Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija kandida in zatiranje kandide

kandida in zatiranje kandide

pozdravljeni

pred nekaj časa se začela prebirati vaš blog z namenom da se malo seznanim z mojimi težavami… po vseh raziskavah in pogovorih sem prišla do svojeglave ugotovitve da boleham za kandidiozo. namreč že veliko let (vsaj 8) imam težave z občasnimi črevesnimi krči in drisko. To stanje se mi je od začetka pojavljalo enkrat na mesec ali dva meseca in so bile bolečine prisotne toliko časa da je šlo vse “ven” (največ eno uro). Kasneje so postele težave pogostejše in nenazadnje letos v začetku maja sem imela težave kar nekaj dni skupaj brez prestanka in kljub dozi tablete Spasmex. Zaradi česar sem obiskala zdravnika, ki mi je predpisa novo škatljico tablet, dieto in napotnico za kolonoskopijo. ker se mi težave niso uredile sem se po mesecu dni vrnila, nakar mi je predpisal antibiotike Efloran in Ciprinol. težave so se nehale a že 14 dni po nehanju jemanja antibiotikov se je vse ponovilo. tako sem se spustila v boj za iskane vzroka moje bolečine… med drugimi sm našla o kandidi in še opis kopico drugi težav ki jih naj bi povzročala. seveda sem se v vseh našla. ima pa še dodatne težave ki niso omenjene me pa zanima ali so mogoče posledica kandidioze? imam namreč vročinske napade, mrzle roke in noge, hudi glavoboli, krči in napihjenost črevesja, astma, vrtoglavice,boleče in pekoče oči, neprestano nabiranje sluzi v grlu tudi ko nimam prehlada, zgaga in ob spanju zamašen nos, težave z kožo po obrazu in lasišču (podobno kroničnem prhljaju in luskavici), poleg vsega pa se mi krušijo zobje, in dveleti nazaj mi je ob manjšem naporu počila rebra… da ne omenjam potenja nog in neznosnega smrada iz čevljev po osmih urah službe… ali mi lahko kdo pojasni vse to? kajti ko sem omenila zdravniku možnost kandide mi je ta odgovoril da jo medicina nepriznava… trenutno se zdravim s strogo dieto in zeliščnimi tableti Dida, zaradi česar se mi je stanje 85% izboljšalo kar se tiče bolečih krčev se ostalo se ni premaknilo nič…
Že v naprej hvala za odgovor…

Forum Zdravilstvo:

New Report

Close