupal,tako da hodim samo še v službo in iz službe nazaj domov,že vsaj 5 let nisem bil v družbi,….

[quote=”>

CE nisi KUGAR me vzames

Tvoje financne zelje bojo vse urejene , ce hoces dal ti bom yach in enno wikendico v Svici- STASSE –

poznas kaj to je za smucanje. Moj yach je pa v Sardegni 160 metrov z vso opremo un tudi vsi servisi

kar ti bo potrebno ce hoces tudi moj privatni hotel v Havajih kaj mi pa odgovoris zdaj ??

Pametni moški si ne želijo razmerja, vse kar rabijo se najde v night clubih. Sploh pa ne z žensko, ki je bila tako izbirčna in egoistična do moških, da je pri 35 ostala samska.

Pametni moški si ne želijo razmerja, vse kar rabijo se najde v night clubih. Sploh pa ne z žensko, ki je bila tako izbirčna in egoistična do moških, da je pri 35 ostala samska.

Čuj, najti ‘normalnega’ je že uspeh. Pusti stat leta.
Danes vsi hodijo z telefoni na ušesih in nimajo časa za pristen ljudski pogovor.
Eni debili lovijo Pokemone okoli,eni SMS’arijo do onemoglosti medtem ko drugi gledajo ‘big brother’ in podobne kozlarije.
Koliko normalno je to ?
Jebeš ti ta svet. Vse šlo v p.m !
Ha,ha,ha….
Najti ‘normalnega’ …to je že umetnost.

ja sam tole velja tudi za ženske over 35 let 😉 , razlika pa je bistvena ker večina moškega spola ( over 35) ne glede če so samski al poročeni če imajo sam par jurjev bodo kar z ženskami na plačilo hodli in se ne bodo sekirali , pa se ve da v taki situaciji ne bodo potem laufali za prvo žensko ki jo srečajo ker imajo že svojo olajšavo drugje….pri ženskah pa ekonomsko je ugodnejše ker nimajo potrebe za take usluge na plačilo tako da so prepričane da sam da pokažejo ritko se vse živo pridruži do nje ( v večini primerov se ne zgodi ) tako da pogosto ostane to samo hrepenenje in nič drugega. Tako da leta gredo mimo in ženska se sama ukvarja z mednožjem , moški pa z žulji na roki…
Očitno nekaj je narobe v teh generacijah ??

New Report

Close