Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja katero adaptirano mleko za novorojenčke?

katero adaptirano mleko za novorojenčke?

mene je pa ena Dohtarca poučila, da je otroku najbolje dajat posneto mleko od iste krave, najbolje take, ki je zadnja telila, lahko domače ali od bližnjega soseda.
sploh ni nujno, da od kakšne iz nemčije ali švice…
njen nasvet smo upoštevali, otroka sta preživela in doštudirala.

aja, zapomnila si pa nista nič.
moji vnuki so pili umetno mleko, zdaj jedo nutelo namesto marmelade, hrenovke namesto mesa, rižev stiropor namesto domačega peciva, pijejo sokove in vodo “z okusom”, namesto bele kave in vode “kar tako”.

sem dajala obema baby love iz dm-ja, super je bilo, po aptamilu recimo sta bila zaprta

Zaradi takih bedastih babšet se mi je dojenje uprlo do konca! Kaj pa ti veš, zakaj daje otroku AM!!! Nedonošenček brez sesalnega refleksa, nekaj mesecev samo na aparatih, … NISEM dojila, ker mi je kljub kapljicam zmanjkalo mleka… In potem me take babure sekirajo na vsakem koraku “zakaj se malo ne potrudiš” …

Katero AM mleko? Ne vem, karkoli mu bo pasalo … Naš je bil potem na Allernovi, takrat še na recept (ne vem, ali je sedaj to sploh še možno).[/quote]

A z adaptiranimi mleki te pa lahko utruja? Vidiš meni se je pa zaradi takih kokoši adaptirano mleko uprlo do konca. In po tvojem odzivu sem prepričana še o nečem – da se pa ti zanesljivo nisi potrudila. Za avtorico posta (še) ne vem. Zate sem pa ziher.

Aplauz za mamice ki dojijo. Ampak taki komentarji da pride na uho da je najcenejše mamino. Kaj pa mamice ki ga nimajo, kaj pa mamice ki so posvojile otroka. Dejte mal premislit pred glupimi komentarji

New Report

Close