Najdi forum

Kakšne izkušnje imate z bivšimi?

Rada se imata. To je očitno in morda veliko več kot imajo nekateri pari. Če ne boš poskusill, boš to celo življenje obžaloval in se spraševal kaj bi bilo če bi bilo. Kar pogumno, izlij svoja čustva.

Hvala za odgovore, vendar Vam še vseeno povem, da ni tako lahko kot sem napisal, mislim, da mi je zaradi nekatere stvari malo zamerila (nevem točno zaradi katere) ali pa se ne pusti, ker ima drugega in kot se spodobi ji ga tudi privoščim (ni nujno da ga ima). Nekako bo že, če mi kaj uspe, sporočim, zaenkrat nevem zakaj se mi tako odmika, mogoče si sedaj z mano želi le prijateljstva s čimer sem zadovoljen, vendar mi pomeni toliko, da je nemorem gledati ravno v tej vlogi. Mogoče se pa v prihodnosti spet razvije v ljubezen. Vendar kot vidite, sem povsod pisal mogoče mogoče mogoče, tako da tudi jst živim življenje po svoje trenutno.

a to je postal forum za najstniška jokanja?

Bo jima uspelo? z punco sva se imela lepo je rekla da sem ji prirasel k srcu me ljubi itd…. Po pol leta zveze se pojavi bivši in jo hoče nazaj in ona ni vedela kaj bi in se je odločila po srcu da gre nazaj. Čeprav se mi je jokala kako ga je morala preboleti! Z bivšim sta sla dvakrat narazen enkrat kreganje drugič prevara! Punco sem imel zelo rad in nevem ali naj imam upanje, da se bo vrnila? Jo vprašam po mesec kako je kaj ali pustim na miru in grem naprej?

Se je že odločila. Niti ne za bivšega. Od njega bo šla verjetno še ene parkrat stran. Ampak jasno pa je, da si ji ti že po pol leta čisto nezanimiv.

Z mojo bivšo sva bila poročena 15 let in imava dva prelepa otroka ki nista več tako majhna.V sanjah si nisem mislil da bi kdaj sploh šla narazen, čeprav sva se marsikdaj kregala zaradi brezvznih stvari! Ne bom na dolgo in široko opisoval vse ampak bom kratek. Pred mesecem in pol mi je omenila da se bo ločila od mene, vendar sem mislu da se zajebava ampak stvar je postala resna. Res je odločila se je da se bo ločila(tudi pri meni ne gre za prevaro ali bilo kaj podobnega) ompak je rekla da pač nima več čustev do mene in da je to to. Poiskala si je stanovanje,otroka sta šla z njo in se odselila od mene.Verjemte da mi ni bilo lahko, tudi danes mi še vedno ni pa je minilo približno slab mesec odkar sem ostal sam.Rekel sem ji da naj mi da priliko da vse popravim kar je bilo takega, vendar mi jo ni dala, šele zdaj vidim kako jo pogrešam mogoče ji prej nisem teka pokazal.Uradno še nisva ločena ker še čakava na sodišče.Rad pa bi da bi si premislila vendar imam slabo upanje.Sprašujem pa če ima kdo izkušnje s tem, ali naj upam na najin ponovni začetek ker je pač ločitev bila zaradi določenih čustev ne pa zaradi kakih prevar in podobno.Ali jo naj ignoriram in čakam da bo ona naredila prvi korak če ga sploh bo ali naj jo nagovarjam itd.Punce, če izgubite čustva ali jih lahko ponovno pridobite?

Rabijo kak konkreten razlog za to in če ti ga ni uspelo najt v 15letih kar sta skupaj,…… močno dvomim, da ji ga bo ratalo najt sedaj, žal.
Po moje je bolje, da se nekako sprijazniš z dejstvom, da nimata skupnega jezika, da nekako ne razumeta besed in dejanj, drug drugega, ker………
Tu se začne kup stvari, ki jih je treba razumet, razmislit, razstavit in ponovno nazaj sestavit, pri sebi in zadeve segajo daleč nazaj v naše otroštvo.

Žal mi je zaradi otrok, da sta se razšla a vseeno mislim, da je bolje, da se nekako sprijazniš s tem, da je njej (in tebi) prevelik napor, da bi ostala skupaj.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Živijo, jst sem se pred kratkim tudi razšla s fantom. Razšla sva se zaradi res banalnih stvari vendar je potem on na koncu reku da je bolje če sva sedaj prijatelja rekel je tudi da ne cutit več tega in da bova videla omenil je 2 meseca kako bo potem ko se pri obeh določene stvari uredijo. mene je sedaj pustil samo,močno si ga želim nazaj, govorim da sem uredu in da sm močna vendar zvečer ko se uležem pride vse za mano. čeprav je bil na začetku zveze on pobudnik vsega tega in med samo zvezo govoril in obljubljav stvari kot npr. da noče da ga zapustim, saj on mene nikol ne bo. Ne vem ali naj mu pišem za kakšno kavo ali kaj podobnega in ne vem ali naj obupam nad vsem ali naj se trudim in mu predlagam da začneva od začetka lepo počasi in da bova videla kaj bo.
Lp

Stres – ne ponižuj se, pač mu ni več to to. Če bi mu bilo, je on tisti, ki bi moral narediti prvi korak- ker je on izjavil, da je bolje, da sta samo prijatelja. Če boš to storila ti, ti bo le še bolj hudo.
Zdaj je pred tabo težko obdobje a boš prebolela, še vsak je. Bila sem v podobni situaciji kot ti, se 100 krat vprašala zakaj se to meni dogaja in na koncu ugotovila,da sem se iz te zveze vendarle veliko naučila in da sem danes močnejša, samozavestnejša in pametnejša.
Ni treba, da sta prijatelja, če ti bo samo huje, ko ga vidiš in nič ni narobe če se človek kdaj zjoka in si da duška, vse to je del prebolevanja, ki se žal ne zgodi iz danes na jutri.

Drži se !

Jaz sem prekinila vse stike z bivšimi. Ker so z razlogom bivši. 😉

Jaz sem prekinila vse stike z bivšimi. Ker so z razlogom bivši. ;)[/quote]

tema je stara 4 leta in kako jo le najdeš?!


Meni ob strani.

Tako ukrepaš, če želiš imeti čiste račune, saj boš potem dejansko vedel, da je treba zapret vrata za sabo. Enim se bolj dopade, če se smejo vračat.

Sam sem z bivšo prekinil stike, ker pač ne morem biti prijatelj z osebo, ki sem jo nekoč ljubil.. drugače pa sva se skupaj odločila, da končava zvezo in ne morem reči kakšne slabe besede za njo.

Z bivšimi se samo pozdravim, kadar se srečamo, ker se ravno pretvarjat ne morem, da jih ne poznam. Pa na srečo jih ni veliko 🙂

So bivši z razlogom, zato tudi nismo v prijateljskih odnos, vsekakor pa ne obujam spominov. Nekaj časa je trajalo da sem zadnjega bivšega tega tudi naučila. Ker je imel vmes 2x preblisk in bi obujal stike in imel zvezo, pa bi se videl, jaz pa se tega ne grem.

Stuhtat je treba kaj je šlo narobe in se pomaknit naprej. Včasih je dobro vzeti pavzo, da predelaš in zrasteš, da ne poletiš kar v novo zvezo in pobereš prvega/prvo, ki gre mimo in po možnosti isti “šmorn” naprej.

Prvo imam med prijatelji na FB, to pa je vse. Nisva v stiku, si ne piševa.
Z drugo od konca zveze nisva v stiku, poleg tega sem ji več kot eno leto pozneje napisal, kar ji gre. Zaradi določene zadeve me je 1,5 leta po koncu zveze odstranila s FB. K.S. ex. Ž., preklet naj bo dan, ko sem te spoznal.
Tretjo sem do nedavnega imel med prijatelji na FB, toda kaže da je deaktivirala profil. Po koncu zveze sva imela besedni dvoboj preko maila, potem pa nobenih stikov več.

Eno, s katero sem imel kratkotrajno romanco, sem aprila po skoraj 4 letih srečal na ulici. Malce sva poklepetala, nato pa šla naprej.

Z maloštevilnimi nekdanjimi ljubimci nimam “izkušenj”, ker jih redko srečam. Stikov ne vzdržujemo, ker so se naše poti razšle. Kadar se prekrižajo, oni pozdravijo in jaz nadaljujem pogovor.

Spogledovanje izpred nekaj let pa je bilo samo to, spogledovanje. Ker nikoli ni bilo del mojega življenja, vanj danes ne vlagam svoje energije in je tudi v prihodnosti ne bom. Ne maram, ko mi nekdo poskuša svojo verzijo dogajanj prodati kot moje videnje, cenim pa moške, ki spoštujejo moj življenjski prostor in se ne skušajo vriniti vanj, ki se zavedajo, da niso središče mojega življenja in si ne prisvajajo neupravičeno in nerazumljeno mojih misli in besed, ker vedo, da te nimajo nič opraviti z njimi.

Prvo imam med prijatelji na FB, to pa je vse. Nisva v stiku, si ne piševa.
Z drugo od konca zveze nisva v stiku, poleg tega sem ji več kot eno leto pozneje napisal, kar ji gre. Zaradi določene zadeve me je 1,5 leta po koncu zveze odstranila s FB. Operna pevka K. S. ex Ž., preklet naj bo dan, ko sem te spoznal.
Tretjo sem do nedavnega imel med prijatelji na FB, toda kaže da je deaktivirala profil. Po koncu zveze sva imela besedni dvoboj preko maila, potem pa nobenih stikov več.

Eno, s katero sem imel kratkotrajno romanco, sem aprila po skoraj 4 letih srečal na ulici. Malce sva poklepetala, nato pa šla naprej.

New Report

Close