Najdi forum

Lp.Mi nekaj ne da miru.Na vsake tri mesece se mi v sanjah pojavi gruča ljudi za katere vsaj v sanjah vem,da niso iz tega sveta.Pridejo v skupini po več skupaj.Gor so napravljeni kot mi torej imajo na sebi povsem vsakdanja oblačila.Po navadi je tako,da pred njimi želim zbežati čim se pojavijo.Na obrazih imajo rahel nasmešek in niso neprijazni.Spregovorili do sedaj z menoj zaenkrat še niso.V skupini so tudi ženske ,ki rahlo poplesavajo.To se dogaja že lep čas čeprav v dajlših časovnih presledkih(tri mesece).Ker sem na to postala pozorna šele čez čas me v resnici res zanima kdo so oni?In od kod?V sebi ne verjamem,da bi sploh imela to čast,da bi me obiskale rajne duše iz vic ali pač?Ti ljudje imajo konstantno isto obnašanje isti prihod in vedno jih je po več skupaj.Nikogar pa ne prepoznam.Te sanje so drugačne od ostalih sanj vendar tega ne bi znala sedaj pojasniti kako to mislim.

Kaj tukaj nihče ne odgovarja?

Ne bi vedel kdo so ta bitja povpraši jih ko jih vidiš ta bitja so taka da se ne morejo lagat tako da ti vse povedo samo praši.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close