Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Katere montažne hiše so najboljše?

Katere montažne hiše so najboljše?

Obstaja kakšno merjenje kakovosti teh hiš? garancija in življenjska doba? kako veš katera je res dobra v kopici vseh ponudnikov?

Tega nisem zasledila nikjer, sem pa ogromno spraševala na okrog ljudi, ki imajo montažne hišice. Plusi in minusi so nama pomagali ogromno.
Mi smo si nato naročili Lumar in jo dobimo predvidoma enkat v juliju (odvisno kdaj bo klet dokončana).
do sedaj lahko pohvalim odnos lumarjevih zaposlenih. Kar smo se dogovorili do sedaj je še vse klapalo sto na uro. Kako bo pa z izgradnjo, pa bom lahko komentirala čez ene pol leta, ko bomo že v hišici :o)))
Če se boš odločila za Lumar, te pozimi povabimo na obisk. Ob kavici bomo lahko predebatirali vse pluse in minuse.

Dobro izbiro ti želim!

Always look on the bright side of life!!!

Mi imamo tudi Lumarjevo Anjo so jo postavili marca 07 in
smo bili z vsem zelo zadovoljni torej njihov odnos do stranke, podizvajalci tudi nobenih pripomb , držali so se vseh rokov pa tudi kvaliteta same hiše govori v njihov plus.

Tudi k meni lahko prigledeš na ogled – lokacija lj-polje.

lp

Pri nas so tip top postavili Rimino hišo, sedaj jo končujejo od zunaj, znotraj bomo sami. Dogovori pri njih dobro klapajo, čeprav je bil trenutno en problem z okni (podizvajalec). Kdaj bomo mi zreli za obisk s kavico, vedo samo tam zgoraj, ker ne vemo, kdaj jo bomo od znotraj končali. od zunaj pa jo bo Rima končala čez kakšen mesec s fasado vred.

Res bi si jo prisla ogledat. Meni je od Lumarjevih ravno Anja najbolj vsec. mi lahko pises na mail [email protected]?
Kaj so prednosti montazne gradnje in kaksna je garnacija oz. zivljenjska doba Lumarjevih his?

Nika, ali je tista na njihovi referenčni strani vaša (podkletena)? Res je lepa…N evem, če bo uspela povezava..

ne, ni uspela – na Litijski cesti…
Mi se tudi zanimamo za montažno gradnjo in spremljam izkušnje ostalih. Ali nam lahko zaupaš, koliko vas je prišla hiša skupaj s kletjo, varianta na ključ?
LP

Nika, tudi mi dobimo Anjo! A je kaj možnosti, da pridem k vam na kufetka?

Always look on the bright side of life!!!

Tudi mi imamo montažno hišo od Rime, lansko leto so nam jo
postavili in smo bili zelo zadovoljni.

tole se mi zdi kot pisanje reklamnih sporočil….

a je tole pisal eden ali dva,…:):):):)

“smo bili zelo zadovoljni” :):):))
a niste več,.. :):):):)

za resne debate o hišah pojdite na http://www.podsvojostreho.net
tam je na tone informacij glede tega

prav res.

s kolikimi pa imate izkušnje? ste sploh bili pri vseh? kaj vam je bilo pri iskanju hiše najbolj pomembno? o kakšni kvaliteti je govora?

jaz se za nobenega od zgoraj navedenih izvajalcev tudi slučanjo ne bi odločila – za kar imam seveda svoje razloge.

če se resno odločate o hiši potem greste itak do tistega, ki jih dela – a je to tako težko? – pa na licu mesta izveš vse kar rabiš, pa še kakšno si greš pogledat – ja si je pač treba vzet čas – pa mogoče še kaj pametnega izveš ….

Nočem biti nesramna, ampak že par let se z možem informirava o gradnji hiše in sva bila že 100%, da bova naredila montažno hišo (sva imela tudi že izbrano), v tem času pa sva spoznala par ljudi, ki se na gradnjo malo bolj spoznajo in so nama odsvetovali montažno hišo – so jih namreč po 30-ih letih odprli in je bilo noter vse “gnilo” – izolacija je položena slojno in ta sloj se zelo kmalu začne posedat, tako da zgornji del zidu nima več izolacije… ne vem, nočem nekaj prepričevat kar sama nisem videla, priporočam pa, da se malo bolj pozanimate… v glavnem: midva bova zidala iz opeke. Želim vam pravo odločitev.

Pozdravljeni,
glede na to da je od objave vašega odgovora več kot 10 let me zanima kako se vaša hiška izkazala po toliko letih? Smo na pragu odločitve za Lumarjevo montažno hišico.
Hvala in LP

Sofija,
upam da se tijavi.
V kratkem grem na ogled montažke iz leta 2000. Če ti bo pomagalo ti javim.

LP

Objava čaka odobritev

New Report

Close