Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako zadovoljiti žensko z majhnim penisom?

Kako zadovoljiti žensko z majhnim penisom?

temu se reče namerno pretiravanje za poudarek pointa mudel.

🙂 Točno tako , žal eni ne razumejo.. IQ?? 🙂

nwm.. men se še zdej ne zdi da je to tako hotla povedat hh…nima veze…

Še vedno ostajam pri mnenju, da ni pomembna velikost ampak obseg – debelina. Fant ne sekiraj se. Če je debel bo zadovoljeval :-). Verjemi pa, da te to ne sme skrbeti, ker če boš nesamozavesten in sramežljiv bo težje doseči, da bo sex fantastičen (lar bi mogel biti cilj sexa, a v večini zvezah, na žalost, ni). Sploh pa veliko bolje je sexati z malimi kot velikimi in z debelimi kot tankimi. 🙂
Torej fantje, ki imate dolge in tanke in samozavest, ki misli le nase… Spustite se z oblakov…

@neumnosti

Kaj pa je zate dolg in tanek penis…. npr. povprečen obseg penisa je 13 cm…kar se mi zdi čisto dovolj… in seveda bo 14cm dolg penis izgledal debelejši kot 20 cm penis, če imata isti obseg (13cm). Penisi, ki so dajši (19+) imajo zelo zelo redko obseg manj kot 13 cm…

Je 13cm obsega zate premalo?

tebi se mogoče zdi dovolj, ampak glede na ime ki ga uporabljaš nisi ženska, tako da ne veš in ne vem kako se ti lahko zdi.

razen če imaš kaj izkušenj pri prejemanju anale?

Napisal sem da se mi zdi da je to dovolj ker se moje partnerice niso pritoževale in doživljale orgazme brez problemov, tako sklepam da je dovolj (obseg je recimo 13.5) ampak tudi pol cm manj bi 100% učinkovalo..

Sem pa na koncu zastavil tudi vprašanje, če je 13 cm njej premalo če si slučajno spregledal.

dolžina se ne čuti,važna debelina..

V svojem življenju (imam 33 let), sem imela tri moške, s katerimi sem bila intimna.

1. je imel povprečnega.. full neki lover in to, sam se je hvalil, koliko žensk je “položil”, seks z njim pa je bil tako tako… nič posebnega.

2. s katerim sem bila devet let… ima precej dolgega… vedno, ko je prodrl vame, me je kar bolelo, pa sem se navadila… pa vedno je bil nežen.. samo očitno me je motila dolžina in debelina njegovega uda.

3. s katerim sem dva meseca, ima pa najmanjšega… no, ne ravno miniaturnega.. je pa z njim seks fantastičen, ker je strasten, ker točno ve, katere so moje erogene točke, točno ve, kako je treba… in tako zelo uživam…

Tako da… po moje ni toliko odvisno od dolžine… bolj je odvisna debelina in strast moškega do ženske..

Velikost penisa je pri samem sexu še najmanjša zadeva… 99% sexa je v glavi
če tam vse štima tako kot mora,in hormoni delujejo… bo vsak penis vredu 🙂

Hočem povedati, da se za vsak vijak najde ustrezna matica.

Matjaž[/quote]

jaz pa, da so matice narejene zelo podobno, da ni razlik ala ena vagina globoka 4 cm, druga 15 in ena široka ….

v kolikor to do zdaj ne veš :)))

mislim, da maš tut ti malega, po pisanju sodeč – naj vsaj nekoliko prodre v nožnico. kje si to najdu, majke ti :)))[/quote]

spet se je oglasila ena z VELIKO piz*do :)))))

Hi!! imam vprasanje star sm 14 let in s punco se pripravljama na prvi spolni odnos in me zanima ce je to za moja leta normalno? velikost (15.2cm) in obseg je (13) zanima me ce je to dovolil za moja leta ker me skrbi da je nebom mogel zadovoljiti hvala za odgovore 🙂

http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/seksi/normalna-velikost-penisa-je

Kjer je volja, tam je pot.

Definitivno pa vem da za zadovoljitev punce sploh ne potrebujes penisa. Ne res sem poznal nekaj lejzbik in so rekle da so bile dosti bolj zadovoljne s puncami kot fanti. Brez potrebe se sekirate

Kjer je volja, tam je pot.

Glede na to da je povprecen lulcek (brez azijcev) 15cm mas res malega, pomoje da bo bolje ce kupis toy pa ji pac plastiko not zarijes, ali pa uporabi prst – je vecji.

Alternativno poglej za kaksnim tipom, pa naj te on v danko nabase, vazn da se neki dogaja.

Zadovolji jo predcasno z jezikom in s prsti. Oralno. Ljubi se z njeno pi*ko. Moj tip ima tudi majhnega, iskreno, to mi je kar motece, ampak mi jo pa polize dalec najboljse kar mi jo je kdo. Mene moj zelo vzburi oralno. Jaz njega. In se po*ukava zadnje trenutke.
Sem kr horny ratala zdaj ko se spomnim na lizanje…

Mmm jaz tudi zelo rad ližem in imam velikega, mogoče pa bi se ujela. 🙂

Jaro ti se samo tesi zenska k vidi pravo batino se ji se sline cedijo da ne govorim o p****ci

Tudi moj ima zelo malega pa tenkega, kar mi zelo pase, saj je rudi moja cespljica zelo mala in tesna, pa se analo sva pricela prakricirat, kar z vecjim ni sans.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close