Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Kdaj testiramo?

Kdaj testiramo?

No, jaz si merim BT četrti mesec. Vse tri mesece je bila in v tem ciklusu naj bi bil včeraj ali danes. To bom vedela čez tri, štiri dni.

M.

Ej, babe, ste pa face! Jaz naj bi sicer dobila M tam okoli 28.5. Testerala pa se bom, če vsaj 1 teden po pričakovani M ne bo nič. Če sem čisto odkrita, se sploh še nikoli nisem testirala. To pa zato, ker nimam “jajc”. Ful bi me bilo strah pogledat na Clear blue napr. v času tik pred M. Jaz se bom prepustila času. Če ne bo pričakovane M, bom potem res šele po kakšnem tednu ukrepala. Sploh pa si niti ne upam zamisliti, kako bo, če nama uspe. Po moje bom ponorela od sreče. Ampak kar nekako sama sebe prepričujem, da itak ne bo nič. Ne vem, mogoče je to zato, ker se želim že v naprej umetno pripraviti na razočaranje. Saj vem, da ga serjem… OK, bom poskusila ful optimistično!

Sicer pa, draga moja IZA, midva v teh dneh tako “skačeva”, da se že skoraj sosedi pritožujejo!!!!!!!!!! Bomo videli! Naš “tastar” pa pravi, da bo CRKNU od samega skakanja.

ČAU vsem, Taja

Taja, Taja!
Ha, ha…tukaj za svojo pisalno mizo v službi se smejim kroniki tvojih skokov! Kako smešni so šele najini skoki, ko imava obraten urnik (ljubega tudi ponoči večinoma ni doma, pogosti tudi ne čez vikend) in imava samo ur’co takoj, ko pridem še čist’ fuč iz službe in preden on leti na delo! Ja, ja to bo ta teden…sicer ga pa cel teden ni bilo in sva kar “spolno izstradana”, pa bova skakala z apetitom!
Hej, midva sva tudi sicer bolj popldanska skokca…sme pa tja tudi jutranja, pa kakšen lep večer in svečka…mmmm. Kaj pa ve? Slišala pa sem, da so ti ljubi spemiji bolj plavalno dejavni zjutraj, pomaga pa tudi, da če partner (ne pa ti, saj znižuje prekrvavitev rodil) popije kakšno kavo prej pa se plavalčki fejst zbudijo….

Iza

Iza, tole s kavo še nisem slišala. Vsak napotek je dober :)))

Midva sva bolj večerna oz. nočna ptiča. Sem pa tudi jaz slišala za tisto zjutraj. Toda nama ne paše preveč. Pa tudi časa nimava toliko, poleg tega pa si merim BT in me nato kar vse mine in si samo jutranjo kavo zaželim.

Kar se mojega ciklusa tiče, upam, da bo jutri moja bt nad 36,75, da bo s tem potrjena O pred dvemi dnevi. Malo me le skrbi sluz, ki ni nič kaj raztegljiva.

Miranda,
Lahko, da imaš raztegljivo sluz, vendar na ustju materničnega vratu, tam, kjer je pravzaprav potrebuješ. Če pa si že ovulirala, pa sluzi ne bo več. Mat. vrat jo takoj po O prenega proizvajati in se tudi zapre.
Ja, jutra so nemogoča…razen čez vikend…
Iza

Pozdravljene sotrpinke!

Tudi jaz bi morala dobiti M enkrat drug teden. Samo verjetno bo, ker se nič ni spremenilo. A mislite, da res ne čutiš nobenih sprememb prej? Vsaj nekaj?

Če ne bo nič, bomo probali v začetku junija s Clearblujem.

Pa vso srečo.

Draga Tašika upam, da lahko ti pišem na tvoj mail.
Se bereva in pišema pa lep dan……..

Doroteja

Joj, jutranji skoki….. Meni niso prav nič erotični. Kljub zobni pasti je zadah iz ust še malo čuden in to me ravno ne vznemiri najbolj…. Midva sva bolj večerna.

Iza, naslednji teden ti želim čim več in čim boljše in čim uspešnejše “ta hitre” skoke.

Pozdravček vsem skakalkam!

New Report

Close