Najdi forum

katero ime?

Maj.

Oba imena sta mi všeč. Mogoče bi dala prednost imenu MAJ.

Jon.

Maj

Definitivno Maj 😉

meni Jon:-)

Jon ima zgodovino-Jonatan, Jona, Maj pa ni nič, moška oblika Maje, ki pa je različica imena Marija. LP M

Meni Jon zveni veliko lepse, tko nobl , Maj pa se mi ne dopade prevec- mesec in to!

meni je všeč Maj, tako je namreč ime tudi mojemu sinku.

Jaz sem za Maja.Prevec zivalim,ki jih poznam je ime Jon ,resnicno.

JON

Hm!
Imena Jon ne poznam vendar je lepo in še malo nenavadno. Maj pa je že kar oveljavljeno pri nas in zato tudi bolj pade v ušesa. Odločitev pa je vsekakor tvoja.

Ps. Kaj če bo pa punčka?

Hvala za odgovore(tisto da imajo zivali taka imena..no ja, vprasanje ali po ljudeh;-) a mislim, da se bova odlocila za Jona, ker nama je nekako lepse in bolj poredko. Draga Tina, ne bo puncka sva ze vprasala za spol.

Meni ni nobeno. Odločita se s partnerjem.

jon, je manj pogosto

Meni sta všeč oba,mojemu pa noben-oba sta bila na mojem seznamu, pa jih je skenslal. Jaz sem si že nekaj let nazaj želela Maj-a, sedaj pa se teh imen pojavlja že skoraj preveč. Tako da ne vem…
Sem pa v drugi nosečnosti (4,5 mesecev) in še vedno nimamo imena za fantka-tudi prvi ga nismo uspeli izbrati, hvala bogu, da je bila velika verjetnost, da bo punčka.
Pri imenih fantkov je problem-če nama je že kakšno všeč, pa numerološko ne ustreza. Maj je numerološko zelo ugodno, za Jona pa ne vem, sploh ni prišel do te stopničke.
Karkoli od teh dveh bo, bo meni všečno! pa dober izbor.

Maj!!!

Ob izbiri imena, pomisli najprej na otroka, ki ga bo nosil.
Osebno mislim, da je maj le mesec, se ti ne zdi?

New Report

Close