Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kastracija psa – cena

Kastracija psa – cena

Kdaj boš razumela, da je to forum za male živale in ne za popravljanje slovničnih napak. Za to obstaja drug forum, če se ne motim!

glej idi se ti nekam drugam jezit in stresat svojo slabo voljo, zgleda da si ti tudi sterilizirana in že dougo nisi dobila a??? ljudje na forumu niso krivi za tvoje osebne težave, ki pa jih ni malo. če je kdo prizadet tu gor, si to ti. ženska,ki je odprla temo, je želela samo pameten nasvet, (čeprav je to že staro 2 leti sedaj). in ne kvasite bedarij, tisti ki o veterinarstvu nimate pojma, pa očitno tudi o psih ne. in da vam povem, tudi sama imam psa, samca, ki je nonstop na prostem, spuščen in niti ni kastriran. toliko da podžgem tiste, ki jamrate o tem da pes mora biti v vrtu, pesjaku, pa podobne fore. sem ga sama vzgojila tako…

pol ima že veliko potomcev in če prav razumem ti kršiš veliko zakonov.

Katerih zakonov pa, svetilko??? Tudi ti jih kršiš ko kr naprej groziš kako bi streljal, obešal ipd.

jebite se usi

samo res ste Vsi čudni na tem forumu…………očitno imate Vsi vkup slab dan ali dneve………katastrofa…

lp deklica rabi nasvet pa dobi katastrofalen odgovor no jaz trdim da pes ne potrebuje verige ker se ga da lepo vzgojiti saj so zelo bistri mar bi nas morali predniki po vasem misljenju pripenjati na verigo uf pomislite kako zmotno ste odgovorili

živijo!

jaz imam psa labradorca ki je star 10 mesecev in ga bomo kastrirali, zanima me koliko časa bo moral nositi tulec in po kolikem času se mu rana zaceli, da se lahko igra z drugim psom (prevrača, skače…)?

hvala za odgovor!!!!!

vprašala bi zakaj se nekateri psi po kastracij bojijo drugih psov??

že vnaprej hvala za odgovor!

Hahaha
Sj nevem kdo je bol glup…
Veterinar kr ti je dav usmrtitev na opcijo cist zdravmu psu al pa ti kr si razmislala o tj opciji

Drgac pa je zival usakega dnarja vredna in ce bi se odlocla za to (ceprav bi mu dobesedno jajca odrezala.. ampak to je tema za ker drug dan) bi te prslo max. 150€

Kura komplicirate usi

Moje mnenje:

Ce po 6-ih letih se vedno oba mislita kar sta takrat napisala bi mogla resno razmislit o obisku psihiatra… #noh8
#volimstosevolimo
#ljubavseljubavuvraca

Zato ker na vsakem koraku samo kasirajo mater in taki državi cepivo za sreklino pol kastracija tolk kil teze psa vec dnarja par kilc manj..pa lp

New Report

Close