Najdi forum

kako odgnati mačke?

Doma imam zeliščni vrt, vrt z zelenjavo in nikoli mi moja mačka ne serje po vrtu. Najbližji sosed je več kot 100 m. Ima mačko, zato moja mačka, ki je tudi sterilizirana ne hodi tam, kjer jo sosedova mačka,

Gospa, ne verjamem vam, da vam naredi toliko škode, kot pravite.

Enkrat nam je maček pomešal semena, da so rože rasle cik-cak. Neke škode, kot nekateri poveličano opisujejo pa mački ne delajo.

Sicer pa bolje mačji kakec kot pesticiji s katero nekateri hranijo lastno družino!

Živijo!

Poglej, mačka je mačka-splazi se lahko skoraj skozi vsako špranjo/luknjo nastavljanje strupov pa je nehumano in prav zaradi tega razloga tudi veliko mačk pogine-tudi naš prvi muc (no ja ni bil čisto naš, le knam je vsak dan hodil) je najverjetneje poginil zaradi tega. Če se mačka odloči da bo hodila na vrt tega ravno ne moreš spremenit, ker mačke same odločajo o tem kje bodo bile in kje ne. Predlagam ti da na neko mesto nastavljaš hrano in vodo, jih parkrat odneseš iz vrta na ta prostor in če bo redno tam voda in hrana ne bodo hodile več na vrt-ampak tega nihče ne more zagotoviti, ker so MAČKE ZELO NEPREDVIDLJIVE.
Lp.

kupte si zračno

Položi veje med vrste, pa bolj ostro travo in kmalu jih ne bo več, ker jih bo v vampe pikalo, ko bodo lezli čez.

sdž..glede zračke te jaz takoj prijavim in ne misli, da se to ne da izvohat. Z zračko se ustreli najprej sam sebe. Pa povej ali te boli. Če te ne, pa še enkrat ponovi.

Se strinjam, da so krivi tudi ljudje, ki imajo preveč mačk in premalo hrane. Drugače se pa mačka ne da nadzirat, če je spuščen in hodi naokrog.

Mačke kdaj razkopljejo kaj, ni pa to tako veliko, kot nekateri govorijo. K meni tudi pride kdaj kakšen maček. Potemtakem bi morala imeti že vse posrano. Pa ni tako. Mika jih bolj razrahljana zemlja in kakšne krtine.

Obstajajo neki aparatki, ki spuščajo piskajoče glasove, ki naj bi jih samo mačke slišale. Za to vprašajte. Drugače pa pravim živi in probaj pustiti živeti.

Ja res ni fajn da se mačke crkljajo pri lastnikih na tvoj atrij pa hodjo srat… Kdo nebi bil jezen!!??dragi lastniki mačk, ki jih imate tako zelo radi in ne dovolite svojim mackam naj hodijo srat k sosedom, naj se vam serjejo pred lastnim pragom!

Nekdo se boji za svoj vrtiček in ubogi mucek ji kali njen duševni mir. 🙂 Bolj nesigurne osebe pa še ne.

Katastrofa od človeka. Najbolje da se vprašate kaj vi delate na tem svetu sploh. Niste edino živo bitje.

New Report

Close