Najdi forum

Pozdravljen
Rada bi te samo vprašala, da kako to, da moji predlogi niso napisani. Recimo, sončanje in kožni rak sem samo predlagala, da najbolše za sončanje je ognjičevo mazilo pa ni objavljeno kako to? hvala Elida

Ne vem zašto ste se svi okomili na marelicu.Meni tudi ne ide slovenski baš najbolje, pa se vseno rad debatiram tu.Marelico, nemoj da šljiviš ove pametnjakoviče.Jaz sam na tvojoj strani.Drž se marelico moja.

Elida, saj je objavljeno. Poglej pod uro 11:32!

Vsaj jaz te vidim!

Ne razumem, zakaj toliko zgražanja okoli marelice oz. njene slovenščine. Napiše pač najbolje, kar zna. Pojdite malo na IRC-a, pa boste videli kaj od našega lepega jezika uporabljajo pristni mladi Slovenci. Glede na to, da smo “srednjih let”, naši otroci…

Fadil ali Marelica ?

Marelica, marelica….očitno ti gre bolje srbohrvaški jezik, pa piši v njem, mislim da ni prepovedano.

Nika

Draga “marelica”,

Nič ni hudega, če nam še naprej pišeš, si dobrodošla! Vseeno pa me zanima, če si tujka? Zaupaj nam to, saj te bomo potem tudi lažje razumeli in ti kakšen nesmiselen stavek ali celo odstavek tudi oprostili.

Srečno!

Ejga- forumovci!

Vas tko težko berem,ka kr neki nakladate..
Vsi enaki -vsi enakopravni…
Kva ste vsi idealni- komaj čakate da lahko koga ponižujete…
FEJ…
Pa upam da ste me kej zastopili?!
Ane, frajerji? A boste težil še kr naprej?
Kva pa pomen halooo?
Full šit-raj se naučte manir..

se opravičujem, tema naj bi bila žalostna, vendar takole kot si ti napisal – nasmejala sem se do solz :))))

🙂 🙂 Dragi Primož slovenščina se piše z malo začetnico 🙂 🙂

Lep dan in obilo zabave še naprej,

Sony

sony,

hvala za opozorilo,

napaka ko tipkaš je pogosta, sploh če si zeo hiter, tukaj smo se pogovarjali, da lahko pomagamo v pravilni izgovorjavi, kajti s takšnim načinom, ko t je govorila marelica, res nisi nič razumel, kaj je hotela poveadti, ne pa da je narobe pisala.

Nikar ne bodimo tako nataknjeni in takim raje pomagajmo, mogoče se pa trudi.

veš v svoji službi imam raje ljudi, ki se trudijo, kot pa tiste , ki mislijo, da so pametni

primož

Ah, meni je pa Marelica prav všeč. Ampak mnenja sem, da se res lahko malo potrudimo (nekaterim se na srečo niti ni treba), saj se konec koncev z dobrim pisanjem in izražanjem tudi razvijamo in izobražujemo, da ne govorim o tem, da je prav fino prebirati duhovito napisana sporočila v lepi slovenščini.
Vsem tistim, ki ste rekli, da se spravljamo nad Marelico, pa takole: vse bi bilo OK, če ne bi sama enkrat nekomu svetovala naj se nauči slovenščine. Takrat smo pač rekli: Marelica, ne se zajebavat. Najprej pred svojim pragom pometi, a ne?!

Maca, ne morem pomagat, ampak ravno vceraj sem nameravala napisati, da je Marelica alias…… tudi meni prav simpatična le malo preveč občutljiva, saj na vsako pripombo plane v napad in obrambo – češ da jo pljuvamo….
Marelica, vidiš, da nismo tako grozni!

Marelica

Ne sekiraj se. Tudi tisti, ki so te najbolj napadli, niso popolni. Prav tako pa niso popolni njihovi sestavki (in stavki).

Namen foruma je pogovor, iskanje ali dajanje nasvetov, stik z drugačnimi mnenji. Čeprav je dobro, da se trudimo uporabljati čim bolj čist jezik, že zaradi razumljivosti, pa to ni vse.

Tukaj se popolnoma strinjam s Primožem. Tudi sam imam raje ljudi, ki se trudijo in dajejo vse od sebe, kot tiste, ki najdejo svoje zadovoljstvo zgolj v “pametovanju”.

Lepo pozdravljeni 🙂

Zoran
Popolnoma se strinjam z tabo kaj bi bilo, če bi vsi bili idealni potem sploh življenje nebi bilo zanimivo bi bilo kar dolgočasno
Zoran želim ti lep sončen dan marelica

New Report

Close