Najdi forum

Kakšno izobrazbo imate???

Ja kaj češ! Je že tako, da se nekateri najprej borijo za dobrobit svojega “zaroda”, šele potem zase. Saj če bi bilo treba bodriti svoje otroke ali partnerja, da vztraja ali poizkuša ponovno, bi sigurno vztrajala. Taka sem.
Toda, minila je mnogo let od tedaj. Pri nas smo to poglavje zaključili. Včasih je bolje stvar predati pozabi. Imam resnično grenke spomine na tedanjo službo, vendar je predolga štorija za razlagati. Morda, (samo morda), če bi imela tiste davne dni malo več moralne podpore od soproga, bi MORDA še vztrajala.
Tako pa …
Kar je je! Poklic imam in ga stalno nadgrajujem, res pa nimam diplome. Tolažim se, da nisem edina, kar pa tudi ne spremeni nič.

Hm, morda bi mi malo več trme, tiste odvečne pri “mis”, kar prav prišla, kaj praviš?

Konec dober, vse dobro! Nič več “jamranja”! Jutri bo bolje!

Dragi Jurel
Hvala ti za lepo mišljenje za mene. Samo takoj so mi rogi zrastli malo se hecam saj veš kaj imam na srcu to imam na jeziku ja pa nič hudega saj po horoskopu pa res imam roge samo zvite(OVEN) to so zelo čustvene osebe, če se ne motim.
Jurel marelica ti pošilja celi primorski zaliv pozdravov pa še naprej lepo se imej in piši mi kaj.

Živjo Manja
Hvala t za lepo mnenje o meni pa še naprej ti želim lep dan pa piši kaj.
Pozdrav od marelice

S tem, ko se boris zase, se najbolj boris za dobrobit svojega zaroda in jim na ta nacin najbolje pokazes pravo pot v zivljenju. Biti mocna osebnost je najboljsi zgled za otroke…

Se strinjam s tabo, Nevihta. Poleg tega pa za študij ni nikoli prepozno in tudi, če je človek malo “zarjavel”, se bo hitro spet navadil kodranja možgančk. Sicer pa se mi je zdelo, da je tale Urša še zelo mlada in je škoda, da bi obupala. Je pa res, da se lahko loti študija tudi čez deset let, če se ji bo zdelo vredno.

Draga Marelica, globoko upam, da imaš rogove samo po horoskopu, ne pa v resnici. Sicer sem pa tudi jaz oven. Lep pozdrav in lepo se imej.

Jurel
Me veseli, da si povedal resnico resnično v resnici pa nimam rogov to pa lahko po sebi sklepaš kaj ne? Veseli me, da si ti tudi po horoskopu oven to smo zelo odkrite in čustvene osebe meniš, da imam prav? Piši mi Jurel bom vesela piši kdaj imaš rojstni dan, da bova lahko saj preko foruma si voščila jaz ga imam 16 aprila pa ti? Prejmi prav lepe pozdrave od
Marelice PIŠI KAJ Bay

Nevihta in mojca
Lepo, da ste se oglasili mogoče se ni na mene nanašalo za študij ampak na Uršo mogoče se pa tudi motim. No tako mogoče boste povedale, da za mene ni prepozno študij tako bom povedala: pri mojih letih sem dobila tako sklerozo, da se komaj sedaj v zadnjem času pobiram na noge. Sem bila zelo pozabiljivain še občasno (SEDAJ). Če mi lahko kdo od vas pomaga kako bi izgubila to smotano sklerozo bi bila zelo vesela. Čudno pa je to, da, če pa berem kakšno knjigo kakšne zgodbe si pa čisto vse zapomnim in, če bi me vprašala čez par let, da mi samo pokažeš na brzino knjigo in sliko bom ti znala čisto vse opisati kaj tam piše kako to? je res čudno? Mi lahko kdo od vas to pove lahko tudi Jurel, ki ga imam za zelo dobrega človeka, ki človek takoj ima občutek kakšen je kdo vidim, da se ne dela norca kot nekateri, ki se sprenevedajo pa ne vedo kaj bi še pisali jaz pišem pa, če je prav ali pa ne takšna oseba sem posebej se pa lagati ne znam to mi je že mož povedal in preveč sem odkrita, ker vem, da me to celo življenje tepe ampak takšna sem in ne morem pomagati. Moji dragi forumovci pišite mi o moji sklerozi mogoče bom še zastavila to vprašanje na psihiatrijo.
Lepo vse skupaj pozdravlja marelica

Glej, glej, jaz imam pa rojstni dan 17. aprila. Sva zelo skupaj. Kar se rogov tiče, sem jih pa že imel. Imaš moj e-mail, če želiš, mi lahko kaj pišeš. Jaz tvojega e-maila nimam.

Treniraj možgane, čitaj, razmišljaj. Predvsem pa si pridobi “selektivni spomin”. To pomeni, da moraš ločiti med pomembnim in med nepomembnim. Tisto nepomembno pozabi, kar je pomembno, pa si skušaj zapomniti. Tako boš tiste informacije, ki so koristne in pomembne, zmanjšala na minimum, v možgane boš tako tlačila bistveno manj podatkov.

Živjo Jurel
Seveda ti dam moj email pa mi piši bom vesela. Tam pa bova lahko še katero več si povedala velja?
Moj email: [email protected]
p.s. Samo , da te opozorim, ker se je to že zgodilo, da mi niso znali pošto poslati zaradi mojega emaila, ker za afni je majhna črka L(l) PIŠI

New Report

Close