Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kam z otroškimi oblačili

Kam z otroškimi oblačili

Jaz sem vse dala, zastonj.

Zanimajo me oblačila od 1 leta naprej.
[email protected]
LP

Iz Kika so zelo kvalitetne obleke. Jaz vedno predem oblečem sebe ali otroka, obleke operem, pa naj kupim v Kiku ali Mani ali kjer drugje. Pa ni nikoli nobenega vonja ali česa podobnega.

lej, 20 evrov tebi ne bo spremenilo življenja. če pa škatlo odneseš v azil, kjer malčki res nimajo cunj, boš pa njihovim mamam zeeeelo olajšala življenje.

iz prve roke: v azilnem domu se utapljajo v otroških oblekah, ki so jih prinesli razni donatorji ali so bile kupljene namensko.

za avtorico: če se ti da, prodajaj po kosih ali v paketu. meni se ne, zato stvari poklonim prijateljicam ali pač komu.

Mislim, da ima avtorica prav. Gre za princip. Kdor oblekce res hoče, mu tudi 20 evrov ne bo težko dat, preprodajalci pa jo ucvrejo stran. Pravilno.

Pa kak ste zapeli s tem Kikom. Vsak kupuje tam kjer si lahko privošči ali pa kjer se mu zdi ne preveč potratno. Če kupujem kratke hlače ali trenerko ne bom dala zanjo za otroka 60 eurov, ker jo bo v cetrto strgala in bo enako strgana kot tista za 20 evrov. Ji rajsi dam na bancni racun in bo ze kasnej za kako stvar prov pršlo. Moje mnenje je da otroci strgajo, zapacajo in prerasejo vse znamke enako hitro, razlika je le v starsih. Eni kupejejo da se trepljajo po rami pred drugimi, drugi zato da je otrok oblecen. In skozi vzgojo otroci dobivajo na stvari enake poglede kot starsi.
Lep pozdrav in kupujte tam kjer si lahko privoščite in kjer vam odgovarja, saj kupujete zase in zaradi sebe ne pa za druge in zaradi njih.

Nekatere stvari, ki sem jih jaz kupila v Kiku 7, 8 ali več let nazaj za najstarejšega otroka nosi že moj tretji.

Hvala za nasvete. Vidim da se je odvila debata okoli Kika. No, naj povem da je meni prijateljica prinesla nekaj Kikovih stvari in ko sem dala v sušilca bodi ni bil več za oblečt. Tako da, sem pač vrgla stran.

Oblekice sem podarila prijateljici, ker se mi je tako zasmilila. Namreč G ji je ves čas nosečnosti trdil oz, ji je na 3 UZ povedal da je fantek, nakupila je vse za fantka, no rodila je pa punčko. Tako da sem naredila dobro delo in ji zmanjšala stroške 🙂

pa res prav odločila

New Report

Close