Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje kako so izvedeli “očetje”?

kako so izvedeli “očetje”?

Jaz sem mu ze nekaj dni prej tezila, da je nekaj cudnega…. pol sem pa se test naredila in se delala da vem kje mora biti crtica pri CB in je moj dragi bral navodila in gledal test …….videl modri crtici ceprav eno bolj rahklo in se malo smejal malo jokal…..skratka je cisto navdusen

lp in cimprej modri crtici

MOji štoriji ne boste verjele, ampak se res ne lažem.
Ko sem splavila, mi je ati priporočil eno zdravilko (na principu bioenergije in nihala), no in sem šla. Ženska mij e bila zelo všeč in res mi je pomagalo, za to je šel k njej tud mož. Kmalu zatem sva se začela ponovno trudit za dojenčka. Jaz sem takrat s terapijami že zaključila, mož pa je imel še enkrat za iti tja. Ko pride domov, ga je čakalo kosilo in seveda vinček natočen v kozarcih – midva ga včasih rada po kosilu v majhnih količinah srkneva… No in on me pogleda in reče: Dones pa ti ne boš pila tega vina.
Jaz ga pogledam čudno in on se mi sam smeje. No in pol mi jepovedal, da je zdravilko samo vprašal, če lahko samo na hitro preveri na daljavo še moje stanje (težave sem imela z odprtostjo čakr). Ona pa mu reče, da sem noseča in da je jačece oplojeno. Skratka, midva sva se potem od sreče skupaj malo zjokcala in nazdravila – s sokom. Čez slab teden je bil test res pozitiven in zdaj čakamo bebico v 30. tednu….

Nekateri date nekaj na te mejne zadeve, nekateri ne – sempa vesela, da imava z možem za najino malo lubiko zares lepo za povedat, kako sva jo dobila;o)

Ojla mijaka!

Kam si pa hodila k bioenergetičarki?
Mogoče bi pa še kateri na tak način ratalo. Prosim zaupaj nam!

Hvala

Čudovita izkušnja :)))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

jaz sem hodila k eni v Murgle – Ljubljana. Pina Gregl. Ful fajna ženska. Sicer ni ravno poceni, sam men je res pomagala. Tud sva bli zdej dogovorjeni da jo lahko kadarkoli pokličem in bo samo pogledala, če je vse v redu.

Pozdrav!

Ima kdo kontakt od ge. Pine Gregl?

Hvala!

New Report

Close