Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? kakšne so to letos viroze

kakšne so to letos viroze

a je to letos normalno al kaj: sine fasu vročino 39 pa še mal, kuhu dva dni, čist fertik, glava bolela, brez volje, skratka ni da ni. nič bo treba počasi k zdravniku. Tretji dan se zbudi 36.5. super počutje. ostane doma da pač pride k sebi. malo še kašlja ampak nič takega. kličem zdravnika, rečejo cool ne ga vozit sem, da ne bo še kaj fasal. veliko počitka, tekočine … ok ni blema. ponoči spal ko ubit. na polno da že dolgo ne. zjutraj se zbudi 38.8 wtf? od kod. čez dan spet na 39.5. čist fertik, glava boli oči pečejo. nič … jutri k zdravniku pa če je na zmožen na triglav peš v japonkah.

se še kdo pofočka?

in zakaj ga nisi peljala že danes, če s eje že zjutraj zbudil znova z visoko vročino. sicre pa: če sta zvečer vzela kaj za zniževanje Ta je normalno da je zjutraj bil b.p.

Jaz, žal. Pri nas padamo iz škrlatinke na bruhalno driskalno virozo, bronhitis, danes pa so pri enem od otrok diagnosticirali še gripo. Ne vem, očitno bo treba vse skasirati. Je pa bil podoben potek – vročina na ful, bolečine v glavi, pekoče oči, tudi sicer počutje slabo. Izvid krvi je pokazal “navadno gripo”. Mater sem vesela. 🙁

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ista štorija pri nas in še enem otroku v vrtcu….
Izgleda da je res neka nova verzija 🙂 Pediatrinja jo je poimenovala viroza v valovih 😀 10 dni minimum

ju3 … brez skrbi, takoj ko se je zjutraj ponovno pojavila vročina smo takoj klicali zdravnika … a glej ga zlomka. šele jutri pridemo na vrsto. šment. zgleda le nismo edini bolani v tem letnem času.

sdfgh … bemti! 10 dni? … ajajaja … no ja, bomo videli jutri kaj bo

žogca … nč fouš.

Isto se kregam sama pri sebi jaz danes.

Mali zbolel v četrtek, vročina tam okoli 38 stopinj, jamral da ga boli glava, malo grlo, pa noge. KLičem v petek k zdravniku, pravi, da ima gripo, počivat, veliko pit (zdravil itak ni), v ponedeljek pripeljat, če bo še kar vročina. Kličem v ponedeljek, pravi dr. počakajmo do srede, če bo še vročina. Do včeraj zvečer vročina pod 38, tam 37.5, sem si rekla, bo kmalu bolj. Sinoči pa vročina na 40, danes isto 40 že cel dan, zbijemo, spet gre nazaj. Jutri gremo k zdravniku, pa saj ne vem, očitno bo trajalo. Upam, da ne “pocepamo” še vsi doma za njim.

Zelo verjetna je adeno viroza, ki v valovih pride in gre, lahko tudi 6 tednov od začetka.

No, z vrocino 40 se pa ni za hecat. Ce gre dol s paracetamolom, bi sicer lahko pocakali naslednji dan. Sicer je pa otroka po hitrem postopku za peljat k dezurnemu pediatru.

New Report

Close