Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Kako zveš da te vara? Kaj narediti ko zveš da te vara ???

Kako zveš da te vara? Kaj narediti ko zveš da te vara ???

Najprej moža prevaraš, to počneš leto in več tako na čustveni, kot telesni ravni, potem ga zapustiš in za konec si jemlješ še pravico pregledovati njegove telefonske klice. Kakšen je vzrok za takšno početje? Mislim, a je to bolano ali ni?

Ja pa sej v tem je poanta!!! Naj ženska neha zganjat ljubosumnost in gnajviti brez osnove in brez veze. Naj ne razmišlja, da se bo s tipom o tej temi lahko “pogovarjala” (tipi to vedno brez izjeme razumejo kot gnavljenje in posledice je napisal Boom!!!) temveč naj si najprej od A do E razjasni situacijo. Realno, hladnokrvno in brez ljubosumnosti (no če ji je to težko naj gre najprej na psihoterapijo, da jo skulirajo). Njeno psihično stanje je trenutno največja ovira za razumevanje situacije in za kakršnokoli razreševanje. Naj neha gnjavit tipu temveč naj gre v detektivsko akcijo, skulirano in za zabavo ne pa z bolestnim občutkom kaj mora vendar odkrit, saj zato pa pisarim tko bizarno, da ji bo jasno. Nikjer nisem zapisala, da iz njenega opisa sklepam, da jo vara, koraki pa niso paralelni temveč lahko le sledijo eden drugemu – zato pa abeceda 🙂 Vsak korak nastopi le ko je že izpolnjen prejšnji, a je to jasno? Je pa tudi ona postavila zelo jasno vprašanje kako izvedeti,d a so domneve renične in kako postopati, če so res takšne kot sumiš. Ker diagnosticirat preko foruma (al pa v živo) ali nekdo vara ali ne na podlagi opisa je popolnoma nemogoče! To se lahko ugotovi le če ga zalotiš na drugi in nič drugače.[/quote]

Ja, za zvezo je definitivno boljše, da človeka zasleduješ kot en ornk pogovor. To še utrdi zdrave temelje ljubezni in jo okrepi.

Uf dobila sem kar precej informacij… treba se bo vsest in dobro premislit na kak način bom pristopla k temu… Pomojem je najpametnejše da grem kar vdetektivsko akcijo.. tisto z pogovori se mi ne zdi pametno.. po logiki bi takoj vedel da je najbolše prekinit stike al pa nekaj… nvm … bom še premislila preden se spustim v akcijo =)
Hvala vsem za nasvete =)

No lahko ti zagotovim, da sta točki I in J povsem nezdružljivi. Ne samo, da je točka I skrajno nezakonita in relativno lahko dokazljiva – je tudi prvovrsten pravni strel v nogo, ker se takoj pojavi sum za motiv tvojega dejanja (lahko te obtožijo, da je motiv protizakonita pridobitev sredstve… kar je tehnično celo res), tako da na koncu lahko celo izgubiš vse.

Takop da “Pamet v roke” – pamet v roke, daješ nekaj zelo slabih nasvotov, ki lahko človeka celo spravijo v zapor (sicer samo teoretično, samo vseeno!).

No lahko ti zagotovim, da sta točki I in J povsem nezdružljivi. Ne samo, da je točka I skrajno nezakonita in relativno lahko dokazljiva – je tudi prvovrsten pravni strel v nogo, ker se takoj pojavi sum za motiv tvojega dejanja (lahko te obtožijo, da je motiv protizakonita pridobitev sredstve… kar je tehnično celo res), tako da na koncu lahko celo izgubiš vse.

Takop da “Pamet v roke” – pamet v roke, daješ nekaj zelo slabih nasvotov, ki lahko človeka celo spravijo v zapor (sicer samo teoretično, samo vseeno!).[/quote]

Močno se motiš!!!!

Ravno kopiranje prometa na vseh njegovih računih (zlata vreden nasvet moje zlate odvetnice!!!) za čas trajanja zakonske zveze, njegovih izpiskov kartic in ostalega mi sedaj služi za korektne dokaze pri naših ultraglupih in nevestnih sodnicah, ki poslušajo neskončno lažnjive kljukce in berejo njihove lažnive nebuloze, ki jih na sodišča pošiljajo v svojih glupih vlogah. Škoda, da jih za laganje ne kaznujejo, ampak so preveč nesposobne, vendar, če podaš korektne in poštene dokaze pol vsaj lažnivih gluposti ne upoštevajo kot pričanja ali dokaze (žal tudi korektnih in jasnih trditev podptih z dokazi, ki bi jih moralo samo sodišče pridobiti po uradni dolžnosti ne). Če tega ne bi naredila bi obveljale vse lažnive trditve (ki bi me stale nekaj stojurčkov mimogrede ) – tako pač lažnivci, varalice in podbni tiči lažejo in kradejo vsevprek!!! in izkoriščajo pravne nesmisle nepravne države slovenije. Ta podla varalica, kaj pa so drugega kot experti v laganju, v svoji neverjetni pohlepnosti (jajaja na novo je treba lažni utisak delat in se bogatga snubca prikazovat, hahahaha) sproducira toliko, da nobne pošten človek nima tako razvite domišljije, da bi mu kaj takega padlo na pamet.

Žal mi je edinoleto, da sem zaradi svoje prevelike poštenosti pustila vso skupno družinsko dokumentacijo nedoktaknjeno – on itak sploh ni vedel kaj je notri, saj je bil preveč len in glup, da bi se bil pripravljen ukvarjati z gospodarskimi zadevami (je raje okol po drugih babah skakal in zapravljal ženin denar!!!).

Meni je moja odvetnica rekla naj se resnično skuliram in poskrbim samo za gospodarne zadeve in ni mi žal, čepra vpostopki zaradi ultravisoke nadzvočne hitrosti dela slovenskih sodišč še vedno potekajo. Tko da, punca pamet v roke, če imaš zaradi sumničenj ali ljubosumja psihične težave takoj na kuliranje k psihologu, glede svoje prihodnosti pa hitro po informacije k pravnikom.

@Pamet v roke.

Poglej pravim samo, da se zelo izplača vedno preveriti, da ne počneš kaj nezakonitega (lahko recimo vprašaš odvetnika)- uničevanje tujih dokumentov je žal nezakonito in se ti lahko maščuje. Lahko. Ne nujno, samo zakaj riniti v težave?

Do pravičnega deleža pri ločitvi lahko prideš z lahkoto tudi brez kršenja zakonov.

Mission impossible v SLO, verjemi. Preveč zgodb in primerov poznam, da bi lahko rekla kaj takega! Kjerkoli se vmeša sodstvo in ostale bulšit institucije tam ni pravičnosti. Večji lažnivec, kradljivec in baraba kot si bolše prideš skozi v teh kolesjih – nedvoumno. In če si v zakonu z varalico, ki je itak lažnivec potem imaš pri institucijah velike težave, ker tam lažnivci odlično pridejo skozi.

Torej, dokaze je potrebno pridobit ali jih pa uporabiš kot dokaz tudi na sodišču pa je potem stvar odvetnika in zakonitosti.

Matej23, zelo bi bila hvaležna za kakšen bolj konkreten podatek za kakšno malo napravico gre?

nekaj ne razumem..kako lahko zivite z osebo, kateri ne zaupate? pa to se morate non stop zret kje je, kaj dela, itd. Pejte stran od take osebe.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Ženske pajki, detektivi, Ripi Kirbiji in Lare Kroft…….

koliko domišljije (in hudobije) se da prebrat v zgornjih postih. pa saj ni čudno, da si dedec najde ljubico če je doma huje kot na UDBI….

Njahujše od vsega je nezaupanje….. evo mogoče smo prišli do tega, kaj imajo ljubice kar žene nimajo….

ljubici lahko mirno pove vse…. ljubica ve, kaj se dogaja in sprejme ali pa tudi ne…. stvar odločitve…

ampak (po navadi, so izjeme) ne tečnari, ne dramatizira, ne dvomi, ne zaslišuje….

Žene, če hočte imet dedce doma pamet v glavo, polek žene bodite še ljubica pa bo vse dobro

@vedno zvesta. Napiši mi kakšen mail, pa ti pošljem podatke.

lp.

za ne zna nehat bit ljubica
mož ti je ušel, ljubimec se ne bo nikoli ločil, sedaj bi pa rada delila nasvete drugim hahahahaha

Srečni ljubimec, kako si ti ena preprosta duša…….nikdar ne boš razumel. Pa tudi srečni ljubimec ne boš nikoli.

Morda se bo pa žena ločila?
Zakaj si mnenja,da prevarane ženske nimamo ne moči ,ne pameti,da bi se ločile od človeka,ki te laže in vara,zakaj bi moral biti pobudnik ločitve ravno varajoči mož,ko bi se,če bi se,nekoč odločil za ljubico?
Smo žene tako malo vredne,da smo po prevari prepuščene na milost in nemilost moža?
NE!
Mar moramo ženske vse tolerirati v imenu ljubezni in družine,smo primorane ignorirati svojo srečo in svoje zdravje tako psihično kot fizično?
Obstajajo tudi pogumne ženske,vendar jih ti očitno ne poznaš.V svojem malem svetu delaš svoje male zaključke.
Poročena sem tretjič.Prvič vdova,drugi me je varal,v tretje gre pa rado.

srečni ljubimec 🙂 ….. ja kaj pa naj, ko sem pa probala oba “deserta” 🙂

In, kateri je tebe osrečil :-)?

Pozdravljeni,
pišem vam ker si ne znam pomagat. Mož me je pred 5 leti preval z prijateljico,razmerje je trajalo nekaj mesecev,naslednje leto me je prevaral z mojo poročno pričo in ko sm vse zvedela in mu povedala ni hotel priznati. čez nekaj dni je vse priznal in rekel da sm jst kriva,ker je premalo sexa doma.potem sva se dogovorila da tega več ne bo počel in da rešiva najin zakon. Jst sm mislila da bom lahko šla čez vse to,ampak nism mogla. po treh mesecih me je zadela velika bolečina in nism vedela kaj,kako naprej. Pred tremi dnevi sm slučajno odprla možev meil,zgodovino pogovorov in videla da si je dopisoval z sodelavko,nič ne bi rekla,če bi si pisala normalno,tako sm pa brala,kako se pogrešata in kako so mu všeč njene oči in hotu je njeno golo sliko prek telefona,pa je rekla da se slabo vidi,da jo bo pelu na 8urni izlet,pa da bi bla onadva za skupi,pa da bi jo ugrabil,pa da je nor nanjo,pa da bi k njej prišu ampak da se boji če bi njen mož prišu,posodu ji je najino masažo in potem sta se dogovarjala da bi prišel drugi dan dopoldan k njej k je sama,njen mož je bil doma in sta si pisala take stvari. moj jo je kr naprej spraševal,če njen kj vidi kar si pišeta in je rekla da ne,potem pa ….mu je poslala svoje slike,katere je zbrisal,da jst ne vidim, in ko sm mu povedala da imam občutek da se z njima nekaj dogaja je vse zanikal. potem sem zvedela od nekoga k mu je moj zaupal, da mu je ona všeč in da sta sexala na sindikalnem izletu mi je poču film. On vse zanika,da sta samo prijatelja in da se dobr razumeta in da se lahk z njo normalno pogovarja o vsem.Sm mu rekla,če mu je tolk do nje,POTEM SE LOČIVA IN JE REKU DA SE ON NOČE. SM GA VPARAŠALA KAJ BI NAREDIL,ČE BI SE JAZ KJUB TEMU HOTLA LOČIT,JE REKU DA BI POSKUSU OBDRŽAT NAJIN ZAKON. Jaz več ne vem kaj naj naredim, zato vas prosim za nasvet. Obupana in prevarana.

Loči se.

A tebi ni jasno, da te očitno vara z njo?? Kakšen dokaz pa še rabiš? Saj si vse prebrala… kaj še rabiš, da bi končno šla? A ni že dovolj, da si takšne pišeta- več kot očitno se nekaj dogaja!!

Dvakrat te je že prevaral prej, zdaj se piše s sodelavko…. KAJ HUDIČA ŠE DELAŠ Z NJIM?????

(pa ne, nisi ti kriva, za prevaro je kriv mož, ker se je zavestno podal v to)!

Ja on bi poskušal obdržati zakon?? Phaha, ja tako da bi te še bolj pretkano varal, daj daj ženska, loči se, verjami, da te bo varal še naprej. Al raje trpiš ob takem “decu”?

Groza res!!

(tudi če bi se ti hotela ločiti, te on nima pravice zadrževati v zakonu in če bi bla ločitev s tožbo, bi te sodišče itak razvezalo, ker te nima noben pravice zadrževati v zakonu- upam, da ti je to jasno)Da te ne bi slučajno zdaj mož s tem sekiral še… ma groza res, kva delaš še z njim?!! Jaz bi mu tist računalnik uničla.. Zdej pa itak da ne bo priznal, haloo, valda se zmišljuje, sam itak si sama videla resnico! A mata kej otrok?? Če mata, potem še tolk boljš, da gresta narazen, ker otroci pa res ne rabijo odraščati ob takem varališkem fotru, pa mami ki se žre in trpi!!!

ma za zadavit res!

Vprašaj ga, kaj je sodelavki všeč in teci to kupit, da ji bo nesel naslednjič, ko ga bo šel vtikat vanjo.

Miriam,
hvala ti za spodbudo,danes sm šla k kolegici in bom pr njej prespala. Imava hčerko (hvalabogu na počitnicah pri mojih starših) in nebi rada da še ona trpi. Danes sm zvedla,da ni edina sodelavka k naj bi z njo imel razmerje.Sedaj vem,da nisem jaz kriva in da mi je nekdo moral odpreti oči. Samo zanima me ali naj tej njegovi sodelavki stopim pred oči in ji povem svoje????

New Report

Close