Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Kdo vas plačuje?

Kdo vas plačuje?

Mene pa sam neki zanima: kdo plačuje “alexa”, “jojo”, “robertaH”. “lorda” in “fleckerco”, da pišejo to, kar pišejo.

Pa mi ni itreba odgovort, ker vem. Me pravzaprav bolj zanima, če vas dost dobr plačuje!

Da nebi gdo men grozil, ker moj nick ni z neba padu – tisti, k me poznajo, že vejo, kaj zgodi, ko jaz mahnem!

Kaj maš pa proti meni, Boksar?

Nihče me ne plačuje, me pač briga kaj se dogaja in za vsako svoje mnenje držim. Rečem lahko sto ljudi, sto možganov, nismo vsi enakega mnenja. Povej kakšen dobri predlog kaj naj naredimo, kako z lahkoto borimo tistim ki imajo vedno glavno in zadnjo besedo??? Preprosto vprašanje, kako preprosto lahko pridemo do tega? Lahko so to govorice, kar je bilo napisanega proti njim na forumu, ampak dokazov ni in ni. Govorice meni ne zanimajo, le papir na belo oz. kakšni skriti posnetki,… Stori kaj, ne da pišeš in ozmerjaš nas, da smo zvesti tistim na vrhu. Moja vest je čista, nihče me ne bo prepričal v nasprotno. Gec, nisem štajerka, če misliš to zaradi vzdevka. Prihajam iz gorenjske.

Noben ne plačuje ki se dogaja tukaj.Imam svojo menje na tem forumu.Grozim nobenega samo menja krečemo.Saj je svobodna dežela.LP

Mogoče tebe plačujejo da si napisal.Mi smo svobodni ne plačanci kot ti.

New Report

Close