Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Kdaj testiramo?

Kdaj testiramo?

Punce, napišite kdaj pričakujete M. Zdaj je vse tako zmešano, da sploh ne vem kako in kaj. Vem le, da sva s Tašiko na vrsti konec drugega tedna.

M.

Ja, res je: jaz 24., ti 25. 05.!
Kdaj se boš testirala? Jaz bi se 28. 05., če do takrat ne bo nič.
PMS pa me še vedno ne daje, ne vem kaj to pomeni.
Kako se pa ti počutiš, Miranda?
Kdaj bi pa ostale morale dobiti M?

Lp,
Tašika

Jaz bi jo morala dobiti 7.5, pa nič. Razen pred 2dnevoma nea kapljica rdeče sluzi.
Grem v sredo k ginekologu.
Samo mislim, da ni nič. Kako vem??
Mislim si, ker si full želim in se mi je ustavlo zaradi tega.
Če pa sem res, potem bi bila presrečna.

Lep dan,
Meta

Halo!

M pričakujem tam nekje konec meeca … hm, ni čisto točna, tko da ne vem do dneva natančno … Se mi pa zdi, da jih je bilo prejšnji mesec kar precej takšen čas …
No ja, vsekakor pa upam, da ta mesec nobena ne bo dobila M … 😉

tini

Naj bi dobila v petek ali soboto. Ker se mi zdi nesmiselno zapravljat denarja (gremo raje nato zapit – z mlekom, hehehe), bom tudi jaz 28.5. testirala. Si za to, da združiva moči in v torek zjutraj narediva test?

M.

A nisi testirala? Poskusi jutri zjutraj še enkrat. Se kaj drugače počutiš?

Držim pesti!

M.

Držim pest za vse, da ne dobijete M, vsaj za 9 mesecev.
Hura bo pozitivno boste videle…….

Daj bog daj pa booooooooo!!!
LP
Doroteja

Joooj, Meta! Kako zdržiš????
Jaz bi že zdavnaj tekla po test!!!
Dobra si!

Upam, da ti je uspelo!!!
Poročaj!!!!

Tašika

Ja, seveda sem takoj ZA. V torek zjutraj, potem pa hajdi v službo, pa na forum!!!

Upam, da nama bo načrt uspel.

Tašika

Doroteja, hvala ti!

Kako se pa ti kaj počutiš? Mislim, imaš kakšne nosečniške nevšečnosti (slabost, vrtoglavica, te lulat tišči …)?

Želim ti vse dobro!

Tašika

Živijo punce!

Pripravljam se na “skok” kot temu pravi Taja…torej bo ovulacija verjetno šele v naslednjem tednu…in testiranje okoli 6.6.
Še katera, ki je ravno zaklčjučila M, da bi si delale družbo v čakanju na ovulacijo?

Iza

Meta,
To se sliši tako obetavno….kako se lahko vzdržiš testiranja, ti si neverjetna! V sredo? To je še cel teden! Kako bomo pa me zdržale do takrat?

Pa sporočim nam, ko bom kaj novega!

Držim pesti na rokah in nogah!
Iza

Iza!
Včasih skočim na forum Starši staršem in tudi tam je ena Iza, ki pa ima 4 mesečnika. Ali si to ti?

M.

Živjo!

Ob vsem moji nerednosti in zmedi glede M, naj bi jo, po mojih izračunih dobila včeraj, pa je še ni. Če ne bo prej kaj pricurljalo bom naredila test v soboto ali nedeljo zjutraj. Upam, da ne bo prezgodaj.
Držite pesti!

Barbara

Kako zdržim?
…. zelo težko. Me full muči priznam. Ampak sem skoraj 99,9%, da ni nič in se bojim testa, da nebom potem razočarana.
Ne morete si mislit kako bi bila srečna. Samo pomislim lahko … hm… sreča, veselje, solze.

Najlepše bi bilo ja.
Pa me že predrami realnost in strah, da naj se ne veselim, ker tako ali tako nisem.

Bojim se, hkrati pa sem vesela, da M še vedno nimam.

jojjjj…… težko je!!

Vsem želim pozetivne teste in veliko sreče!

Meta

Jaz se testiram 22.5., M naj bi dobila 21.5.
Ne glede na to, da se bo tole na tem forumu malo hecno “slišalo” – komaj čakam M, ker potem začnem z IVF.

p.s.
Potihem pa upam, da je sploh ne dobim…

Ne, z veseljem bi imela 4 mesečnika, pa ga nimam…Tista Iza je druga.
Iza

Se mi je zdelo čudno, ja. :))
Srečno!

M.

Jaz pričakujem M ta vikend (17-19.5.), sem vas že enkrat prej spraševala, če še katera takrat pričakuje M, pa se mi ni nobena pridružila. A sem res sama v tem terminu, pa toliko nas je (žal)!!!

Nimam pa nobenih posebnih znakov, ki bi lahko nakazovali, da se kaj dogaja v smeri srečnega dogodka….

Soterminke, javite se, Andreja

Tudi jaz ima termin 25/5 vendar niti približno ne kaže na to, da bi uporabljala test. Glede na počutje mislim, da v tem ciklusu sploh nisem imela ovulacije.
Ali si ve vsak mesec merite BT. Jaz si je ne, saj moja krivulja čisto nič ne pokaže v naravnem ciklusu.
No, se slišimo. Upam, da bo vsaj pri vama +, ali pa dve črtici.

PA-PA

Ajda J

New Report

Close