Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Kako v 3 mesecih shujšati 20 kg?

Kako v 3 mesecih shujšati 20 kg?

Pozdravljena.
To ni tako enostavno. Važno nisamo dijeta ali telovadba. Tudi notranja energija telesa. Obrnite s ev DHATU CENTER v Ljubljani (www.hirudo.si) in dobite strokovni nasvet in terapijo,katera je bila v uporabi še v Tibetu.
Vabljeni.

DHATU CENTER

Pozdravljena.
To ni tako enostavno. Resnično,da tablete je samo zguba denarja in časa.
Važno ni samo dieta ali telovadba.. Tudi notranja energija telesa. Obrnite se v DHATU CENTER v Ljubljani (www.hirudo.si) in dobite strokovni nasvet in terapijo,katera je bila v uporabi še v Tibetu.
Vabljeni.

DHATU CENTER

DHATU CENTER

http://blog-ana.weebly.com/blog/v-10-tednih-10-kg-manj

Dragi moji, morate se zavedati, da je treba najprej narediti spremembo v vaših glavah, šele nato pa tudi na krožnikih… Ne govorite si, da “hujšate”. Recite si, da ste se “začeli bolj zdravo prehranjevati in da manj jeste”. Z besedo “hujšanje” daste namreč že svojemu telesu vedeti, da mu boste nekaj odrekali. Ne delajte tega.
Nič jesti je najslabše, kar lahko naredite sebi na dalji rok. Šlo bo za tako imenovan jo-jo učinek – shujšali boste resda morda hitro, ampak ne veselite se, da bo to tudi ostalo tako. S tem, ko telo prikrajšate za obroke, ki jih je on navajen in ki jih nujno potrebuje, ga prisilite, da si bo naslednjič, ko mu boste dali nekaj hrane začel delati zaloge (za primer, ko ga boste naslednjič spet stradali). In kot ste že sami ugotovili s tem ne dosežete kaj veliko.
Morda bi morali imeti nekateri izmed vas dejansko več obrokov, kot pa jih imate zdaj. Ampak MANJŠE. Normalna posledica pa bo, da boste čez npr. 2 uri spet lačni. Ampak to ni nič slabega – to je namreč pot, da boste začeli vaš želodec “krčiti”. Ker ga ne boste vedno “nabasali” s hrano in ga silili, da se širi. Želodec se bo navadil, da bo dobival manjše obroke (ki pa naj bodo hkrati tudi bolj preprosti – ne jejte 6 stvari hkrati, ker dajete s tem želodcu nepotrebno delo; dajte mu npr. največ 3 različne stvari, ki jih bo v krajšem času boljše prebavil).
Začnite torej počasi. Resda bodo šle v prvem mesecu dol morda samo 4kg (pa še to najbrž vaša odvečna voda v telesu), ampak to bo najboljši temelj, ki ga lahko daste svojemu telesu. Najboljši temelj za to, da boste dalje zmožni po pameti “hujšati” in telo ne bo deležno šokov.
Želim vam čim več motivacije in sprememb v mišljenju!.
Lp.

Just tried clashhack.net – I got free Clash of Clans gems here! Get yours too in less than one minute!! (7wnD0YJcPV)

hej…mene pa zanima kako naj shujšam v trebuh najbolj in da ta metoda deluje da ste jo že probavali v 2 mesecih če se bi dalo ker potem grem na morje in me je sram iz takšnem vampku okol hodit…prosim čim hitreje hwala vam 🙂

Kako pa ti je to uspelo

Zivjo meni so te kapsule res pomagale vsem priporocam !! Njihova fb stran je slimline-club slovenija

DIETA BREZ OGLJIKOVIH HIDRATOV – KETO DIETA

Hejla 🙂
Meni je uspelo v 2 mesecih izgubiti 15 kg in to samo z zmanjševajem porcij (pojdela sem polovico ttega kar sem prej). Ker pa me je skrbelo, da bom zaradi tega zaužila premalo hranjlivih snovi in bom še bolj lačna, sem jemala še prehranska dopolnila.

Vso srečo tudi tebi!

Katera prehranska dopolnila pa?

Malo sem raziskovala po spletu katera so najboljša za hujšanja in sem naletela na cellReset.
Sicer so od nekega priznanega nemškega podjetja, ampak se jih da dobit tudi pri nas..
Se mi zdi, da sem jih jaz naročila preko spletne strani resetyou.si 🙂

Hope you guys get in English as it’s an international lang.
I think everyone should have their own formula to lose weight. For example, I lost 29kg in 7 years ago. No doctors or medicine. I did it on my own. It wasn’t hard for me. I remember one day. I just stand on a Weighing scale And told myself It’s over. I don’t wanna live in this body anymore. I almost haven’t eaten anything for two months and got 70kg from 100. I am 179cm. So My weight wasn’t fit for me. Since then I live with this logic. I don’t want to get back that big fat body never. So I eat everything but I watch my calories and amount I also avoid to eat after 7PM. Hope it helps anyone who wants to lose weight.

[url=http://apkgameapps.com/]mod apk[/url]

Kak pa si to shujsala

lej kupi si caj Wow tea detoks, in migaj…, jaz sem v 2h mesecih šla dol za 10 kg.

Pa veliko migaj, kolesari, tek, hoja, hrib, in ne pozabi veliko pij in jej male obroke. 😉

 

Izguba 20 kg v 3 mesecih je agresiven cilj hujšanja in pomembno je, da k temu pristopimo na zdrav in trajnosten način. Tukaj je nekaj splošnih nasvetov, ki vam lahko pomagajo: Ustvarite kalorični primanjkljaj: Hujšanje zahteva porabo več kalorij, kot jih porabite. Če želite izgubiti 20 kg v 3 mesecih, morate ustvariti kalorični primanjkljaj približno 1600 kalorij na dan. To lahko dosežemo s kombinacijo prehrane in vadbe. Jejte zdravo prehrano: zdrava in uravnotežena prehrana vam lahko pomaga pri doseganju ciljev glede izgube teže. Osredotočite se na uživanje pustih beljakovin, celih zrn, sadja, zelenjave in zdravih maščob. Izogibajte se predelani hrani in hrani z visoko vsebnostjo maščob. Redno vadite: vadba vam lahko pomaga pri kurjenju kalorij in izgradnji mišic, kar lahko pospeši vaš metabolizem. Vsak dan si prizadevajte za vsaj 30 minut zmerne vadbe, kot je hitra hoja ali kolesarjenje. Spremljajte svoj napredek: redno spremljajte svojo težo in meritve, da vidite, kako napredujete. To vam lahko pomaga ostati motivirani in po potrebi prilagoditi svojo prehrano in načrt vadbe. Privoščite si dovolj počitka: Počitek je pomemben za hujšanje, saj vam lahko pomaga preprečiti prenajedanje in podpira zdrave ravni hormonov. Ciljajte na vsaj 7-8 ur spanja na noč. Poiščite strokovno pomoč: Če se trudite shujšati sami, razmislite o tem, da poiščete strokovno pomoč registriranega dietetika ali certificiranega osebnega trenerja. Ne pozabite, da je izguba 20 kg v 3 mesecih agresiven cilj in morda ni dosegljiv ali zdrav za vsakogar. Bodite potrpežljivi in prijazni do sebe ter se osredotočite na trajnostne spremembe življenjskega sloga, ki vam bodo dolgoročno pomagale ohranjati zdravo težo.

[url=http://apkgameapps.com/]mod apk[/url]

New Report

Close