Najdi forum

kako odpreti e mail na hot mail

A mi lahko kdo pomaga, se bolj aberveznik na računalniku, pa bi si rada na hotmailu odprla e mail? Pri registraciji hoče imet eno državo v ameriki in Zip kodo. Ker nimam zip kode me ne pusti naprej, prave zip kode pa ne vem ? Help !

TI naprej od ZIP kode piše tudi druge države
pa najrprej tam slovenia poišči..pa te potem avtomatsko naprej vrže

poizkusi
deluje
če ne…..pa napiši…….ca…..in zip kodo 92210
pa bo delovalo
sej nihče ne preverja

PAPA

novinka, zakaj ne odpreš na email.si, je bolj enostavno?

Na emailu mi že nekaj dni ne dela, me skoz ven meče če hočem odpreti dokuement, a tebi dela normalno? Sploh pa so ne emailu skoz eni problemi, zato bi šla na hotmail.

Hotmail je uredu, verjemi, pa še msn messenger instaliraj…

papa

siol je imel eke težave, zato je ven metalo. če še nisi inš.hotmail javi pa ti napišem komplet navodilo

¸Ja SR te prosim za navodilo.

lahko greš na Outlok Ekspress pod orodja in potem na MSN Messegner na vpis. Ali pa na stran http://www.hotmail.com Na desni strani pritisni E-Mail Account, ko te vrže na stran kjer imaš napisano First Name itd- lahko tam vpišeš kar hočeš. Važno da pod Language vpišeš jezik ,ponavadi damo Eglish pod Contry pa Slovenija.Spodnji del je najbolj vazen.
Sign-In Name- VPIŠEŠ TVOJ POŠTNI NAZIV
PassWord- VPIŠEŠ GESLO
Re-enter PassWord- PONOVNO GESLO
Skrito vprašanje- PO ŽELJI
Odgovor na skrito vprašanje-PO ŽELJI
PAZITI PA MORAŠ DA SE TVOJ E-NASLOV IME IN VSI TI PODATKI POPOLNOMA RAZLIKUJEJO , DRUGACE TI NE BO SPREJEL PODATKOV .
tako ne moreš napisat [email protected] pod password pa janez.
in še nekaj pod Sign-In Name vpišeš le prvi del – @hotmail.com sam doda.
po vsem tem ti mora delat . Če še ne bo povej LP

nisem navajen razlagat ampak delat …..če še ne bo šlo povej kje se ti je ustavilo ali kaj je napisal , ko si se hotela vpisat , pa bom poskusil razložit kaj naredi…LP

Zapisuj si geslo- vprašanje -odgovor . Vse to še potrebuješ. Vsaj javi če bo šlo.

mam tudi jaz vprasanje…ce mi lahko nekdo pomaga

na kateri strani lahko odprem mail, ki zacne z info@______.com

prosim ce mi lahko odgovorite

Hvala vnaprej!!!

kako odprem e mail če mi piše da ko kliknem na prispelo pošto da microsoft office outlooka ni mogoče zagnati

New Report

Close