Najdi forum

Kdo so, kaj so ?

Pretekli vikend sem si v Ljubljani privoščil kar dve noči
“nočnega življenja” in ravno v zvezi s tem, kar sem videl,
bi rad odprl novo temo.

Moram reči, da mi je v oči padlo kar nekaj parov ali
skupinic mladih punc (rekel bi nekje med 20 in 25), ki
so zbujale pozornost predvsem z vrhunskimi cunjicami
in make – upom – torej, kot se temu reče, bile skrajno
“napedenane”…

Zdaj pa vprašanja – hmmm, seveda sem se spomnil na
pesem Klemna Klemna in sem se vprašal – a so to torej
“Kes p…e” ??

In pa, seveda (vprasanje, ki se navezuje na prvo), kaj
te lepe deklice počnejo čez dan, saj jih takole na sprehodu
po mestu skoraj nikoli ne srečam ?? A v potu svojega
obraza služijo za svojo garderobo in kozmetiko ?

Bom zelo vesel, če bo kdo kaj pametnega odgovoril…

Ja nekatere od teh sp keš pičke nekatere pa ne 🙂 jest se tudi včasih napedenam k grem vn zvečer pa mi ni čisto nil do denarja 🙂 Tko se zrihtamo pač da dobimo malo pozornosti pa tud mal bolj smo samozavestne če kakšen tipček pogleda za nami .. drgač se pa jest tud tko za mojga tipa zrihtam k je tud on ful bl ponosen če je z žensko v miniču kokr v enih raztrganih kavbojkah .. !
No in tko se oblečemo zvečer ker gremo takrat ponavadi žurat .. čez dan je pa bl resno življenje ! 🙂

zenske bi nasploh lahko zgledale bolj seksi…vsaj ko gres na stajaersko se tam veliko bolj zrihtane tudi cez dan, v lj je pa bolj evropsko…. nic posebnega…ce je kaka dobra napedenana seksi, je ziher iz stajerske ali pa je kaksna ki ima sorodnike na jugu…take se ponavad tut ful zrihtane…vglavnem v crno….ampak bolje kot nic…

..ljubljancanke pa nic posebnega……za njih je to domaci kraj zgleda in se jim zato ni treba posebej rihtat…ampak tudi v drugih prestolnicah je isto…..

No tole si Edvin pač mem useku, pa nč zato. A vsako sprašuješ iz kje je, kdr vidš eno sexy? chjao … sicer pa ne vem zakaj bi mogle vse nost ene mini kiklce al pa ne vem kakšne majčke, sam zato da bi ble seksi? a je sam to seksi?

smola

ne seksi je ze to da so zrihtane…nalicene,lepo oblecene,ko gres mimo te pogleda ,hodi normalno …in vse ostalo…..to je en del…

to kar sem rekel so dolgoletne izkusnje raznih tipov ki so s takim zenskam tudi debaterali ,jih poznali, jih poznamo…. Seveda ne spasujes vsako, odvisno od situacije…saj slisis po naglasu, ‘hcerke juznjakov’ so pa v vecini bolj temne postave tko da ne mores falit…

skratka to ni samo moja ugotovitev, to je neko splosno prepricanje, ce ga se nisi slisu ti jaz nisem kriv!

… da še jaz dodam nekaj….. čisto odvisno je od ženske same – kakšen tip je in kakšen stil oblačenja ji je pri srcu oz. ji pristaja. Vsaki ne paše ravno minica. Pa je lahko kljub temu, da je v hlačah – seksi. Seveda, če zna uporabiti tudi druge svoje čare (kot so npr. oči, frizura, navihanost, smisel za humor ali pa nekaj, kar te pač lahko na človeku privlači…) … ni vse v oblekah… je že res, da obleka naredi človeka, samo, ko se sleče in nima na sebi nič, pa tudi ni vedno seksi….
Včasih se katera res “zrihta”, ko pa odpre usta, pa ti gre lahko samo še na bruhanje… to (vsaj za moje pojme) ni ravno seksi…

seveda se zahvaljujem za kompliment Edvinu! :))

Ja, to so keš pičke. Odidejo z vsakim, ki ima npr. BMW-ja in Versace obleko. Kaj počnejo? Ne vem..po moje se delajo, da študirajo..in obirajo tipe.

“Hčerke južnjakov..so blj temne..” Ne razumem čisto..Dekleta npr. srbskega ali hrvaškega porekla običajno niso nič bolj temnopolta..ali pač???

Diskusijo sem z zanimanjem sledil…morda bo kdo se
kaj zanimivega dodal.

Jaka, tvoja ugotovitev o zunanjosti vsaj nekaterih “kes
pick” je zanimiva – ni kaj, bo treba opraviti “test” – Versa-
cejeve obleke sicer nimam, ampak kaksna dovolj podobna
se bi pa nasla, pa primeren avto tudi :)… pa bomo videli,
koliko teorija drzi.

…… no, če te take ženske zanimajo – pol pa stopi v akcijo!

:))

Po moje so problematični tisti tipi, ki takim p… dovolijo bit keš p…

Vsaka ženska se rada obleče lepo in seksi, vendar sem pri nas v službi zasledila naslednje: študentke, ki delajo pri nas se ločijo na tiste navadne in tiste full zrihtane. “Navadne” so čisto običajna dekleta, s katerimi se lahko lepo pogovarjaš in so pri svojem delu vestne in pridne, “zrihtane” dame pa se večino časa pogovarjajo le o oblekah, makeup-u in shopingu. Niso tako vestne niti v službi niti na faksu. Denar pa vemo za kaj gre.
Sama sem še precej mlada (pod 30) in se tudi rada zrihtam. Vendar pa je potrebno ločiti med dnevom in nočjo – tako glede makeupa kot tudi obleke.Tiste, ki so zelo spedenane čez dan so ali preveč razkazovalne, željne pozornosti ali pa premalo samozavestne. S tem ne mislim vseh lepo oblečenih žensk – saj se vidi, katera je rada lepa in katera se rada kaže.
Dobro blago se samo hvali!

Se popolnoma strinjam!

Nadja, saj si najbrž razumela rahko ironični ton mojega
pisanja, a ne ?

lp Boris

Jz bi pa enga tacga mela k ma usaj jahto.

Lepo pozdravljeni

boris, seveda sem razumela… :)) Zato pa sem tudi jaz dala tak ironično posmehljiv odgovor.

:))

brez zamere!

lp, Nadja

Nadja,

ze v redu, ni bilo nobene zamere, ocitno sva bila na isti
valovni dolzini, vendar mene vseeno mika prakticni preizkus
preverjanja teorije….

jaz se pa z nananano ne popolnoma strinjam, predvsem glede tistega, da se dobro blago samo hvali.Popolnoma samo se vendarle ne hvali, mal spodbudbe pa le mora dobiti, drugace bi lahko vsi v delavskih tutah naokrog hodili. No, pa ne vzemite me prec dobesedno.
Kaj pa si dekleta mislite o KES pickotih, oziroma o moski verziji obravnanvanega “blaga.”

Ste morada gledali, film Stereotip. Tisti prizor je bil fenomenalen, ko gre dekle Maksa $ (magnificota) zurat z eno prijateljico in spoznajo nekega ultrapremoznega tipa in njegovega kolega, katera ju povabita “k njima domov”. Dekleti pristaneta, vendar gresta kao se na wc. V bistu spizdita, poleg tega pa temu tipu ukradeta kljuce od lamborghinija in jih zafasta v kanalizascijo. Kul!!!

(uf semse namucil z dvojino)

Dragi I,

tole, kar si opisal v zabavni zgodbici iz filma Stereotip, ni
cisto isto, kot tisto, o cemmer smo se pogovarjali prej –
ultrapremozen moski iz filma ze po definiciji ne more biti
moska varianta “kes picke” – to bi bil v primeru, ce bi ON
iskal premozne zenske/punce, ne pa obratno (takih primerov,
pa se mi zdi, je v praksi bolj malo).

Boris,

pol pa stopi v akcijo ! :))))

in potem pridi povedat kako je bilo…. :)))

lp, Nadja

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close