Najdi forum

KAKO POGOSTO?

Prepričan sem, da je količina seksa povezana z intenzivnostjo ljubezni. In sicer ne v absolutnem merilu ampak relativnem, se pravi, če se je količina seksa nenadoma zelo zmanjšala in ni nekih vidnih zunanjih vzrokov (nosečnost, bolezen, …), potem se je verjetno tudi v tej zvezi nekaj spremenilo na slabše in obratno. Seveda pa neka običajna nihanja so, vendar vseeno: če torej opazite spremembno na slabše, potem se splača pogovoriti o tem…

Ti pa skoz ene teorije podajaš ;-)))

Lilipoppa

No, pa se je našla ena! sem že misla, da sem edina v Sloveniji (al pa vsaj na tem forumu), ki ne “dobi” tolikokrat, kot bi naj. Sej jst sem tud bla vseskozi mnenja, da so vsi moški neprestano potrebni sexa kot sahara vode in zato me zdaj (oz. že nekaj časa) to preseneča. A ti res misliš, da bi bilo lahko s spolno usmerjenostjo tvojega kaj narobe? Če sta skupaj že dolgo, ga po mojem dovolj poznaš, da bi to lahko vedela ali pa vsaj sklepala. A si že probala kdaj to zadevo z “nesexom” spremenit? Da bi jo nekako spodbudila? Midva se večkrat začneva menit o tem, da kako to ni O.K. in da se bo to spremenilo, ampak potem pa se nekako kar ponavlja stara zgodba. @!#$!

Pozdravljena,

v bistvu vem da nima nagnenj do moških. Pri nama je (mislim) samo eden problem, in sicer on rad zvečer gleda televizijo (ponavadi do polnoči) jaz pa sem bolj zaspane sorte in ponavadi zaspim že okrog desetih zvečer. Zjutraj se mi ponavadi mudi v službo, popoldne se dobiva samo za kakšno kavo. Neskladja so in vem, da jih bo potrebno rešit, ker jaz stradala pri mojih letih ne bom.

Monika pa ej…Kje ti hodis? kje so take punce ko jih clovek potrebuje???
Midva sva dva norca, ki bi to pocela non stop..ne ne se bat saj ne skupaj ampak, ko imas pomanjkanje-redukcijo sam poslji mail in se bomo ze dogovorili…
Sicer oba imava punci in drugace sploh nisva taksna perverzneza kot to sedaj mogoce izgleda..torej tudi ti ne rabis imet predsodkov o teh receh, ce imas fanta…tudi naju tako punce znova in vedno razocarajo kot tebe tvoj fant…Zakaj se ne bi spoznali? Ce ti je nerodno se ne rabis sramovat…to ostane intimna zadeva!!!

LP Seba&Friend

Jaz sem že malo starejši, ampak 1 krat na mesec, ta je pa huda. Še enkrat na teden ni veliko. Oglasi se na moj e-mail,da malo poklepetava.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close