Najdi forum

Kam na artroskopijo gleznja

Pozdravljeni, zanima me koga priporocate za artroskopijo gleznja (utesnitveni sindrom)? Gledam cakalne dobe in so od par mesecev do treh let. Zanimajo me vase izkusnje z ukc Mb, Valdoltro, centrom Tos, SB Jesenice, Izola…

Pozdravljeni,

osebnih izkušenj nimam. Mogoče boste prejel kakšne namige od pacientov?…

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Hvala, na to sem ciljal. Mogoce vi veste kateri kirurgi v SLO so specializirani za glezenj? Naj bi bil kar delikaten sklep v primerjavi z drugimi.

Prosim. Dr. Uroš Dobnikar na Travmatološkem oddelku UKC Maribor, dr. Matjaž Merc na Ortopedskem oddelku UKC Maribor, dr. Matej Drobnič na Ortopedski kliniki UKC Ljubljana ter dr. Jurij Štalc v Ortopedski bolnišnici Valdoltra. Tovrstne operacije delamo vrsto let tudi pri nas, toda le v privatni izvedbi.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,

jaz grem vedno v Maribor, v MDT&T… vedno hitro na vrsti in imajo dobre naprave.

Lp

New Report

Close