Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Kako zveš da te vara? Kaj narediti ko zveš da te vara ???

Kako zveš da te vara? Kaj narediti ko zveš da te vara ???

Nekega dne sem malo sla na njegov fb profil saj je imel rac. vklopljen. Sla sem med njegova sporocila in videla da si z neko punco pise o “tistih” stvareh :/ povedala sem mu za to in je rekel da mu nic ne pomeni in da se nebota vec pogovarjala. Zbrisal jo je iz fb.ja. Meni je bilo to seveda zelo prav ampak nemorem poztega pozabiti. Vsaki dan imam to v glavi. Fanta imam zelo rada ampak ti pogovori ki sem jih videla mi ne gredo iz glave. Kaj naj naredim? :/

sarah1993 in ti mu verjameš, da se ne bo več dopisoval?? Sigurno se bo, le da bo bolj pazljiv. Če ne preko fbja pa preko smsev, ko tebe ne bo poleg.

Moje osebno mnenje, brez zamere. Ljudje se moramo zavedati, da smo občutljiva bitja 🙂 in da varanje prinese izredno bolečino sigurno in težko obdobje. Vendar moje mnenje je, da ko partner izve, da ga partner vara kljub bolečini, kljub otrokom ( ki so izredno bistri, prilagodljivi in itd….bolj kot odrasli ..samo odrasli svoje tegobe in žalosti prenesemo na njih ) se zaključi to obdobje življenja in se gre naprej. Tako ženske kot ponavadi zaključijo. Rez.

Meni je res mučno gledati ljudi, ki se nenormalno mučijo, matrajo, da prebolijo varanje s tem ko ostanajo z partnerjem, ki je varal. Pa to je zame taka oblika mučenja človeka, da nimam besed. Dajmo nalijmo si čistega vina. Stran in bolečina bo pozabljena kmalu. To je življenje vsakemu se lahko narediti treba pa je iti naprej.

LP

Če katera ne ve ali jo vara, pa bi rada zvedela naj mi pošlje mail na
[email protected] za dodatne informacije.

Daj kristjan.o mal več povej, razganja nas od firbca

Mene zanima, kako ženi dokazati, da jo ne varam.Ona ima ta občutek ves čas, jaz pa vem da jo ne.Najde vse mogoče variante iz preteklosti in sedanjosti.

Spoštovani,

tega, da ne varate, žal ne morete dokazati, če vam partnerka ne verjame. Pri vaju oz. pri njej je drug problem, ne zaupa vam, in najbrž tudi drugim ljudem ne zaupa. Možno je, da sama meni, da ni vredna ljubezni in (nezavedno) išče dokaze, ki ne obstajajo, da bi dokazala svoje napačno mnenje “da ni vredna ljubezni in da je nihče ne more imeti rad”. Predlagajte ji strokovno pomoč. Lahko individualno ali pa partnersko svetovanje.

Lepo vas pozdravljam,

Elena Kecman transakcijska analitičarka - svetovalka E-pošta: [email protected]

Jaz se trenutno ločujem,varal me je dve leti doma pa vse normalno z ljubico sta dobila otroka,kako sem ga dobila?”za praznike je bil na službenem potovanju”rodila je ljubica in je bil ob njej,soseda pa dela v bolnici …….

Sploh si ne predstavljam tega kar se ti je zgodilo. Sicer se je men tud, da sem zdaj zvedela med prazniki, ko naj bi bil na službenih feštah pa je bil z drugo.Doma pa dva majhna otroka, ki ga čakata iz dneva v dan..in jaz seveda….kap.Ne razumem tega sveta…podlosti…Ampak ker ve kaj ima on bi bil seveda rad z mano do konca življenja, ker druge niso nč proti men pravi…bla,bla,bla.
Kaj vidva imata kaj otrok?

To ni še nič, men se to dogaja nonstop.

Jaz sem tudi izvedela pred kratkim. Poročena, z otrokom. Sem našla slike, ki mu jih je pošiljala po sms-ih. Da ne povem kakšnih:-( Šok do konca. Nimam pojma kako naprej, boli me pa do kosti. Tako, da dobro vem kaj prestajate punce…

Kaj se ti dogaja nonstop?

Ko tule prebiram vaše zapise si ne morem,da ne napišem še sama svoj del.
Sama se doživela izkušnjo,ki je vsaj zame nemoralna.Ne nenormalna,ampak skrajno nemoralna.

Že zelo dogo sumim moža,da se nekaj dogaja,skrivanje s telefonom na najbolj nemogočih mestih,pretvarjanje,da dela na računalniku (je namreč s.p.),skrivanje elektronskih naslovov,izogibanje odgovorom na vprašanja,odmaknjenost,iskanje izgovorov zakaj mora od doma etc.Ljudje ne filozofirajte,če opazuješ opaziš spremembe. In glej ga zlomka,čisto po naključju,so začele padati maske,ujel se je sam v svojo past.Naj omenim,da je zelo spreten manipulator z resnico,polresnico,lažmi.Sposoben je nekoga prepričati,da kar sam počne počne nekdo drug.Skratka ujeli smo ga kako smsa z poročeno žensko,jo nagovarja s srček,moja medvedka,ji pošilja ljubezenke pesmi preko e-pošte.Obljubi da ne bo več,da je izbrisal številko iz imenika.No,vse kar je naredil je bil izbris številke ,smsanje pa je nadaljev takoj po pogovoru.Celo tako daleč je šel,da je začel obtoževati kar vse,da počno stvari ,ki jih sam počne.
Vsak mesec je napisal povprečno 600 sms od tega mesečno 500 sms na vedno isto številko.Saj je brihten samo ne dovolj,ker je uporabljal tudi aplikacijo Najdi.si SMS.Danes po 7 mesecih početja trdi,da je vse pocel zaradi heca. Svašta.Kdo mu verjame? Jaz kar ne.Me zanima vaše mnenje.

Menim, da če mu ne verjameš, nisi neinteligentno bitje. Kaj boš pa sedaj naredila z njim? Nič?

Kaj še počneš ob takšnem človeku? Ti je všeč, da te ima takole za norca in te ponižuje?

Joj ne vem kje bi začela,tolk bi imela tega za napisat,sam……Vsi vse kr ste napisal drži po eni in drugi strani,sam ženske smo 100% same za vse krive.Jst priznam,pa mi ni lepo in prav da sem tudi to doživela,da me je varau in to ne 1x…..kOT JE NEKDO PISAU TEL SKRIVAU-Z NJIM SPAU,UGAŠAU ITD….Ženske pride minuta,ko se ne bo zavedau,da je mobitej kje pozabu,ga dal po tihem,pa ga vzemite in prepišite vse tel št,preglejte sms itd,pa se boste prepričale če je vse to res,kr sumite.Pri meni je bilo vs eres-ŽAU! Pa sm ga vpršala in bla,bla in vedno je najdu izgovor,da vam še nazadnje to napišem,SEDAJ 2 MECEDA NAZAJ,sem ga dobila in imel tel št skrito pod MOŠKO IME,pa mi reče in laže da to je moški,ki je od sodelavca kolega dela na banki in neki……Mislim da ne pišem,ki mi gre sam na kozlanje,kako more tko mislit,da sem tko trda.
Sam to vam povem ženske,postavite ga pred dejstvo,naj konča ali oddide-IMEJTE SE RADE,SPOŠTUJTE SEBE IN OTROKE!!!
Jst priznam da ne morem tega narediti in to zaradi OTROK ki jih imam z niim. Ampak edaj,lani novembra sem zbole-ledvice,neki mi najdli na levi ledvici in sem mu povedala,ker sprva nisem hotela,sem si mislila,sej bom umrla,dobesedno tako sem mislila.

Ja in še to ko mu nazadnje najdla to št po moškim imenom,ni utegnu izbrisat sms,ko mu ga je ona 1x poslala in v njem pisalo:…….če ne misliš priti kmalu bom šla domol.Zmenjana sva bila ob 12-h!
SEDAJ VAS PA LEPO PROSIM A TO JE MOŠKI????

DALA SEM SI V GLAVO,NEJ IMA DRUGO KO GA JEBE,SAM TUDI JST BOM UŽIVALA KOT BOM SAMA ŽELELA IN BO MENI PASALO.Ker je on šofer in ga ni tudi po 2-3 mesece včasih,pa grem jst vn plesat na pijače z kolegicami,kolegi,pa otroke klicari kje je mama itd….Veste kako mu vedno zabijem ko mi kej omeni o sexu z drugim,kao da se gonim itd-SAMO TISTI SMS MU POŠLJEM KOT MU GA JE ON,pa je tiho!!!!!

No, sama sem neuma, zelo. Vseskozi sem vedela da nekaj dogaja, ob priliki prečekirala telefon – ja ja, da nebi kje kaj imel shranjeno! Naivnica sem bila. No, tudi neumna, kot bo sledilo.
Skratka – pooo dolgem času sem zahtevala izpiske. Vedela sem- če se ne strinja bom vedela, če se bo strinjal, bo pestro. In nisem zastonj sumila. Vsi obiski trgovin, odhodi v službo, v službi,… vsak prosti trenutek sta bila na vezi. In to z osebo, katera je bila pred časom naredila velik pok v najinem zakonu, za katero sva se dogovorila, da absolutno nobenih stikov (to je celo mož predlagal), zaradi miru doma, da bo podkrepil vse besede, je menjal še službo. Vse pa je bil pesek v oči. Trenutno sva v fazi kaj bi sledilo – seveda ne smem pozabiti – mož mi ponovno obljubla (ne kar misli, ampak kar bi se naj spodobilo, očitno), sama želim ločitev. Na željo otrok (ter moža) sem pristala na zakonsko svetovanje – če ga bo mož sploh izpeljal, sama ne bom klicala, se dogovarjala… Ne verjamem več obljubam, odselil se je v drugo sobo (sam, ker sem rekla da grem iz hiše jaz ali on). Na srečo je hiša dovolj velika. Verjamem da mu je trenutno mogoče res žal za vse, kaj pa, bo čez mesec dni ali dva? Ga bo ponovno premamila?
Naj nebi nič imela – me ne briga. Vem da je lagal, šel preko najinega skupnega dogovora, obsedeno kontaktiral z njo (v celem mesecu se midva nisva toliko slišala, kot se je z njo v dobrih dveh – treh dnevih). Vem pa definitivno nekaj – če greva na svetovanje, če slučajno ne greva narazen – določeni pogoji in preverjanja bodo (z moje strani). In če kaj odkrijem oz najdem, da je lagal – zna “slučajno” dobivati znake kakšne bolezni. In če kaj, to mislim resno. In to tudi – pogoj, da podpiše papir, če pride ponovno do take zadeve, odide iz hiše samo s svojimi oblekami. Vse pusti meni ter otrokom. Ne bom več slepo verjela, opekla sem se, očitno je pač človek bolan. Bomo videli, ko bo čas za pogovor o najdaljni usodi najinega zakona.

Najbolje je podpisati predporočno pogodbo, tako kot jo imava midva z mojim, kjer enostavno piše, da tisti, ki prvi prevara in je prevara odkrita (ko pač je – itak se vedno vse izve – slej ko prej), pusti drugemu partnerju čisto vse.To pomeni, pobere svoje cunje, zobno krtačko in gre kamor mu želi srce.
Drugo je, če se sporazumno razideva, preden do prevar, laganja, skrivanja…itd sploh pride. Fair play se mi zdi.

Anita 31, mislim da tvoja pogodba na naših sodiščih ne pije vode….žal

Sori, ampak taka pogodba je nična..Pri nas predporočne pogodbe ne veljajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close