Najdi forum

Simple, frustracije kar bruhajo iz tvojega pisanja. Udrihaš čez tipe, da bi radi zastonj prišli do seksa, v isti sapi pa napišeš:

Torej lahko tebi dovolj lagodno življenje ponudi le premožen moški, ki mu ne manjka denarja? Kaj pa ljubezen? Spoštovanje? Odnos? V tvoji računici nekaj manjka. Manjka tisto, zaradi česar si vsa tako nasršena. Kaj to je, pa veš le ti. Oz. če še ne veš, pobrskaj po sebi in skušaj ugotoviti, kaj bi to bilo. Očitno je, da si z najmanj enim segmentom svojega življenja zelo nezadovoljna in to te razjeda, frustrira.

Seveda, ko je govora o tem kakšna je moška narava v reali, da vedno hodi po liniji najmanjšega odpora je pa ženska frustrirana. Ne biti pathetique, samo zato ker si broke. Ja jaz ljubim material in kaj zdaj ? Zato pa rabim terapevta in sem frustrirana? Ha ha ha ha. Moški obožujejo avte, jaz pa nove torbice in čevlje, potovanja.

Manjka mi še več Hermesovih torbic in moških, ki bi jih kupili 🙂 Priznam evo, to me frustrira. Ravno sem pikiriala eno novo zdele. Po tebi nekdo, ki ima več denarja – ta ni sposoben ljubiti. Kaj je to nova vrsta tolažbe za lene in neuspešne ? Super, bom hodila terapevtu raziskovat globine frustriranosti z svojo fab novo torbico 🙂

Tebe očitno frustrira globina tvoje denarnice. Samo broke tipi začnejo spraševati o spoštovanju in ljubezni, a ljubezni in spoštvovanja ti pa bogatejši moški ne more dati ? Seveda ti lahko, poleg ljubezni in spoštovanja te pa lahko še razvaja kot kraljico. Vse je vprašanje kje si ženska potegne mejo pod katero ne gre. Ženske spoštujte se, ker koliko boste same sebe spošovale, toliko vas bo moški. Spoštuje vas lahko tudi nekdo, ki vam lahko ponudi kaj več. Izraz keš pi*** so izumili frustirani moški, ki nimajo denarja. Vrhunec moške pozornosti ni msn ali fb chat.

Sicer so za vsakega ti našteti pojmi ljubezen, odnos, spoštovanje drugačna stvar. LOL. Seveda lahko živiš v deluzijah da ženskam ni do denarja, do tega da hodijo na manikuro, pedikuro, prejemajo v dar lep nakit in ribariš po raznoraznih beznicah in pecaš študentke, maturantke itn. Vsak ima svoje veselje 🙂 Ni je pa odrasle ženske na svetu, katera ti bo plačevala račune in te vzdrževala zaradi odnosa. Tudi če ni, hmmm “lovača” 😀

Simple, ta tvoj “zakon narave” na koncu privede do tega, da je internet poln žensk 30+, ki se zafrustrirano sprašujejo, kje so moški za njih. Toliko o tem, kako “ve izbirate”.

Če še nisi opazila, za vami itak najbolj lazijo taki, ki jih nočete. Taki, ki jih hočete, pa ne. Ker lahko izbirajo tudi oni, ker imajo značilnosti, ki so pri ženskah privlačne. Pa to ni nujno samo denar. nas dedce je pač narava naredila take, da nam nič ne preprečuje, da bi še pri 35+ preganjali okoli študentke oz. kakorkoli uživali po svoje.

Vedno več moških je takih, ki jim zveza sploh ni nobena prioriteta v življenju. Takih ve s heci, kot jih propagiraš ti, ne morete izsiljevati. Izsiljujete lahko loleke, ki vas “potrebujejo”, pridne, sramežljive tipe, ki nimajo samozavesti in odpirajo teme “kako naj dobim punco”. Take pa vaši nasveti ponaavdi spravijo samo še v hujše frustracije.

In če dec ne zna gobca stegnit in kaj rečt, mu tudi visoka plača in dober avto ne bosta nič pomagala pri ženskah.

Ne rečem, sej kakšni taktika, ki jo promoviraš ti, uspe mogoče 2 ženskam od 10. Namreč, kako dobiti relativno dobro situiranega tipa v resno zvezo. Kakšne zvestobe s tipove strani v taki zvezi seveda ne gre pričakovati, čeprav ene naivnice pričakujejo celo to in so potem razočarane.:)

Če si sposodim tvojo retoriko, nobena ni tako zelo posebna, da bi tip, ki lahko izbira, sploh če nima nekih moralnih zadržkov, do smrti samo z njo seksal.:)

8 od 10 pa ponavadi izvisi, ker premožnih tipov spet ni dovolj za vse take ženske, saj moramo upoštevati možnost, kot že povedano, da si prenekateri tak tip zveze , vsaj trajne sploh ne želi, zaradi možnosti, ki jih ima.

Tako da, našemu avtorju, ki je temo odprl sicer že pred časom, nisi povedala bistvenega: za ženske rabi predvsem jezik in samozavest. Tvoj post je namreč, tako ga razumem vsaj jaz, namenjen predvsem ženski publiki, ki ji želiš prodati pač svojo filozofijo.

Verjamem, da si bila v življenju razočarana s strani kakšnega revnega luzerja, ki je znal sladkobesedit, zato si se odločila, da če jočeš, boš jokala vsaj v ferrariju. Nisi se pa nikoli vprašala, zakaj bi sploh morala jokat, kakšna si sploh kot oseba, da privlačiš zgolj “slabe moške”, ki so te osebnostno dokaj oblikovali in konec koncev, kaj boš naredila, ko/če te bo tvoja filozofija pripeljala tja, kamor je pripeljala večino tvojih somišljenic.

Žalostno pa je, da o sebi razmišljaš kot o prostitutki. Tragično v bistvu.

Bom dodal še en odstavek v bolj optimističnem duhu, kljub vsemu obstajajo tudi dobre veze, verjetno je v njih prisotna tudi zvestoba, sem pa prepričan, da nobena od njih ne temelji na principu “jaz se prodam, ti me kupiš”. Za takšno razmerje je potrebna velika kompatibilnost obeh osebkov in predvsem neegoističen način razmišljanja, ki pa ga mnogi ne zmoremo, ne gelde na to, na kateri strani moško-ženske zgodbe smo.

Situacijo sem opisal z vidika sebe kot nekoga, ki živi sam, zase skrbi sam in ženske ne potrebuje, vsaj za stalno razmerje ne. Za seks vas je pa vedno dost in vas vedno bo, to je pač realnost. Svojo filozofijo bom mogoče spremenil, če bom spoznal kakšno izredno žensko, ki mi bo zamajala tla pod nogami in bom ob njej pozabil na slabe izkušnje iz preteklosti.

Simple, v določenih pogledih imaš sicer prav, samo ni vse tako enostransko, kot praviš.
Marsikateri moški, če ne kar večina, bo, ko bo imel denar, ženske izkoriščal (če brez denarja nisem bil dovolj dober, zakaj bi bile sedaj, ko imam denar, one dovolj dobre zame?). Večina moških se ne bi ustalila z žensko, ki so jo ujeli na denar.
Imel sem nekaj izkušenj z ženskami čez 25, ki so imele na voljo dejansko moške (tujca) z letalsko družbo ali pa moškega z eno izmed bolj uspešnih slovenskih podjetij, jaz pa sem se vozil s kolesom, pa je ženska hotela mene. In pri tridesetih (sem malo čez trideset) so me še vseeno kontaktirale, ker so bile same in so iskale nekoga “resnega” (nekoga z “normalno” službo, “normalnim” avtomobilom, ki je vsaj malo doma). Tako da- denar lahko pomaga ogromno, kupi svobodo, daje možnosti za razvoj osebnosti, če je pa samo sredstvo za kupovanje posvetnega udobja, pa hitro lahko postane izvor dolgočasja.
To, da smo moški samo opice, ki sledijo nagonu, ženske pa bitja, ki so ali pa niso obdarjene z genetsko loterijo in izbirajo in obdržijo moškega samo glede na to, koliko lahko fiksirajo njegov nagon nase, nas skuša prepričati potrošniški stroj. Dokazov za tako realnost je sicer dovolj, ampak v resnici pa obstaja tudi kar nekaj parov, ki dokazujejo ravno nasprotno. V resnici se še vedno najde moč v moških in v ženskah. kolikor jaz vem, večina ljudi štarta iz pozicije, da si želijo ustvariti trajen, globok odnos, vendar to iskreno željo zabrišejo zunanji dejavniki. Tako da je za moje pojme paradigma “moški znajo razmišljati samo s spodnjo glavo, ženska pa dobi moškega, katerega premoženje je sorazmerno s časom, ki ga je ona preživela v fitnesu” izvrsten izgovor za neodgovorno vedenje in pa paradigma, ki še bolj degradira moške in ženske, kot pa paradigma, ki jo omenja Simple.
Pameten človek (za moje pojme, seveda), ženska ali moški, najprej išče, kako se bo v življenju lahko izrazil in vedno obdrži občutek zase- je ljubeč in odprt, vendar ne dopušča nespoštovanja do sebe in obenem spoštuje druge, kar pomeni, da jih ne izigrava.

@Simple

Sem premožen moški in ni te sile na svetu, ki bi me prisilila, da jaz kupujem darilca pa se klanjam eni ženski.
Od mene bo moja ženska dobila darilo samo 3krat v letu in to je za rojstni dan,valentinovo in pa za božič.
Če ji pa še kdaj kaj podarim je pa to samo moja dobra volja pa še to ne vidim smisla, da bi ji kaj kupoval nj dela za svoje stvari…sj ste ženske hotle met iste pravice kot moški in, da lahko hodite v službe…aia saj res vam bolj ustrezajo pravice kot pa dolžnosti in obveznosti.

Edina stvar katero si jo bom jaz kot moški delil z žensko so stroški (položnice itn)in to je to svoje plače ne bom njej dajal da ona zapravlja za ene torbice pa štiklice nj si za to sama zasluž denar mojga že ne bo trošila čeprav ga imam dovolj ampak znam svoje denar cenit in to točno vsak cent, ker sem za svoj uspeh moral veliko truda in energije vložit medtem, ko so moje vrstnice ali nasploh ženske okol bluzile…zdaj pa ženske, ki so navadne frizerke ali trgovke mislijo, da bojo ena bogatega dobile, ki jim bo vse plaču HAHAHA ne pomisljijo pa, da na tem svetu ni dovolj bogatih tipov za vse te ženske, ki imajo abnormalno visok standard kar se tiče moških same pa so v najboljšem primeru povprečne po izgledu in karieri.

@kvapatebpere

Taki arogantni, egocentricni, “financno ustaljeni” z dokupljenimi štirikolesnimi podaljški, nedojeb**i kompleksni modeli, ki mislijo, da je svet ustvarjen po njihovih merilih in se vrti izkljucno v njihovo smer, ter da vsakdo mora plesati na njihovo pesem- bodo hitro občutili trdna tla… 🙂
Nikoli ne bodo občutili prave ljubezbni, ko partnerka enkrat postane zena bo kaj kmalu bivsa s polovico lastnine v svojih rokah, ti se bos pa pocutil samega, osamljenega v vsem svojem “bogastvu”…

Dejstvo je tako, ce nekoga ljubis mu z veseljem privoscis en kup pozornosti…

Ne rabijo bit neka “draga darila”, ampak dejstvo, da si se nekoga spomnil in mu namenil vso svojo pozornost…


Evo, Simple, je bedarije napisal vse. Kot prvo, avtor sprašuje o nečem povsem drugem, ti si mu pa podala odgovor, ki nima veze s tem. Pri njem je problem navezovanje stikov z ženskami ter ustvarjanje spolne privlačnosti, ne pa zato da bi imel probleme z ženskami, ker ni situiran. Tako da temo si odpeljala v offtopic.

In da s tako vnemo pišeš, kako odslej izbiraš le še premožne moške, se vprašaj, zakaj je temu tako. Js menim, da tebi nekaj manjka, da so te do tega pripeljale ravno frustracije, torej kot pravi predhodnik, da te je to osebnostno obklikovalo. Res žalostno, da o sebi razmišljaš kot o prostitutki. Napisala si, da ljubiš material. Torej? Že v samem štartu avtorju svetuješ:

To je po tvojem recept za srečo in uspeh pri ženskah? S tem si zgolj napisala, kaj pri tebi vžge. Pred tabo ni v tej temi nihče niti enkrat omenil denarja.
Ja, drži da ni ravno fajn, če tip pri 30+ letih živi še pri starših in je brez denarja, toda zakaj potem toliko moških, ki imajo svoje stanovanje ali hišo, avto ter službo, nikakor ne najde partnerice? In na drugi strani tipi, ki nimajo niti vozniškega dovoljenja, pa se sprehajajo s privlačnimi, atraktivnimi ženskami?

Pa da ne boš spet skočila v zrak ker sem (smo) ti stopili(i) na žulj, da ti bo zadoščeno, sem že imel opravka s takimi ženskami, kot si ti. Na srečo imamo možnost izbire, da se takim ženskam kot si ti, lahko izognemo.

@Dasy

Jaz nikoli nisem občutil ljubezni s strani žensk zmeraj sem bil spregledan ali nisem bil dovolj visok ali nisem imel temne lase ono tisto tretje pa nisem bil zmeraj tak kakor sem sedaj sem tudi sam verjel v ljubezen pa iskrenost poštenost pa, da si dve osebi vse delita ampak ljubezni od nikjer pa so se mnogi čudili kako to da tako krasen (njihove besede ne moje) fant pri svojih zgodnjih 20ih letih ne more najti ene luštne preproste punce (btw to je vse kar sem kdaj koli hotel samo eno luštno preprosto punco).

Tako, da to da mi sedaj groziš s tem, da nikoli ne bom občutil ljubezni nima na mene nobenega vpliva oz me ne gane saj niti nikoli nisem občutil ljubezni in sploh nevem kakšen je ta občutek…kaj naj rečem lepo za tebe, da si doživela tako izkušnjo samo nimamo vsi v življenju sreče z ljubeznijo.

Poročit se tako ali tako ne mislim ker ne vidim nobenega smisla v tem to je v bistvu samo kot neka poslovna zadeva kjer podpišem bi rekel temu nek list papirja vbistvu je to vsaj za mene kot neka vrsta pogodbe…tako, da ženska, ki bo z menoj, če bo z menoj me nebo mogla oskubit za moje premoženje ker niti ne bova poročena.
Rada naj me ima tudi brez enega čisto nepotrebnega podpisanega lista.
Če pa se vseno poročim se bom poročil pod pogojem, da narediva predporočno pogodbo tako, da jaz zavarujem svoje premoženje in svoje interese in ona prav tako kar mislim, da je totalno fer , če pa se nebo strinjala s tem bom pa tako ali tako vedel, da je z menoj zaradi denarja kar je pa za mene že po defultu a NO GO.

Sploh pa nisem tako slab človek kot misliš ne sovražim ženske samo tako zelo vas spoštujem in mislim, da ste sposobne tudi same priti do svojega premoženja s tem, da delate ne pa, da ste kot nek privesek nekemu premožnemu moškemu…s tem ko delate in zaslužite svoj denar (imate neko kariero) dokažete, da ste kljub temu, da imate premožnega moškega tudi same sposobne nekaj “zgradit” v svojem življenu in niste samo tiste ženske, ki so mal okol bluzile in so sedaj brez izobrazbe in je bil v njihovem življenju največji uspeh samo to, da so nekemu bogatinu razširile noge ob prave času na pravem kraju…ne bit ena izmed teh punc kajti takih punce nihče ne spoštuje, včasih je še njen bogatin ne spoštuje (s tem ko se jo naveliča jo pusti ali pa na skrivaj vara).

Kar se pa tiče tega kdo za koga kaj zapravlja je pa tako.., da večina žensk misli, da samo zato ker so ženske morajo nonstop dobivat razna darila in nonstop jih mora moški krasit z darili kar je za mene osebno totalen absurd…ne razumite me narobe nimam nič proti če kdo kdaj pa kdaj čisto brez razloga kupi svoji ženski kako malnkost ali pa nekaj kar ni malenkost samo problem pri vas ženskah je, da ste se že toliko navadle teh darilc in pa tega skozi čas, da zdaj kar od enkrat mislite, da vam to avtomatično pripada in da smo moški vam dolžni kupovat stvari in se vam klanjat “zakaj že?” se jaz sparšujem.
Recim tale video je dober primer zakaj jaz tako mislim…ker je v bistvu to kar jaz relno mislim:

http://www.youtube.com/watch?v=LQ7wT4CUprQ

Nekako se mi zdi, da moški smo dejansko totalno na psu pravijo, da živimo v svetu kjer sta spola enakopravna ampak v reali je tako, da to ni res in ste ženske nekako bolj v ospredju samo zato, ker ste ženske…zato če že govorimo, da smo enakopravni naj tudi dejansko bomo naj gre tudi ženska delat pa naj sama plača za svoje stvari ne pa, da govori okol, da je moški dolžan plačat za vse in skrbet za njo kot, da bi bila otrok ne pa odrasla samostojna ženska.

Evo zdaj pa še en video mal da se nasmejete ali pa tudi ne…

http://www.youtube.com/watch?v=Zr162OZ2Z0w

Zalostno,, zalostno, zalostno…
Verjetno tudi osamljeno…
🙁

Zal nikoli nisi in ne bos obcutil tisto pravo bogastvo….. ker se ne zelis odpret in zaupat……

Jaz nikoli nisem občutil ljubezni s strani žensk zmeraj sem bil spregledan ali nisem bil dovolj visok ali nisem imel temne lase ono tisto tretje pa nisem bil zmeraj tak kakor sem sedaj sem tudi sam verjel v ljubezen pa iskrenost poštenost pa, da si dve osebi vse delita ampak ljubezni od nikjer pa so se mnogi čudili kako to da tako krasen (njihove besede ne moje) fant pri svojih zgodnjih 20ih letih ne more najti ene luštne preproste punce (btw to je vse kar sem kdaj koli hotel samo eno luštno preprosto punco).

Tako, da to da mi sedaj groziš s tem, da nikoli ne bom občutil ljubezni nima na mene nobenega vpliva oz me ne gane saj niti nikoli nisem občutil ljubezni in sploh nevem kakšen je ta občutek…kaj naj rečem lepo za tebe, da si doživela tako izkušnjo samo nimamo vsi v življenju sreče z ljubeznijo.

Poročit se tako ali tako ne mislim ker ne vidim nobenega smisla v tem to je v bistvu samo kot neka poslovna zadeva kjer podpišem bi rekel temu nek list papirja vbistvu je to vsaj za mene kot neka vrsta pogodbe…tako, da ženska, ki bo z menoj, če bo z menoj me nebo mogla oskubit za moje premoženje ker niti ne bova poročena.
Rada naj me ima tudi brez enega čisto nepotrebnega podpisanega lista.
Če pa se vseno poročim se bom poročil pod pogojem, da narediva predporočno pogodbo tako, da jaz zavarujem svoje premoženje in svoje interese in ona prav tako kar mislim, da je totalno fer , če pa se nebo strinjala s tem bom pa tako ali tako vedel, da je z menoj zaradi denarja kar je pa za mene že po defultu a NO GO.

Sploh pa nisem tako slab človek kot misliš ne sovražim ženske samo tako zelo vas spoštujem in mislim, da ste sposobne tudi same priti do svojega premoženja s tem, da delate ne pa, da ste kot nek privesek nekemu premožnemu moškemu…s tem ko delate in zaslužite svoj denar (imate neko kariero) dokažete, da ste kljub temu, da imate premožnega moškega tudi same sposobne nekaj “zgradit” v svojem življenu in niste samo tiste ženske, ki so mal okol bluzile in so sedaj brez izobrazbe in je bil v njihovem življenju največji uspeh samo to, da so nekemu bogatinu razširile noge ob prave času na pravem kraju…ne bit ena izmed teh punc kajti takih punce nihče ne spoštuje, včasih je še njen bogatin ne spoštuje (s tem ko se jo naveliča jo pusti ali pa na skrivaj vara).

Kar se pa tiče tega kdo za koga kaj zapravlja je pa tako.., da večina žensk misli, da samo zato ker so ženske morajo nonstop dobivat razna darila in nonstop jih mora moški krasit z darili kar je za mene osebno totalen absurd…ne razumite me narobe nimam nič proti če kdo kdaj pa kdaj čisto brez razloga kupi svoji ženski kako malnkost ali pa nekaj kar ni malenkost samo problem pri vas ženskah je, da ste se že toliko navadle teh darilc in pa tega skozi čas, da zdaj kar od enkrat mislite, da vam to avtomatično pripada in da smo moški vam dolžni kupovat stvari in se vam klanjat “zakaj že?” se jaz sparšujem.
Recim tale video je dober primer zakaj jaz tako mislim…ker je v bistvu to kar jaz relno mislim:

http://www.youtube.com/watch?v=LQ7wT4CUprQ

Nekako se mi zdi, da moški smo dejansko totalno na psu pravijo, da živimo v svetu kjer sta spola enakopravna ampak v reali je tako, da to ni res in ste ženske nekako bolj v ospredju samo zato, ker ste ženske…zato če že govorimo, da smo enakopravni naj tudi dejansko bomo naj gre tudi ženska delat pa naj sama plača za svoje stvari ne pa, da govori okol, da je moški dolžan plačat za vse in skrbet za njo kot, da bi bila otrok ne pa odrasla samostojna ženska.

Evo zdaj pa še en video mal da se nasmejete ali pa tudi ne…

http://www.youtube.com/watch?v=Zr162OZ2Z0w%5B/quote%5D

Si kdaj pomislil tudi na to opcijo, da nisi heteroseksualen moski? 🙂

@Dasy

Ne niti ne ker sem heteroseksualen moški sem 100% pri meni je problem zaupat kot si sama rekla bojim se odpreti…

Vidis tega ne razumem…

Ce nisi bil nikoli izdan, prevaran, izigran s strani zenske, ki si ji zaupal…. Cemu strah??

Nenazadnje smo vsi obcutili bolecino ljubezni… a ce se ne odpremo, kako smo lahko sploh v zvezi resnicno srecni?

simple, še nekaj: avtorju svetuješ:

In če bi prebrala prvi prispevek, bi vedela da on to že ima:

Ja? Očitno v tvojem “nasvetu” manjka nekaj pomembnega. Ja, manjka, kar je bedarije (ki za razliko od tebe ne piše bedarij, temveč resnico) napisal:

In verjemi da vem, kaj pišem. Sem pred petimi leti bil na istem kot avtor teme, pa mi je na srečo končno uspelo pri puncah. Pri njemu pa tega ni videt oz. ne verjamem, da se je dve leti kasneje pri njem kaj spremenilo. Pa on ni edini takšen primer. Že js poznam po imenu in priimku kar nekaj takih primerkov.

Dekle si lahko dobiš na zavbavi .
Vendar če bo punca tebi v seč jo prosi za prvi pogovor .
Če te ima dekle z pogledom rada jo lahko povabiš n ples ljubezni .

Zivjo!

Star sem 14 let in mi je zelo vsec dekle ki pa ima 18 let. Moj problem je da vsakic ko jo zagledam mi zastane dih in postanem vznemirjen. Rad bi izvedel kako bi lahko pristopil do nje in nekako zacel pogovor.
Po notranjasti pa sem sam zelo sramezljiv do deklet in si neznam pomagati pa bi prosil.se za kaksen nasvet kako bi to lahko premagal.

Vsem hvala za odgovore!

HELP
mene zanima s kakšnimi besedami naj prijateljico (upam punco), povabim na kakšno aktivnost? Jaz si mislim da če jo direktno vprašam, ne bi bilo nevem kaj..

Problem je v tebi, ker misliš, da bi bilo ne veš kaj? Nič ne more biti hujše kot da reče, ne hvala. Povabi pa jo na sok, čisto enostavno, tako kot greste s prijatelji.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ubistvu je hujšega kot če reče le ne hvala, ker živima v istem mestu, in se tudi vidima večkrat. Mogoče pa ima že tudi ona kakšnega nagledanega, kako naj vem..

Pozdravljeni,

tudi jaz spadam žal v tisto skupino “neizkušencev”. Celo lansko leto sem zelo intenzivno iskal punco na raznoraznih zmenkarskih forumih. Zgleda, da ko punca začuti, da si imaš težave pri teh rečeh enostavno zbeži. Prejem sem celo nekaj žaljivk. Poslal pa sem na tisoče in tisoče sporočil, približno 10000, včasih tudi 100 na dan. Res sem se trudil. Nekaj časa sem tudi na FB probaval, ko pa se je razvedlo, pa me je postalo sram in sem odnehal. Zdaj sem čisto obupal. Raje imam internet, kot v živo, ker če gre kaj narobe ni treba prenašati posmehovanja in žaljivk.

Mene zanima kako dobiti resno dekle ki bo znala biti nezna .
Vendar rad bi jo spoznal na plesu ki bo sama brez fantov da bi rajši z menoj bila objeta .
Fulj si zelim spoznati dekle ki se bo zmano stiskala , poljubljala , se drzala za roko , plesala , spala in uživala v sreči ljubezni .
Ne vem kako naj pridem do nje .
Dekle bo z menoj fulj zadovoljna in srečna .

New Report

Close