Najdi forum

kar tako pisati punci, ki ti je všeč (17 let)

Naredil si napako že samo zaradi tega, ker si ji šel pisat preko fb-ja. Kot drugo napako si pa naredil, ker si ji pisal standardna, tipična vprašanja – kako si, kaj delaš itd. Izredno slab, če ne kar najslabši možni začetek. Ti bi ji moral povedati kaj o sebi ne pa da od nje zahtevaš odgovore. Takšni in drugačni pogovori so dolgočasni, če misliš, da si ji tako izpadel zanimiv se motiš.

Glej, da naslednjič, ko boš pristopil do nje v živo, da ji ne boš še enkrat zastavljal podobna brezzvezna vprašanja in ji raje namesto tega povedal kako si preživel dan, ali pa če se ti je v zadnjem času kaj nepričakovanega zgodilo, kakšna zgodba s smešnim zaključkom ne bi bila slaba izbira.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

No če že veš te stvari potem vama bo pogovor lepo stekel. Seveda če bo ona zainteresirana za to. Sedaj jo parkrat pozdravi in ob prvi priložnosti začni s pogovorom, ter povabi na “zmenek”.

Če se pri pogovoru resnično posvetiš punci potem ne moreš “zeznit”. To da govoriš o sebi zna izgledati egoistično in vsiljeno. Najbolje se je normalno pogovarjati. Čim bolj kompliciraš tem večjo tremo imaš in tem prej boš kaj zaj****. 🙂

Sicer pa po mojem mnenju še nič ni izgubljeno. Samo pogumno naprej! 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!


Zakaj bi pa imel tremo, če nekomu poveš kako si preživel dan in zakaj bi to izgledalo egoistično in vsiljeno ? lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Me je ze kar sram pisati, ker imam stalno neumna in ista vprasanja… :s

Hja, najvecji problen se mi zdi “normalno pogovarjanje” jaz pod to smatram glede na to da govorim z zgolj znanko zivjo, kako si, kje zivis… Potem mi pa recete da je to prevec dolgocasno in smotano. Kot je predhodnik napisau je to da bi razlagal o sebi skoraj malo egoisticno. Lahko zacneva o soli, ampak je obrabljena tema in verjetno sola obema preseda.

Hvala.

Pogovarjanje z dekletom, ki ti je všeč, ima svoje ime. Reče se mu flirtanje, kjer pa ni važno kaj poveš, temveč kako poveš.

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...


Zakaj bi pa imel tremo, če nekomu poveš kako si preživel dan in zakaj bi to izgledalo egoistično in vsiljeno ? lol[/quote]

Zato ker se nekaj “učiš na pamet”, namesto da bi enostavno pristopil k punci in načel pogovor. Čeprav ne maram tega pregovora, tukaj še kako paše; bodi to kar si!
Egoistično in vsljeno? Odvisno če imaš mero ali ne. Da kar prideš do punce in začneš govoriti o sebi pa ja izgleda malo čudno? 🙂 Sicer pa se strinjam da je treba kaj dodati, da ne izgleda kot zasliševanje, samo tako kot da se pogovarjaš s prijateljico s katero se poznata že 10 let, nevem zakaj bi bilo karkoli drugače.


Sej zato je forum. 😉


“Kako si” in podobnih fraz kaj kmalu zmanjka, če želiš s punco biti par ur na pijači potem vama bo kaj hitro zmanjkalo pogovora in bosta ostala sedeti v tišini. In ja naj te ne skrbi če vama bo zmanjkalo tem za pogovor, ker se to praktično vsakemu zgodi. Lahko pa da se bosta zaštekala in ti bo 5 ur minilo kot 5 minut. 🙂
O čem se pogovarjati? Pogovarjaš se lahko o tvojih in njenih hobijih, skupnih prijateljih, šoli, itd…. Ma ubistvu ni važno o čem, bistvo je da najdeta neko skupno temo katera oba zanima.

Kot sem pa že rekel… Čim manj kompliciranja in spontanost. 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Dejstvo je, da naj bi na začetku največ ti govoril, recimo prvih 5 minut , nato bi se pa še ona razgovorila. Če pričakuješ, da bo že takoj 50:50 se motiš, ker ona nič ne ve o tebi in ravno toliko kot boš ti nervozen bo verjetno tudi ona. Ti moraš ustvariti zaupanje med vama, punca mora dobiti občutek, da se počuti prijetno in varno v tvoji družbi, nato se ti bo šele odprla. Če pa govorimo o tem, da siliš v nekoga pa to delaš ravno takrat, ko ji zastavljaš takšna butasta vprašanja – kako si, kaj delaš v prostem času, kje živiš itd.

Pa zakaj bi se ravno o šoli pogovarjala ? Tem je na pretek…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ste pa zelo kritični do fanta, ki je šele začel vstopati v osvajalske poti, naj ima malo umetniške svobode, mlad je še, če je pritegnil pozornost svoje trenutno sanjske punce, in šel sploh v napad, na tak ali drugačen način, je že vse skupaj en velik dosežek na katerega je lahko ponosen. Saj se vsi učimo skoz celo življenje.


Saj je sam prijavil to temo in prosil za pomoč. Takšne kritike pa niso slabonamerne, če potem zraven še argumentiraš zakaj je tako in kako bi lahko bilo drugače.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa punce niso tako neumne, no.. če ji začneš govorit o pijači in telefonski, bo gotovo zaštekala da hočeš neki met znjo, lahko že v prvih 10 minutah izveš da ima fanta in to je to.

Punci napišeš pismo ter ji odnesi v nabiralnik .
In sicer ji napiši takole .
Draga moja prijateljica zelo si mi všeč zato te bi močno poljubil , ter rad bi te povabil na pijačo .

New Report

Close