Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kdo bo koga na gobec tokrat??

Kdo bo koga na gobec tokrat??

No jaz tudi. Zdaj pa prestej najine poste na forumu. Ko bos koncala bom jaz najbrz ze doma 🙂))))

lp ajs

He … ravno sem mislila napisat, da se slišiva in nadaljujeva jutri 🙂)))

Lepo se mejčki še naprej,

Lp, Bgv

Navijam za Sestre!

Jaz vem da bom dala glas Sestram Sestram in še enkrat Sestram!!!!Ni FER DA JIH VN VRŽEJO!!!!!!!
Kreteni smotani….sicer pa kdo se bo sfajtal?
Prvo bo magnifico unga k j predlagal ponovitev Eme pol bodo se pa vsi navijači sester še nanga spravl in ker jim to ne bo všeč bojo sfajtal cel rtv slo….pol bo pa en Bin Ladna poklicov pa bo Bin Laden Rtv u zrak vrgu in na konc reku IT WASN’t ME (just like shaggy)
POL BOMO PA V SVETU ZARAD SESTER IN EME BOLJ ZNAN KUKR PA WTC!!!!!!!!!!!!!!!!
LP
JULIJANA
(da nau pomote:sm pod vplivom vročine cca:38.8)
PA VSEEN DOBR PREDLOG!!

Ej, neglede na karkoli, ce gledamo samo pesem Samo ljubezen, mormo priznat da je bols kot vse tisto sranje alias Se in se (ze v slovenscini je mal … pozivajoce, kaj sele ce prevedjo v anglescino!!!), pa Faraonski kmetje-halo?
Sestre cist rulajo, pa se dobr nastop majo v javnosti, sproscen in odprt. Pac nekonvencionalno in za zadrto Slovenijo, kakrsna je, prevec senzacionalno.

bi bilo treba enega orenk na gobec

spet pijana?

prekleta pjača!

ves kaj pomaga?

Hm julijana tole pa ni tako sfalena teorija o Bin Ladnu – glede na velikansko iskalno akcijo, ki ni prinesla rezultatov pomeni da se je model nekje izredno dobro skril, nekje kjer ga ne bi nihce pricakoval, mogoce v kaksni travestitski skupini??
In se bo potem z odra v Tallinu smejal v svoj obriti brk celi evropi in svetu.

lp ajs

🙂)))))))

New Report

Close