Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi Kakšne so idealne partnerke za moške in kakšni so idealni partnerji za ženske

Kakšne so idealne partnerke za moške in kakšni so idealni partnerji za ženske

Moja idealna ženska je ženska, ki dela na sebi, svoji prihodnosti, ne obupa. Po izgledu ne vem, rjavooka s črnimi dolgimi lasmi v čop. Ugotovil sem, da je statistično največ možnosti za mojo idealno punco na dolenjskem. Vse punce, ki jih poznam od tam, so psihično, čustveno in fizično čudovite. Pa še njihov naglas je zakon. 🙂

Nagonsko izbire (iz drobovja) so najboljše, predvsem za ženske, ki izbirate. Te ponavadi tudi hitro zagrabijo partnerja. Ostalo je razumski preplet pričakovanj in sanjarjenj, ko ženska dela kljukice, ponavadi zgrešena izbira, ker ni izhaja iz notranje gotovosti pri izbiri.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

https://www.youtube.com/watch?v=DUol7CXu5w0


Ja dobro no. Kaj pa moški izpostavljajo na Čopovi, da te slišim? Popka verjetno res ne, ampak kaj pa no? Opazuje ženske? Kaj do odraža v njemu, notranjo lepoto, inteligenco,…? :)[/quote]

Moški na Čopovi izpostavljajo svoje opanke in bele štumfe :))))

No, saj to niti ni daleč od resnice. Sem že nekajkrat tam posedala v enem lokalu ter gledala naokoli, kakšni ljudje, moški, se sprehajajo. Veliko jih je videti kot “revčki”, nesamozavest jim prav vidno seka ven, kar nekako izgubljeni delujejo, pa res imajo opanke in štumfe poleti gor :)))) Skratka, čisto neprivlačni.

Potem imaš drug ekstrem- moški, ki se znajo v nulo spedenat, so pravi lepotci, kjer se sprašujem, če te svoje atribute pridno izkoristijo v kakšni agenciji. Ti moški so večina vsi stari pod 30.

Potem imaš hude kravatarje, kao ful poslovne in nedostopne biznismene, ki kar zviška gledajo na vse.

Veliko najdeš tudi zavaljenih (ponavadi plešastih) povprečnežev, ki po moji oceni doma najraje peglajo kavč s kakšnim pirom v roki. Na obrazu jim piše, da ne premorejo ravno kakšne visoke stopnje inteligence ter filozofskih razprav.

Veliko gre mimo tudi dedkov, ki so oblečeni tako, kot takrat, ko so bili še mladi.

No, v vsem tem času se ne spomnim niti enega, ki bi mi res padel v oči, da bi rekla: WAU!
Tam na Čopovi se mi to res ne pripeti. Se mi prej kje drugje, kot tam.

:)))) kolk ste hecni.
Meni je v prvi vrsti pomembno skupno preživljanje prostega časa, zato je zelo pomembno s čim se ženska ukvarja, kakšne ima poglede na življenje in kakšni so njeni cilji.
Vse ostalo je diskutabilno in stvar prilagajanja.

Poznam enega takega… Ga ne zanima preveč njegov izgled, niti se ne sekira preveč kako je oblečen, ima pa doktorat iz fizike…


Nisem čist siguren, da ni potrebno kaj precej samozavesti za tako opravo. :)) Kolk je pa privlačno pa prepuščam drugim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close