Najdi forum

Sandi! Delovno mest, kot ženska. Isti šmorn. Verjetno bo en delodajalec zahteval od tebe, da vse perfektcionistično narediš, spet nekdo drug bo pa toleriral začetniške napake. Res je kar trdiš, a to ne pomeni, da začetne napake ne tolerirajo. Glih tko je pr ženskah. Ena hoče unga s posnetka, ena pač to bol šteka. Sej tudi ona ne bo ravno kot iz škatlice na prvem zmenku.

Lahko se trudiš in delaš na tem, da se znebiš strahov, a to je potrata časa, razen v primeru, da boš eno črtico prej potegnu. Pregnati ves strah in trepet je dolgotrajen. Pa še garanta ni, da boš zdaj postal nepremagljiv. Cajt, ki ga namenjaš temu raje nameni spoznavanju žensk, ki ne pričakujejo perfekcionizma, sploh ne. Perfektcionist hočet ti izpasti po nepotrebnem.

Vprašaj se. A ti od bodoče partnerke pričakuješ perfektcionizem? Da bo Pri 40. brez sivega laska, zgledala kot najstnica, da se ji bo vedno dal sexat, da slabe južne ne bo nardila v celem lajfu?

Kolk tipov se obnaša tko k se ti pa un k ga gledaš? Ful mal pa še tem ni garant za nč. Pa si lahko dobijo partnerko. Ti pa kompliciraš s perfekt pristopom iz učbenika.

Prej sem rekel, da če bi bil živčen po desetih srečanjih bi bil problem. Samo prvič pa valda, da ti ne bo skoraj nobena zbežala, če ne boš čisto sproščen.

perfekcionist???

Vsak tvoj naslednji komentar mi je bolj smešn od prejšnjega :D. Si ti sploh kdaj poslal prošnjo za delo ? Tebe delodajalec nebo niti na razgovor poslal, če ne izpolnjuješ vseh pogojev, kot so bili navedeni v oglasu. In če ti to enačiš z žensko, potem je pa to pač tako kot sem ti že zgoraj napisal in nič drugače 😀

Daj ne bodi smešen no, seveda, da se da odpravit ta strah, samo delat je potrebno na tem. Joj, joj, škoda besed res. Daj vzemi si en dan frej in zaustavi 10 neznank, jih ogovori, potem pa poročaj kako je bilo pri 11i. Na koncu ti je stvar že smešna, delaš to samo še iz zajebancije. Samo ok, itak vem, da se ne boš tega lotil, tako da škoda besed…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Deli kar čš.

V bistvu imaš prav. Delodajalci so zahtevni precej bolj kot ženske. Še oni ne pričakujejo od tebe, da boš že prvi dan naredu vse perfekt. Ane? Sam ženske pa ne.

Če maš cilj ustavt 10 žensk v enem dnevu tut prov. Verjetno je res važno, da se vseh strahov znebiš. Ok, če ti je to cilj je o tvoja stvar. Jest pač nism tega hotu delat nikoli. Kva bom mel od tega??? Ne, tega se ziher ne bom lotil. Ko boš enkrat mel ženo ji povej kako si ustavljal 10 žensk na dan. Pa povej ji tut za tiste filmčke. Bo vesela 😉

Jst mam zdej kar sem hotu pa zato mi ni blo treba ustavt 10 žensk na dan.

Cheers!


Eh, tiste filmčke lahko skupaj gledava, pa zraven jeva kokice. Sem že delal to z eno in stvar se ji je zdela zanimiva ! 😀

Sicer pa me tvoj zadnji stavek ni čisto nič presenetil. Seveda, potrebno se je pohvaliti, da smo že našli svojo izbranko ( kako tipično ). Pa dobro pazi na njo, lahko ti že jutri pobegne z drugim, mogoče bo to celo nekdo, ki je podoben Alexu. Potem pa glej, da neboš še sam odprl podobne teme, kot je ta. 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sej pravim. Lahko gledaš filmčke sam al pa s kiro. A to ni pogoj za to, da dobiš parterko. To ti pravim.

Ne, ne… Tut moja je mela že opravke s takimi. Wannabeji pa tut eni, ki so kao obvladal. Pa je zmer rekla ne. Tko, da tak mi je zihr ne bo spelu. Nism se hvalu, sam povedu primer, da to ni nujno. To kar se ti greš. Pa sej poglej okol sebe. Tipe. Se ti zdijo flirterji, ženskarji. Hmmm… Kok je takih? Mal, pa vsi dobijo partnerko.

Takih tipov je sicer mal, sam dostkra slišjo od žensk konretn NE. Tko, da se mi zdi brezveze. Glih tko k lajdre v končni fazi ostanejo same, ko razn za fuk noben od njih nč noče.

Če mislš, da boš s temi videi dobu partnerko se motš.

Jaz bi tudi kaj povedala, bolj konkretno, ker se mi zdi, da brez_punce hoče to skrivnost komunikacije reševat matematično. Dobro razmisli, brez_punce, če si sploh sposoben empatije. Se mi zdi, da ne, ker ne prepoznaš ženskih namigov. In če tega nisi, potem tudi glede svojih čustev nimaš razčiščenih pojmov: ali imaš do vseh žensk enako čustveno distanco? Ali te katera bolj privlači, druga manj? (če do vseh, s katerimi si v stiku, čutiš enako mero naklonjenosti, potem razmisli o strokovni pomoči, jonny je dobro svetoval).
Sicer pa zgledajo osvajalski pohodi po mojih izkušnjah takole:

1. Nekje srečaš žensko, se imaš priliko menit z njo (kot na rojstnodnevni fešti). Poskusiš izvedet čimveč o njej, začneš seveda splošno: ali se zabava, ali imata kakega skupnega prijatelja, služba, kje je bila na dopustu, poveš kakšno anekdoto iz službe/faksa, poveš kakšen vic ali dva, hobiji, živali … ko najdeš nekaj skupnih točk, razvijaš pogovor naprej. Nikakor po 15 minutah ne razmišljaš o tem, kako ti je všeč in kako ji to povedat. Prepustiš se debati. Želiš jo vendar spoznat!!! Gre samo za prijateljski, družaben, spoznavni pogovor . Če ni zgovorna, daješ pobudo — poskusiš najti temo, kjer se bo razgovorila. Televizija, filmi, glasba, planinarjenje, karkoli.

2. Nekje vmes seveda moraš zvedet, ali je samska, namigni. Ne glej na uro, išči skupne interese. Če se ti dopade način komunikacije, je zanimiva in ti vizualno ugaja, ji to namigneš. Pa ne po 15 minutah, ker traja običajno malo dlje!. Npr. večkrat poudariš: “uh, zanimivo”, “ej, dobra fora”, “to si pa dobro rešila, jaz ne bi znal tako fajn”, se nasmehneš, gledaš njo in ne vstran. In si sproščen in ne paničariš. Daš vedet, da se počutiš v redu v njeni družbi. Ali če recimo že gre, rečeš “huh a že greš, sem pa želel še malo poklepetat, si dobra družba”, “upam, da bova še kdaj kakšno rekla” (to v primeru, če ženska ne kaže kakšnih odklonilnih znakov, npr. nervoze ipd.). Daj vedet, da te zanima, in da si zanimiv tudi ti in da bi ostal še v stiku z njo. Opazuješ reakcije, če se ženska večkrat nasmehne, je to tudi pobuda.

3. Variant, kako dobiti telefonsko številko, je več. Najbrž si tolk socialen, da to veš. Po uspešnem srečanju ji čez 2 dni napišeš sms, lahko kakšno glupost (zelo je zaželjeno kaj takega, da se bo nasmejala, ali pa “na fešti so meli zanič pivo in družba je bila bedna, še dobro da si mi ti popestrira večer” — to je sicer zelo klišejsko, spomni se kaj bolj inovativnega).
2 varianti: če ti odpiše, super, sicer probaš čez par dni spet, recimo “huh, a sem ga kej pobiksal”, na bolj šaljiv način. Skratka, ne odnehaš čist takoj kot na zabavi, ko do punce nisi več pristopil. Če te zanima, se boš ja potrudil. Nekatere se rade izmikajo/mo. Če ti na 3 sporočila ne odgovori, je očitno ne zanimaš. Sicer nadaljujeta po telefonu, čez ene 14 dni (po tem, ko si izvedel njene hobije in kaj rada počne), jo povabiš pač tja. “Grem v hribe, pa bi bli fino it s tabo”. “V kinu je en film, ki bi te mogoče zanimal”, “lep dan je, pa bi te povabil na sladoled”. Se zmenta in gresta in nadaljujeta konvencionalne pogovore.

4. To so prvi, nerodni začetki. Tudi če ti je nerodno, ji lahko pokažeš, ali poveš, recimo “nisem vajen, pa sem malo v zadregi”, če je prava punca, bo že rešila. Naj te malo spozna in ti njo. Če nimaš kaj povedat: “mam tremo, sploh ne vem kaj bi reku”.

Ne rabiš govorit, da ti je všeč. Dejanja so pomembna. Pokažeš, da bi rad preživel več časa z njo; jo povabiš na različne dogodke. Če se bo rada odzvala, tako nadaljuješ. Če se bo 2x, 3x izgovorila, jo vprašaš direkt, če se ne počuti dobro v tvoji družbi. Nadaljuješ glede na odziv.

5. Ko doživita kakšno razstavo, koncert, muzej skupaj, in tebe še vedno privlači in se ti dozdeva, da bi bila zate pa res primerna, jo vmes pelješ na kosilo (ne pozabi, vedeš se kot gentleman, probaš plačat vstopnice in pijačo, vendar odnehaj, če vidiš, da bi te samo izkoriščala), po kakšnem mesecu jo po večerji poljubiš. Spet, ker boš živčen, in ne boš vedel, kako se obrnit in kaj naredit, se izgovoriš na tremo: “sem živčen, huh, bi ti rad pokazal, da si mi všeč”. Ampak se prepustiš, saj si videl že kak film. S tem, ko ji govoriš o svojih tremah, namiguješ, naj ti malo pomaga pri tem.

Tempo tega dogajanja težko določim, ampak po nekajkratnih zmenkih lahko pride do fizičnega kontakta. Ne želiš izpasti prevsiljiv ali neodločnež. Bodi pobudnik teh zmenkov, povabi na različne zmenke, in iz reakcij boš videl, ali delaš prav ali ne. Če te direkt zavrne, greš pač iskat drugo.
Če smo se dokopali tako daleč, da smo se že poljubljali in da razmišljaš o seksu in sta si dovolj blizu, da ji marsikaj zaupaš in ona tebi, ji poveš, da še nimaš izkušenj s spolnostjo, ker imaš težave z navezovanjem stikov itd. — saj ni nič narobe, če to poveš, celo zaželeno je, moraš bit iskren. O tem spregovoriš pač na n-tem zmenku, ko pride do te teme. Ženska naj te pred tem spozna in vidi, da imaš resne namene, da te privlači, da si pripravljen narediti tako velik korak z njo. Meni bi taka situacija celo laskala.

Tele moje točke so mogoče slišat malo smešne in otročje in mogoče to ni tisto, kar bi rad zvedel, a sem se kar vživela v dogajanje. To je seveda tak povprečen, mogoče filmski okvir, nekak tako se meni zdi normalen potek dogajanja.
Zato upam, da to ni spam, in da ti bo ta pisarija kaj v pomoč.

Point vsega: ko boš srečal interesantno, pa boš 3, 5 minute tiho, ne izgubi upanja. Izmisli si karkoli, vztrajaj (seveda ne z glavo v zid, če bodo reakcije negativne), večkrat skušaj kontaktirat. Le tako boš dobil povratno informacijo.

Matematika

Nekako se strinjam z vsem kar si napisala, samo tole je pa čisto mimo – “po kakšnem mesecu jo po večerji poljubiš.” Po kakšnem mesecu ?!?! Haha :D. To lahko že na drugem srečanju narediš, če si ji všeč ti bo dovolila, v nasprotnem primeru pa jo lahko čakaš še 3 leta in ne bo nič iz tega ^^

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Seveda, da ni pogoj, nikjer nisem napisal, da MORAŠ to delati. To je samo eden izmed načinov kako spoznati še več punc v zelo kratkem času.

Pazi kaj si zdaj napisal.

Flirterjev, ženskarjev je na milijone. Kar tako sredi belega dne, v kakšni trgovini, parku, v mestu, pa recimo še nikoli nisem na koga naletel, ki bi začel osvajati punco, seveda brez vpliva alkohola in povsem samega v akciji. In to ne mislim na podobne butaste izjave v stilu – uuu kera huda miškica in da te potem grdo pogleda in ti reče da se spelješ.

Neveš kaj govoriš, believe me.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kot prvo, mora brez_punce do te faze sploh priti. In ko smo že pri poljubu se mi zdi, da on ne bo zbral poguma za ta korak, pa ne glede ali bo priložnost že na drugem zmenku ali šele po magari n mesecih.


Brez_punce, si še z nami?

Tudi sam sem bil v podobni situaciji, nekaj let mlajši ampak ista zgodba. Pri meni je bil problem da sem preveč kompliciral, preveč premišljeval in iskal načine kako dobiti punco. Iskal sem neka pravila, ki ne obstajajo. To je bilo narobe.

V življenju ni pravil. Punco lahko na miljon načinov dobiš. Važno je, da se ti družiš s čim večimi ljudmi in si pleteš socialno mrežo. Mreža vsebuje ženske kot tudi moške. Se pogovarjaš z vsemi povsod koliko se da, dobivaš izkušnje izveš nekaj o njihovem življenju jih naslednjič povprašaš kako je bilo s tistim. V glavnem gradiš razvejano socialno mrežo prijateljev in znancev. Preko njih spoznaš še več ljudi. Uporabiš jih za pridobivanje žensk v posteljo kot tudi za vse ostale stvari v življenju od finančnih nasvetov do številko onega dobrega vodovodarja ko ti popravi brez računa.

S ženskami se ne začni pogovarjati kot z potencialnimi kandidatkami ampak kot z osebami, prijateljicami. Skozi prijateljski pogovor začuti ali bi bila ta prava ali si ji morda že všeč. Za to pa rabiš izkušnje.

Kar pa je meni zares pomagalo: rekel si da si finančno preskrbljen, tudi jaz sem bil. Vsak vikend sem se odpeljal v neko mesto daleč od kraja kjer sem živel. Najel sem sobo v nekem hotelu in šel ven na cesto. In kar hodil, ogovarjal ljudi, se usedel v gostilnah in opazoval in nagorovil koga. Nisem bil najbolj uspešen tudi osmešil sem se večkrat ampak vsakič je bilo lažje in to sem hotel. Na koncu sem prišel tako daleč da sem začel pogovor in ga držal na najbolj egoističen samo prepričan način kot sem ga lahko. To največkrat delovalo, samozavest! Je pa res da je kaliber žensk s takim načinom malce drugačen. Nekatere so verjetno vedele da je vse igra in so pač igrale zraven. Izgubil sem nedolžnost z bonusom. Od takrat je vse dosti lažje.

Je pa še nekaj. Razlika je med ej frajla grema fukat in ali bi bila moja resna zvesta punca. Zveze so pa čisto drugačen svet katerega komaj sedaj dodobra spoznavam z eno res super punco s katero se štekam in jo ljubim, zjutraj se zbudim in prva misel je ona. Iskreno rečeno ne bi bilo panike če bi mi povedala da je noseča. Daleč sem prišel. Moral sem se prisiliti ampak uspelo je, spremenil sem svojo mentaliteto. Ali pa rabim še strla mi je srce izkušnjo haha, potrkam na les. Vem samo to da je zvezo treba vsaki dan negovat drugače počasi propada, vprašanje je ali imaš voljo in hotenje za to.

To ti rabiš. Najdi način ki deluje, to lahko storiš samo ti in ti sam.


Sedaj imaš najbrž 33 let. Poznam tipa starega 30 let, ki mi je pripovedoval kako je pred 1 mesecem odšel na Šmarno Goro. Na vrhu je srečal skupino 8 žensk in 2 od njih sta kar sami navezali stik z njim, mu ponudili telefonske številke in email, ena od njiju ga sedaj osvaja. Ti, brez_punce, si pa malenkost starejši od njega, pa še niti do prvega poljuba nisi prišel. Le zakaj? Kaj misliš, v čem je razliko med tabo in njim?

Ni to rešitev, veš kako se to potem konča?
Nekaj časa že poslušaš to družbo, ki ti govorijo in malo sodeluješ, nato pa počasi zagotovo sledi vprašanje, ponavadi od kakšne punce, ki bi lahko bila tarča ” Kaj pa si ti tako tiho??”
Ta stavek pa ti samozavest potlači v še večjo globino. Tako da to poslušanje družbe po moje ni najboljša rešitev teh težav.


Kaj pa če si tip človeka, ki mu ni tok do tega, da bi se kr z vsakim pogovarju, se družil z njim, samo zaradi tega, da bi si gradil to socialno mrežo čimveč prijateljev, znancev ? Sori, ampak jaz sem te razumel, kot da si se ti tega lotil res načrtno, da si kar konkretno naštudiral zadevo in se nato še prisilil obnašati na način, ki bi te čimprej pripeljal do željenega cilja. Vse samo zato, da bi lahko potem zaradi tega več punc spoznal ?

Sem tudi sam že naštudiral vse to, a na koncu zelo hitro odmislil te stvari, ker se mi je zdelo brezveze, češ zakaj bi rabil spremenjat stil življenja, se silit v nekaj, kjer se ne vidim ? Kakšno mnenje imajo drugi o meni me pa prav malo briga, do punce še vedno lahko pridem, lih tako kot ti. In to ne mislim na način – registriraj se na Facebook, ter se prikaži v čim lepši možni luči, ampak da grem vn iz stanovanja in v akcijo, sam, brez prijateljev, znancev, avtomobila, denarnice,…Ko bo skontala da sm uredu model, ji bo pa itak vseeno na koncu, če mam 2, ali pa 30 prijateljev. V primeru, da ji nebo kej štimal, pa itak ni prava zame.

V zadnjem delu pa precej naivno razmišljaš, v bistvu se sploh ne ujema s tistim kar si pisal nad tem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zivijo zakaj se pa ne prijavis na EBAY ALI PA BON COIN tam imajo pakirane punce
ti samo ta paket odpres jo pogledas zaobrnes po vseh strani ce ti je vsec jo lahko celo
pofu-kas .Ce se pa ni za dosti drmala pa kar vse zapakiras in jo nazaj posljes bos
imel samo postnino za placat nic drugega ..

JE PA RES LEPO ZIVLJENJE

KAKO SRECO IMAS TI DA

ZIVIS TE MODERNE CASE

JAS SEM MOJO TUDI TAKOLE

NA INTERNETU NASEL

DOSTI SVA SE POGOVARJALA

POTEM PA SVA ODLOCILA DA SE

SPROBAVA KO JE BLO ZAKLJUCNO

SEM OCUVAL ROBO PA JE SE VEDNO

PRIMA NI BATERIJ JI NI TREBA KAR SAMA

MRDA

Kako si naj dobim punco?

Ja moram rečt to je kr zanimivo vprašanje. Naj ti povem kaj sem jaz pred 3 leti ko sem bil star 20 let in nisem imel punce spoznal.

V NEČEM MORAŠ IZSTOPAT!

Enostavno je treba biti puncam zanimiv to je cela fora. Eni se pač rodijo z dobrimi geni in so luštni/lepi ali kakorkoli in so že zaradi tega zanimivi pač tko je.
Tisti, ki niso lepi oziroma so pač povprečnega videza z kakšno stvarjo na sebi katera izstopa (v slabem smislu) morajo pač delat na temu.
Nekateri se ukvarjajo s kakšno stvarjo ki je mogoče širši množici zanimiva in so zaradi tega že zanimivi ker se s tem ukvarjajo.

Haha ziher se boste mal smejal zdej ROFL ampak ok…
Evo, da recimo zase povem sem tipičen bosanc sj veste velka glava majhno telo pa še mal večji nos mam. Kaj sem naredu se vprašate…kupil sem si mesečno karto za fitness in pa proteine, porihtu sm si prehrano in zdaj po 3eh letih zgledam dosti bolje kot sem prej to mi skoraj vsi pravijo tudi sošolci iz srednje in pa osnovne šole. Sj če tak pogledate mam še zmeraj veliko glavo in malo večji nos dddd normalno sj se ne bo zaradi fitnesa vse skp pomanjšalo ampak ker sem dobil na masi in si izoblikoval telo moja velika glava in nos več ne izstopata pa tud nisem neki veliko pretiravu nisem ko neka gorila al pa kaj samo nisem pa suh ko zobotrebc več.
Ni pa izgled vse treba je met tud nek hobi ali pa se moraš z nečim ukvarjat recimo jaz sem po poklicu uni.dip.elektro inžinir in imam poleg službe še popoldanso podjetje.
Ženske imajo na splošno rade nekoga, ki nekaj dela v lajfu, da maš skoz neki, da se nekaj “dogaja”/”premika” v tvojem lajfu skratka nek plan.

Tko, da je ne tolk skrbet samo delat je treba na seb pa mogoče če nimaš ravno najbolših socializing skills moraš na tem delat ali kakrkoli je tvoja “šibka točka” treba je na tem delat in to “odpravit” , da bo uspeh tko to pač je jbg.

Kot ženska dam lahko avtorju samo en iskren nasvet, tvoje je samo da loviš denar in gledaš kako ga boš čimveč zaslužil. Ko ga bo dovolj, te bojo one pecale same 😉

Pick up zlajane zadeve, razni filmčki, itd. delujejo na najstnicah, (nekaterih) študentkah (predvsem one iz rovt, ki so niso mogle zdivjati doma na kmetih in iščejo svojega žrebca v KMŠ-ju in čakajo na njegove pick-up fore), nesamozavestnih in travmatiziranih posameznicah.

Take boš dobil z nič truda in z par naučenimi frazami. Ona ti bo dala msn in bo v ekstazi od tvoje nice (fake youtube naučene) osebnosti. Odrasli ženski se ne bo dalo ubadati z nakladanjem in podobnim sr*****. Sorry honey, danes, jusri jaz ne morem živeti od youtube nakladanja. Če nisi resen in ne boš sposoben plačati troškov oz. jih vsaj deliti z menoj, hit the road Jack.

Splošo znana resnica je, da ženske vemo da moški nakladajo sto na uro. Kmalu ugotoviš da v bistvu vsaki naklada, ne glede na izobrazbo, veroizpoved in stan – samo če moraš izbirati med 1000 nakladači izbereš tistega, ki ima najdebelejšo denarnico. Pri neki starosti, recimo 22,23,24 ugotoviš da ni razlike. Edina razlika je izgled in denar. Torej če izgledaš kot Channing Tatum in plešeš kot on v Magic Mike-u postane TRR fleksibilen pojem (se lahko zmenimo da te vzdržujem), če ne, ti svetujem da se na polno zaženeš v fitnes / službo. Ker si vsak moški logično želi čim lepšo in čimbolj hudo žensko, temu primerno mora imeti čim debelejšo denarnico. Dobra ženska je kot dober avto. Bentley z razlogom stane toliko kot stane. Če ne moreš iti na tak upgrade finančno gledano pa znižaj standarde.

To je že kot Newtonow zakon znan na vseh celinah in vseh državah, edino v Slovenistanu se moški neki bunijo in priročno pričnejo vleči feministične karte ven, samo da jim ni treba niti pijače plačati in lahko živijo kot nemotivirani lenuhi pri 25 doma pri mami. Wake up. Sprav se skp, skoncetriri in motiviri se zase, daj nase, služi denar in izobražuj se – ženska se bo sama vrgla tebi pod noge, ko bo videla da imaš kaj za ponudit.

Tole je za lase privlečeno. Če bi držalo, ne bi po Sloveniji hodilo en kup dedcev v dobrih službah, ki še vedno ne vedo, kako do babe. In če bi to držalo, bi nepremožni tipi vsi bili večno samski.

Sploh pa, zakaj bi si en dec naj sploh želel cele dneve ob sebi gledati neko babo. Nima smisla. je bolje menjavat, tako se vsaj nobene ne naveličaš. Zato pa ne rabiš keša, samo gobec in samozavest.

@simple

Torej morajo moški kot je avtor ženske “kupit”?

Ne, zakomleksane pa tiste, ki bi varale moža (ker je ta doma ves beden) so zastojn 😉

One kar čakajo, da jim kdo govoriči romatične besede v uho in na to padajo. Če si Channing Tatum potem lahko finančno vlaganje poteka v obratno smer, sicer pa nope i don’t think so. Ker jaz sem ženska in jaz izbiram. To je zakon narave, če moškim to ni všeč so pa lahko geji.

Zrela ženska se zaveda da moškega vodi samo in izrecno nagon. Za ta isti nagon je moški sposoben dneve gledati youtube predavanja, da bo ja imel čimboljše optimalne možnosti parjenja. To je edina resnica, ostalo so nakladanja. Če jaz kot ženska lahko izberem med 1000 samci, ki delujejo in razmišljajo po istem principu mi logika narekuje da izberem tistega, ob katerem bom imela najbolj lagodno življenje.

Ženske bi si lahko prihranile leta in leta čustvenih bolečin in trpljenja, ker pričakujejo od moškega da jim nudi nekaj kar ne more. To je enakovredno čustveno zvestobo in predanost beri hollywood love. Moški niso za to ustvarjeni in konec, vse ostalo je hollywoodski rajc, ki ga prodajajo babam. Sweet, ampak to ni reala. Vse se naučijo na hard way.

Seveda jo moraš kupiti, kaj si pa ti mislil ? Direktnemu trgovanju se reče prostitucja, moški jo pa z zmenki izvajajo indirektno. Saj veš, romantična večerja, šopek rož, bombonjera, parfum…a je to zastojn ? Osvajanje ne more temeljiti samo na nekem ventiliranju zraka. Aja ups, pri nekaterih lahko. Osvajanje preko FB, MSN…Potem se veselo poseksate in rata taka ženska ostanek (sklepam po naslovu druge teme tu gor). Poseksaš jo zastojn, nesamozavestna beda ti da ker misli da jo boš imel zato rad, trguje za kanček tvoje pozornosti in ona postane ostanek.

A je ženska zastojn ? Te nove generacije so zdaj navajene, da če ženski ponudi prevoz domov da mora že razpreti noge. Ližejo in gnetejo se po kotih beznic kot je KMŠ. Komedija. Kakšno nizko samospoštovanje imajo babe. Fuj. In ko kakšnemu prepotentnemu zašvicanem študentu še rečeš da se pobere s takimi taktikami, se najde ves užaljen. Seveda, vsi bi seksali brez obveznosti in zastojn.

Še prostitutko plačaš. Od kje potem ideja, da ženska mora ljubiti zastojn in dajati zastojn ? Je brezvredna ? To je najhujša degradacija ženske. Izigravanje ženskih čustev in zavestno manipuliranje z njeno nežno platjo, ker veš da so bolj nežen spol in se bo navezala. Ti ga boš pa srečno in zastojn namočil. Ta tema točno to potrjuje. Moški se učite opletati z jeziki in ženske so se z svojim radodajstvom degradirale na nulo. Danes je več ne ščiti niti zakonski stan.

Punce, če ste pametne boste noge razpirale ko vam bo roko krasil Cartier, prej ne. Večina moških naj se tle raje nauči kako biti gentleman in kako priti do keša, ker let’s face it nakladanje (večina moških obvlada laganje o svojem finančnem in kariernem stanju) bo vžgalo do neke starosti večno maturantk furati pa tudi ne moreš.Tough life, ampak kaj češ 🙂 To je zakon narave, kdor tega ne zmore je Gej community vedno vesel novega člana 🙂

New Report

Close