Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kdo bo koga na gobec tokrat??

Kdo bo koga na gobec tokrat??

Glasujte zdaj!!

Mojmir Sepe se bo sel mud-wrestling s Salome 😉

Ja, jaz bom glasovala. Ampak za vse druge, razen za Karmen ne!!!!!!!!! Ni prav, da razveljavljajo. Tu ni nobene pravice. Da jih ni sram!

Sram naj bo tebe, ker spreminjaš temo pogovora, izjasni se glede vprašanja?

Sašo Fajon bo Mišo Molk! hehehe..

Ja, to! K bi jo saj fajn pršponal!

Kdo bo koga?
Hm, … obvezni plačevalci RTV naročnine – gdč. Molkovo!
Če bo šla drug mesec naročnina gor, vemo kdo je kriv!!

ena od sester bo na gobec karmen, karmen bo na gobec magnifica, magnifico bo an gobec Mišo, Miša bo na gobec Štakula, Štakul bo na gobec šefa Telekoma, ta bo na gobec Majzla od mobitela, ta bo na gobec sefa od Vege, ta bo na gobec svoje nadrejene v ameriki, nadrejeni bodo na gobec mika tysona, tyson bo na gobec lewisa, levis ga bo pa nazaj in bo zmagal!

lp ajs

pozabil si, da bom vmes še jaz na gobec busha… lol

Glede telekoma si pozabil-a, da oseba B sunila osebo A v nižji predel trebuha, medtem ko je oseba C dogajanje zgolj opazovala s primerne oddaljenosti…

Mene ni nic sram, da ves! Kdo bo koga na gobec pa… NO COMMENT! A res ne znajo kaj drugega pocet, kot pa se pretepat??? Pa Slovenci naj bi bili civilizirani…

emm…bugnavilea tebe?:)

Če je koga treba faaaajn na gobec pol je to Molkova…ona je zadolžena za razvedrilni program in namest da hodi vsak tedn na lifting obraza nej mal boljš use skup spelje…pa upam da ne bo ona vodila..

Po moje bo prišlo do vsespošnega pretepa! Miša bo Magnifica z čelom v zobe!
Karmen bo une tri SESTRE v JAJCA brcnila in na koncu se bosta stepla, Helena B. in Trefalt!

lp matej

Primorci se med sabo ne na gobec, ampak na guebc, kajne bugnavilea?

ma ja

Pri pretepanju Molkove, se prosim držite pravila; udarce delite v spodnje predele, zabožjovoljo a nismo že dost liftingov plačal prek naročnine…

Kje ste pa mene zdej dobili? Hribučko … pa a ti bi mene na gobec? :((((

Lp, Bgv

ja ljubica moja…kje si pa to pobrala?!?…ne vem zakaj bi tebe kdo na gobec!

Pa silikonskih ojacitev celjusti in licnic :)))))))))))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close