Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja katero prenosno posteljico

katero prenosno posteljico

Tisti, ki imate prenosno posteljico, s katero (firmo) ste zadovoljni.

Katera se vam zdi najbolj trpežna in obenem netežavna za zlaganje.
HAUCK?
LEMI?

Naša prva prenosna posteljica BABY WELT je resda veliko že dala skozi- sicer ni otrok spal v njej ponoči, je bila pa uporabna kot stajica, pa kot posteljica na potovanjih, tudi na plažo smo jo nosili… in se je seveda obrabila tako, da se je spodaj strgala in jo je treba obrnit za zlaganje. Poleg tega se ena krajša stranica ne postavi več. In zdaj bi kupili novo, bo spet za dlje časa in raznovrstno uporabo, ampak ne bi več imeli Baby Welt, čeprav se je krasno zlagala (vem, da se vse zlagajo na isti način, ampak ene imajo bolj trde mehanizme). Kaj priporočate/imate/ste zadovoljni?

Imeli smo Lemi, pa se tašča enkrat nagnila čez in se je zomila stranica. Zelo krhla zadeva.

Zdaj imamo Baby Welt in smo zelo zadovoljni. Zakaj bi menjali, če je bila ok? Kupite isto, pa bo.

lp, ewy

Hvala, ewy! Torej Lemi odpade. Seveda bi nazadnje kupili tudi Baby Welt, ampak me zanima, če je še katera bolj kvalitetna. Npr. tale HAUCK, ki je cenovno nekoliko dražja: ali je to samo zato, da se plača firma, ali je tudi zares boljša od drugih?
Če kdo ve, prosim za odgovor.

Mi smo imeli Hauckovo in bili zadovoljni in z njo ni bilo težav. Jo prodajam za 30€. Imam pa tudi posebej jogi (15€).

GSM:051 650 609

finfin,

od kod pa ste?
Mi iz okolice Kranja. Zaradi prevzema mislim, če bi se zmenili.
Jogico še imamo.
Za posteljico pa me zanima, koliko je bila rabljena in kakšne barve je.

Sporočite, pa se vam potem oglasim na tel.

No nam se je pa baby welt polomila in smo potem kupili Hauckovo in se je več kot odlično obnesla. Je res trdna in kompaktna.

Če se ne dogovorita s finfin, se lahko obrneš name, tudi mi jo prodajamo. Je pa rumeno-sive barve. Skupaj z jogijem in torbo jo dam za 25€.

Še tole :stara je 2 leti in je bila 2x uporabljena po 7 dni na dopustu, doma pa kakšne dva meseca postavljena bolj za pospravljanje igrač vanjo.

New Report

Close