Najdi forum

Kako simpatiji priznati čustva?


kaj naj ti rečem, če bi bila tip bi bil prikladen pregovor; cagav fant še ni pri dekletu spal; ta tvoja simpatija je predvsem iluzija, ki si si jo ustvarla s svoji glavi,; si ti predtavljaš življenje z nekom, ki še na zaćetku, ko ga mora zvijat od navala čustev ne ve o čem bi se pogovarjal? jaz si ne, razen, če sta oba enako zmučkana, potem se vama lahko celo zgodi, da vama jo vesolje zagode, tako malo, iz nesramnosti

da se malo popravim-kako naj se mu približam če je moja edina vez z njim samo internet?ali naj ga kliknem na klepetu in začnem z enostavnim kako si,dolgo se že nismo videli,…in ga na koncu povabim na kavo?


Ne razumem vas žensk! Vedno ste polne idej, ko je treba tipu povedat, da je zanimiv ste pa kot posran golob!
Morda boste pa le spoznale kako je luštno, ko dobiš košarico, da jih ne bomo samo moški okoli nosili!
Pa brez zamere!
Vedno sem vas in vas še cenim!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ja, lahko.
Ali pa samo omeni, da se med predavanji sploh niste imeli časa pogovarjat, zdaj bi pa rada nekatere ljudi bolje spoznala – in če bi bil za kavico…

Imaš kar nekaj opcij. Glede na to, da te je že opazil, je ena možnost, da nekoč, ko ste v isti družbi, izgubiš čeveljček. Druga, da se nekje na njegovih poteh uležeš v trjne in se delaš, da spiš. Ta je sicer malo bolj riskantna, ker danes ima že skoraj vsak mulo avto in se lahko zgodi, da te povozi.

Jaz ti svetujem, da se morda pozanimaš pri prijateljici, ki ti je dala mail, če ima kak hobi, kam zahaja, morda te lahko inštruira pri kakem predmetu. Torej približaj se mu na nevsiljiv način in poskusi navezat stik – saj si ženska, se boš pa ja znašla! Ko se bosta začela pogovarjat boš pa tak videla ali si mu všeč. Srečno.

Sirenita, ko berem tvoj post je vse lepo in prav, če ne bi poudarila, da nisi več najstnica:). Takšne skrivalnice sem se šla v obdobju iskanja same sebe, takrat ko so bili metuljčki v trebuhu tako močni, da sploh ni bil pomemben karakter človeka, ampak samo dejstvo, da se meni “dogaja”.

Praviš, da imaš občutek, da je on tisto, kar si vedno iskala. Hmm, kaj pa je to??? Če ga poznaš samo bežno, na videz??

Glej, vsi smo dali te faze skozi in če danes gledam nazaj mi je malo hecno. Izpovedovati najglobja čustva nekomu, ki sploh ne ve, da obstajaš. Pa dobro…recimo, da zadevo spelješ do konca in mu priznaš vse občutke, ki jih gojiš do njega. In kaj potem? Se ti bo vrgel v objem in rekel, da pravtako trpi že nekaj mesecev, vendar ni zbral dovolj poguma, da ti pristopi?

Situacija bi bila popolnoma drugačna, če bi s tem fantom kadarkoli že komunicirala, se družila in tako vsaj približno lahko ocenila, da je on tvoj princ iz sanj. Samo vizualno in vse skupaj bežno…ajoooj:). In tebe pri vsej stvari skrbi samo to, da bi tvojo izpoved pokazal kolegom??

Samo moje mnenje…itak naredi tako kot se ti zdi najbolj prav.

Eno zgodbico od kolega. Dobil je SMS, da se hoče z njim srečati ena mačka za kavico in mogoče kaj več. Potem ga je pokazal vsem sošolcem in tarnal, da kaj je narobe s to babo.SMS je požel nekaj smeha in zgodba je bila končana. Saj nihče niti ne ve, kdo je tista baba, ampak vseeno je sprobala svoje. Karkoli boš počela bo več ali manj v redu, vendar delate babe ene in iste zanimive bedarije. Osnovno:

1. Ne mu navalit na kolega. Kolegu se ne sme babe krast, ker se ostane brez babe in brez kolega.

2. Ko sta enkrat v stiku boš želela zbežati stran. Nima smisla, saj verjetno ne grize.

3. Vse njegove besede in reakcije te ne bodo pustile ravnodušne, saj to že tako dolgo planiraš, da je samo po sebi dovolj pritiska. Umiri se….

4. Ne vpletaj v komunikacijo z njim drugih tipov. Kolegice lahko vpletaš….saj sama veš kakšne kolegice, tipov pa pod nobenim pogojem. Če bo tip v bližini bo ta tvoj frajer hitro dobil občutek da imaš nekaj s tem tipom…

5. Enkrat ga klikneš na chatu, al msn-ju (to je že dovolj) al karkoli že mularija uporablja danes in začneš….. Ah, ti si kolega od une (ali podobno)…..bla bla bla bla. Msn je verjetno idealen, ker se ti ne bo treba ubadat z mimiko, poleg tega boš pa imela dovolj časa za razmislek.

6. Če se pri vama nekaj zalomi, pazi, da ne navališ takoj na naslednjega tipa. Tako dejanje prinese največ problemov tebi.

Drugače se mi pa naslov teme ne zdi primeren. Do njega verjetno nimaš nobenih čustev, ker ga ne poznaš. Po moje ti je všeč, ker je takrat in takrat imel tako in tako pozo ter govoril s takim glasom itd.itd, to je pa to. Vsak od nas v teh letih razvije dnevno tudi do 30 simpatij in vse se ne končajo s tem, da se skupaj postaramo.

jej jej je tole.svetujem ti da zacnes svojo sramezljivost oziroma strahove do sveta in podobne stvari zdravit.ogromno jih imas in zato je cas da zacnes si vse te neprijetnosti priznavat in si ne domišljas da jih nimas in zivis v svojem svetu.ko ti bo uspelo bos kot mala piska hotla blizje in globje.


Kolegica je prašala kolega, če si mu ušeč in kolega je rekel tvoji kolegici naj pove svoji kolegici, da nisi kolegov tip ženske. Hecno, ne?
Res ne razumem, kaj bi bilo narobe, če bi ti naravnost stopila do njega in mu kaj povedala, nenazadnje ženske to nakazujete marsikomu. Opozarjam te predvsem na to, da se bo v procesu (če boš preveč bluzila) enkrat začelo dogajati to, da boš stopila k njegovemu kolegu in njemu namenila besede, ki naj bi jih tvoji simpatiji. Kolikor sem jaz videl se je vedno končalo tako, da punca ni dobila moškega, ki si ga je želela, počela z marsikom drugim marsikaj drugega, on seveda ni opazil nekoga, ki se meče po vseh razen po njemu. Če ni prej zanosila si je rekla ko ga j*, se umirila in začela spravljati skupaj kontakte z ljudmi, ki so ji bili všeč. Resno, če se boš preveč ukvarjala s pravljičnimi načini v moško srce boš škodovala sama sebi. Gre se samo za strah do popolnoma preprostih bitij.
Jaz ti svetujem, da ga povabiš na kavo/pivo/pijačo/ven, karkoli, obdržiš malo kontakta in se spoznaš kontakt, enkrat mu povej, kaj bi ti rada od njega. Sicer vem, da je slaba tolažba, ampak…..če ti ne rata, ti pač ne rata…..velikokrat ne rata nič.

hahaha 🙂

Zdravo

Kaj če pa želiš povedati kaj čutiš do njega pa ti sam veš da bo reku ne. In veš da boš prizadet. In kaj če si bil že velikrat da so te prizadeli.

 

New Report

Close