Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Posvojitev otroka in rejništvo Kakšno možnost imam, da kot samohranilka posvojim otroka?

Kakšno možnost imam, da kot samohranilka posvojim otroka?

Mojca, ali mi lahk poveš kje se ta umetna oploditev v tujini odvija ?
Ali pa pošlješ na mail [email protected]

Živjo,

Tole Mojca345 pa tut mene zanima – umetna oplodite kje v tujini – prosim lepo za info.
Moj email, če ne boš objavila javno: [email protected]
Hvala in L.P.
ZOJA

Seznam nekaterih klinik kjer lahko samska oseba opravi postopek obmp:

Holandija:
Ivfkliniek (Leiden)
Belgija:
AZVUB (Bruxelles)
LIFE (Leuven)
Španija:
Cefer (Barcellona)
Eugin (Barcellona)
Fertinova (Malaga)
GINEFIV (Madrid)
IVI (Valenza)
MAR&GEN (Granada)
Marqués (Barcellona)
Tambre (Madrid)
V Španiji je največ dobrega slišat za IVI, Marques in Eugin. Za IVI in Marques je govora o 65-70% uspešnosti.
Vse 3 klinike v Holandiji in Belgiji so pa odlične.
Sicer je pa mogoče zaradi možnosti poceni letov zanimiv tudi Anglija.

Če imate bolj konkretna vprašanje mi lahko pišete na mail.


Točno tako!!!

Pozdravljeni,

kaj pa lahko narediš v primeru, ko je delavka na CSD-ju birokratsko nesposobna in v vsem vidi problem ter ti odsvetuje vsako stvar. Na koga se lahko obrneš. Na kak drugi CSD. Meni so rekli, da moram na tistega kjer sem doma. Zanima me, če obstaja kaka agencija, ki ti pomaga pri posvojitvi iz tujine in si seveda vzame za stroške.

Zdravo, veliko odgovorov na to vprašanje lahko dobiš v Diagnostično terapevtskem centru v Domžalah. Ni agencija, je pa prostor, kjer se srečuje in opravlja priprave veliko posvojiteljev, samskih ali poročenih. bila sem ena izmed njih. L.p.

magic, jaz prihajam iz majhnega centra.. kar se nisem mogla dogovorit, pa sem vedela, da imam prav, sem povprašala na ministrstvo.. ko sem imela konkretne informacije, člene v zakonu, sem šla še enkrat na CSD.. oni so tam, da delajo za vas, da pomagajo, ne glede na to ali ona misli drugače ali ne.

New Report

Close