Najdi forum

kašelj pri otroku

kaj dajete mlajšim otrokom proti kašlju. Hčerka (3 leta) ima tak suh kašelj, nič izcedka iz nosu, dihanje normalno…kot bi rabila samo nekaj, da se ji odpre. Pije veliko čajev…ne bi želela, da se razvije v kaj resnejšega

hvala,Monika

veliko tekočine, vlažno okolje p akak naravni sirup trpotec, slez…

od vseh mogočih sirupov imamo zdaj doma samo še bronhamil

… slezov sirup. Ko jim ga dam, se jim kašelj pomiri po 15 minutah.

Nam fulll pomagajo obkladki toplih kamilic na prsni koš. Žakeljček kamilic pogrejem v mikrovalovki in ji ga dam na prsa. To zvečer ponovim trikrat,..zjutraj se ful izkašlja…prav pomaga da se sluz “odlušči”

Mojemu najbolj pomaga svež zrak, najbolj pa mu škodi centralna kurjava. Vse ostalo, kot so smrekovi vršički in slezov sirup, je blažev žegen.

ja centralna je res eno sr…., jaz poskušam z vlažilcem mal omilt pa od sanofarma se dobi ene kaplice za vlažilce in mazilo za prsni koš in je fino,pa veliko čaja pljučnik

Nam ni pomagalo nič-pljučnica-zato ne čakat predolgo z zdravnikom-povdarek na slikanje pljuč,kljub temu da se nič ne sliši

pa še krvni izvidi so bli negativni-zato samo slike

Pozdravljeni!

Jaz nasesekljam čebulo in jo zmešam z medom, pustim, da čebula spusti svoj sok, precedim in potem dajem po žlico sirupa večkrat na dan. Navadno kar hitro pomaga…

New Report

Close