Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija kašelj

kašelj

Pozdravljeni!
Pozdravljeni!
Sin je pri 16 mesecih začel obiskovati vrtec. Od takrat je bil vedno kaj bolan, driska, vnetje ušes hkrati pokanje v pljučih in potem se je začelo s kašljem. Začel je kašljati začetek aprila, potem bilo en teden vredu, potem pa se mu je kašelj tako razvil, da je bruhal zeleno in dobil antibiotik zaradi vnetja pljuč. Nato je bilo spet en teden v redu, sedaj pa mi že 19 dan spet kašlja. Najprej je kašelj bolj suh, potem se spremeni v mokrega, bilo je že tako da 2 noči ni spal, je bilo malo bolje, sedaj pa spet bolj kašlja. Spet je malo bolj suh kašelj, ampak že čutim, da bo šel v mokrega. Iz nosa mu ne teče. Šele po parih dnevih kašlja, mu tudi iz nosa vsake toliko priteče zelen izcedek, drugače nič ali pa voden izcedek. Sedaj ponoči več ali manj spi, vsake toliko malo pokašljuje. Čez dan vsake toliko pokašlja, včasih tudi pri popoldanskem počitku. 7.5. smo bili pri alergologu, ker je kot majhen imel neke pikice na koži, še sedaj ima in je po mojih nepričakovanjih pozitivna alergija na pasji epitel 0,40kU/l (1 razred). Alergologu takrat nisem omenila težav s kašljem, ker sem pač mislila, da je to od prehladov. Sedaj pa sem res že obupana. Sina en teden imam v vrtcu potem spet doma in tako se nadaljuje. Doma sicer imamo psa, vendar nikoli ni bil v hiši, imamo ga vedno zunaj. Kaj mi svetujete, bojim se da se bo ta kašelj spremenil v astmo. Ne vem več na koga se obrnit in kaj naredit, rada bi samo da bi že enkrat nehal kašljati, ker me preveč skrbi. Čisto sem obupana. Sedaj sem na netu videla, da tukaj čez mejo v Italiji prodajajo homeopatsko zdravilo Tuikind za kašelj…ga poznate, kaj menite?Ne vem več, kako naj mu pomagam, kam naj se obrnem.
Hvala za vse informacije!

Predlagam, da se obrnete na izkušenega zdravnika homeopata, boste zagotovo najbolje opravili. Te reči niso hec in zdravljenje s homeopatskimi zdravili je lahko nevarno, če ni v rokah strokovnjaka. Omenjeni preparat močno odsvetujem, o tem sem pisal v postu o škodljivosti homeopatskih kompozitov.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Ali se lahko tudi pri vas naročimo?
Kaj pa na primorskem (goriškem) koncu koga priporočate?
Hvala!
Lp

New Report

Close