Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Kako zveš da te vara? Kaj narediti ko zveš da te vara ???

Kako zveš da te vara? Kaj narediti ko zveš da te vara ???

Pokliči jo…
Tale tvoj je očitno nagnjen na varanje, verjetno kar naprej flirta, mogoče za kakšno njegovo še veš ne… priznal ti tako ne bo. Kako priti do nje, jah ne vem, skrij se nekam kjer dela in ko bo prišla ven, jo zahaklaj, ali pa pokliči. Saj ona pač ni toliko kriva kot tvoj dedec.. zato jezo nanj stresi, njej pa povej, da je pesjan, magar povej še ostale, s katerimi te je varal., nekako odpri ji oči, da bo vedela, da se zapleta s hudo hudo varalico, ma groza res!!
kaki to “deci” obstajajo, to ni d od deca!!

To se pa res enostavno loči, drugega ti ne preostane, ker te bo varal kot te že je, še naprej.

Za njega pomeni “zakon”, da ga ti pereš in hraniš (krmiš) on se pa z drugimi valja….
Če je to tudi zate “zakon” potem nadaljuj, oprosti mu še x krat, ker is itak ti kriva …..

Jao meni 🙁

Kako hecni odgovori.
Komentar je bil v smislu, da ne zna nehat bit ljubica, deli nasvete s stališča, kako so moški dejansko ubožčki, ki od ženskih zmajev v obliki žene zbežijo k tako prijaznim in vsedopuščujočim ljubicam. Se pravi, če bodo žene drugačne, bodo te bisere od moških uspele obdržat. Se čisto strinjam, da nima smisla biti v neki zvezi, kjer se moraš it detektiva. Ampak ljudje nismo popolni, v vsaki zvezi kdaj pride tudi do nesporazumov, do nerazumevanja in nezmožnosti čutiti drugega. Teh problemov pa iskanje utehe v tuji postelji ter posledično laganje partnerju ne pomaga rešiti. Za dober odnos sta potrebna dva, ki si to želita, 100% popolna ženska tega ne more doseči, če ni odmeva na drugi strani. Skrivna zveza se zdi popolna, ker obsega tako majhen del resničnega življenja in razen, da jo je treba skrivati, ne prinaša drugih preizkušenj, ki jih nudi dejansko življenje v paru.
Za tretji: seveda se ločijo predvsem prevarane žene, kje neki pa trdim vse to kar mi očitaš.
Še najbolj smešno pa je, da bi se sedaj ženske tukaj prepirale med seboj, biseri se tačas pa po jajcih praskajo in načrtujejo nove podvige.

HVALA VSEM ZA NASVET IN SPODBUDO,ZDAJ VEM KAJ MI JE NAREDITI. LOČITI SE. NJEJ SM PA ŽE POVEDALA DANES KAJ IN KAKO NA MIREN NAČIN IN JE REKLA DA GA NOČE VEČ VIDET,KAKORKOLI ŽE. JST NOČEM VEČ TAKO ŽIVET, Z PRAZNIMI OBLJUBAMI!!!!!!!!!! DANES SM ŠLA K PRIJATELJICI IN BOM TUKAJ DO JUTRI,POTEM MU PA POVEM DA SE HOČEM LOČIT. HVALA VSEM!!!!!!!!!!!!

a se pogovorive po mailu?

Šesti čut pove vse. Mislim pa, da je čas za slovo.

Želim ti, da bi ločitev kar se da najlažje prenesla in bi se čimprej pobrala in zaživela na novo.

A bi se dalo to dogovoriti preko zasebnega sporočila, ne bi maila kar takole “obelodanila” na forumu?

matej23, mene pa tudi zanima tista napravica?
pa še nedko je omenjal spy proram na mobilcu – kako se to izvede, da dotični ne ve?
hvala

Vsi tisti, ki se sprašujete, ali vas vara???

Zakaj rabite potrditev? Da boste lahko zaključili zvezo s prepričanjem- ja on je kriv- ljubico ima.
Res rabite to zavoljo sebe? Morda rabite to zaradi boljše prepričljivosti na sodišču, pa še to ne. Na delitev premoženja ljubica ne bo vplivala.
A se vam ne zdi, da bo ljubica samo objekt na katerega boste vsipale vso gnojnico leta bolanega odnosa.
Kjer je ljubezen, ni dvomov in ni sumničenj in ni slutenj.
Ko se pojavljajo detektivske misli je čas za ločitev. Čas je, verjemite. Na partnerja vas veže le še rutina.
Zaključite to. Zakaj bi vas moralo še bolj boleti.
Ko boste ločene boste izvedele vse. Ljudje vam bodo na pladnju nosili podatke o tej in o prejšnji. Naslajali se bodo ob vasi zgroženosti. Če bi ostali v zvezi pa bi vsi pridno molčali.
Odnosov se ne da zdraviti, ker se ljudi ne da spreminjati.
Življenje se ne konča z zakonskim brodolomom, ampak se šele pričenja.

jaz vem za eno varjanto ki ziher izveš ali te vara ali ne…pusti mi meil ti napišem.

Javi, daj prosim tudi meni pošlji na mail

[email protected]

Javi pa meni tudi prosim pošlji na mail
[email protected]
Hvala!

Hei,
vidim da se teh stvari veliko dogaja. Groznoooo, popolnoma ogorcena nad “odraslim” zivljenjem …
Javi, tudi jaz bi prosila, ce mi posljes na mjl, kako ziher izves, ce vara …

[email protected]

Kaj zdaj? Je preizkušeno? Deluje oz se varajočega najde ali dokaže varanje? Naj kdo kaj napiše oz naj javi kdor ima kakšne informacije o tem prosim.

Malo po ovinkih sprašuješ in povezuješ, ga zasleduješ in hop ga stisneš za vrat
Zaženeš vik in krik, se tak hudo zdereš, da ti ves presran obljubi, da ne bo več, pol pa mižiš, kolkor se le da, sreča nepopisna :))) dokler vaju tista s koso ne loči
To ti je reala. Vsakodnevna.

Jaz mam tudi filing da me žena vara kar naenkrat štikli da je večja kot jaz branje ljubezen. romanov med vikendom na morju…! Pa tiste fore te pokliče v službo kje si kaj počneš potem pa kr telefon crkne…mislim da doč pode pa še kr pravi da sm nor sicer sem si pridobil tel klice in ni razbrati nc samo da me dostikrat ob določeni uri poklice….in še kr pa kr ! Tako da sem si umislil detektiva pa da vidm…sem ji omenil da če želi da se ločiva …..pa noče slišat!Sem si pa zarekel če ma poročenga bo prvi dan dobila slike njegova žena…..! Zajeban filing pa 17 letih zakona!

Kaj češ fotke pošiljat, mu ne bi raje kar žene poslal, če ga/se že ima/ta tak rada !!
Ja zakaj bi se pa ločila če lahko sedi/ta na dveh stolih??!!
Ti se lahko ločiš kadarkoli hočeš, saj ne rabiš njene privolitve ali pač? Nisi tolk samostojen?
Kaj ko bi jo ob teh klicih ob določenih urah počakal na licu mesta, bi verjetno ne rabil detektiva, da bi zvedel s kom je, ko ji telefon crkne…. zelo uporabna in priročna fora prevarantov….da majo mir…

Oj

Imam problem. In sicer, moja draga oseba ne more pozabiti, noce pozabiti in se videva recimo enkrat na 14 dni iz svojim “bivšim”. MIdva sva skupaj ze 5 mesecev, spiva skupaj, sva skoraj 24 ur na dan skupaj, in je vse lepo in vredu. Vse dokler si zvecer ne zacne pisati z bivsim, pravi da ga ne more kar tako skenslati ampak da hoce ostati z mano. Meni gre to tako na zivce da nevem kaj naj naredim, kajti jo imam zelo rad.

Lp
xxx

New Report

Close